Tebby Tebby komentáře u knih

Mezi náma holkama Mezi náma holkama Lindsey Kelk

Super, nemohla jsem se dočkat jak to skončí. Taky jsem byla zvědavá, když Tess půjde do New Yorku, zda se potká s Angelou a ono ano! Závěr mi přišel trošku uspěchaný, ale i tak jsem si jej užila a budu jen doufat, že se autorka smiluje a napíše nějaké pokračování.

03.11.2020 4 z 5

Co ta holka chce? Co ta holka chce? Lindsey Kelk

Je to podstatně slabší, než první díl. Většinu dílu přemítá, konec mě trošku zklamal, ale díky vtipnému a čtivému stylu psaní jsem byla do příběhu stále zažraná a utekl mi rychleji, než bych si přála. 3,75*

01.11.2020 4 z 5

O jedné holce O jedné holce Lindsey Kelk

Nejdříve jsem měla veliký problém se do knihy začíst. Začátek mi vůbec neutíkal, bylo to nudné, ale jelikož je Kelková moje oblíbená autorka, dala jsem knize šanci a vyplatilo se. Příběh na Havaji mě neskutečně vtáhl do děje a hltala jsem každou stránku. Už se těším, jak dopadne Tessin výběr, ale jasný Co ta holka chce? :) 4*

28.10.2020 4 z 5

Atómové návyky Atómové návyky James Clear

Skvělá kniha plná praktických rad. Mám z ní 30 A4 poznámek. Všem mohu vřele doporučit.

23.09.2020 5 z 5

Ani sami bohové Ani sami bohové Isaac Asimov

Bohužel mě kniha neoslovila. Nejvíc se mi líbila část s Duou, ale ostatní mě krajně nebavilo. Myšlenka zajímavá, ale asi ten styl psaní prostě není můj šálek čaje. 2*

21.09.2020 2 z 5

Angličan v Česku aneb Czech Me Out Angličan v Česku aneb Czech Me Out Alena Damijo

Mě osobně to teda nebavilo... Některé části vtipnější, ale jinak průměr. Holt nejsem cílovka.

17.09.2020 2 z 5

4 zákony finanční prosperity: Získejte kontrolu nad svými penězi hned teď! 4 zákony finanční prosperity: Získejte kontrolu nad svými penězi hned teď! Blaine Harris

Skvělá knížka! Všem vřele doporučuji. Kniha je psaná převážně formou příběhu a díky její délce se opravdu snadno čte. Navíc z ní čtenář dostane nejeden tip, jak se dostat z finančních obtíží. I když sama už nějakou finanční gramotnost mám, tak díky tipům v této knize musím přece jen pár věcí ještě přehodnotit. 5*

15.09.2020 5 z 5

Osobnosti plus Osobnosti plus Florence Littauer

Na jedné přednášce jsem slyšela výrok: "Díky této knize jsem zjistila, že můj bratr není debil, ale Silný Cholerik a já se pak k němu tak mohl začít chovat." A dost podobně jsem to měla i já. Spousta věcí v knize mě překvapila a pevně doufám, že mi pomůže při komunikaci s ostatními. 4*

23.08.2020 4 z 5

Tak už to u veterinářky chodí Tak už to u veterinářky chodí Cathy Woodman

Nejslabší díl ze série. Opět nelogické chování postav. Navíc mi přišlo že autorka se snaží nacpat do knihy co nejvíce dramatu, až ale zbytečně přehnaně... A taky jsem moc nepochopila, proč se nakonec u posledního dílu kocour Ginge změnil na Zrzka. 3*

21.08.2020 3 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Krásný příběh, který bych asi ale jako dítě nepochopila.

21.08.2020 4 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Neskutečně čtivě napsaný příběh. Lale mi byl celý příběh neskutečně sympatický. Jen když autorka psala, že jí příběh vyprávěl až jako velice starý muž, tak je jasné, že si jeden nebo druhý určité prvky příběhu museli přibarvit, neboť dle toho, co je napsané, musel být téměř jako kočka se sedmi životy. 4*

16.08.2020 4 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Moje první knižní detektivka... Některé části jsem vyloženě nepochopila... Třeba proč vykládal o své bývalé... A pak prostě některé "logické" kroky... Styl psaní je poměrně čtivý, ale můj šálek čaje tento žánr není... Chtěla jsem hlavně vědět, kdo to udělal... 50/50

10.08.2020 3 z 5

I to se veterinářce může stát I to se veterinářce může stát Cathy Woodman

Slabší díl, než ten první. Emma mě neskutečně vytáčela, Maz byla zase až moc velká superžena.
Stále je to ale pohodová relax kniha.

31.07.2020 3 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Den trifidů byla jedna z knih povinné četby. Dokonce jsem ji začala číst, ale pak přestala. Po čase jsem se k ní zase vrátila a musím říct, že ten konec mi vyrazil dech.

27.07.2020 4 z 5

To by se veterinářce stát nemělo To by se veterinářce stát nemělo Cathy Woodman

Pohodová relax knížka pro deštivé odpoledne. Některé věci méně logické než jiné, ale celkově měla kniha spád a dobře se četla.

11.07.2020 4 z 5

Klíč k životu Klíč k životu Jack Canfield

Úžasná krátká knížečka, kterou by si měl každý, kdo na sobě chce pracovat, přečíst.

08.06.2020 5 z 5

Zbožňuju Havaj Zbožňuju Havaj Lindsey Kelk

Z mého pohledu bohužel nejslabší díl. Autorku miluju, ale chvílemi jsem si říkala "Proboha proč?". Naštěstí to ale vždy nějak zachránila. 3,75*

02.06.2020 4 z 5

Snězte tu žábu! Snězte tu žábu! Brian Tracy

Faktem je, že se hodně věcí opakovalo (asi pro lepší zapamatování). Kniha se mi ale celkově líbila a mohu ji doporučit všem, kteří si potřebují trochu zorganizovat svůj čas.

24.05.2020 4 z 5

Klub rváčů Klub rváčů Chuck Palahniuk

Většinu doby jsem si říkala, proč se sakra baví s tím Tylerem... No, bohužel nic pro mě.

23.05.2020 1 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Parádní knížka, přečtená na zátah a také na zátah jsem se smála :D

18.05.2020 5 z 5