Osobnosti plus

od:


KoupitKoupit eknihu

Jak porozumět druhým porozuměním sobě samým. Významná psycholožka nabízí v knize klíč k porozumění druhých a přináší poznatky k pochopení své vlastní jedinečné osobnosti na základě rozdílných povah melancholika, cholerika, sangvinika, flegmatika a jejich zastoupení v každém z nás. Naučí čtenáře rozvinout své klady a ovlivnit zápory vlastní osobnosti. Součástí knihy je užitečný osobnostní test....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26568/osobnosti-plus-26568.jpg 4.435

Orig. název:

Personality Plus (1993)

Žánr:
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Medium (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Přidat komentář
ZůzaSomolka
19. června

za mě naprosto super kniha, která vám pomůže pochopit, proč jste takoví, jací jste a hlavně proč jsou takoví jací jsou ostatní ;) Doporučuji si před touto knihou přečíst Pozitivní povahové profili (jsou tenčí a dají člověku úvod do problematiky zábavnou formou)

Poutnice
28.02.2016

Neuveritelne dobre napsana kniha - cte se prakticky sama a diky vtipu se lehce zapamatuje a prevede do praxe, jak jednat s jednotlivymi povahami, jak se oni chovaji a jednaji.

s.mirka1
06.01.2016

Velmi zábavnou formou vysvětlený profil všech 4 povah ... ze všech možných úhlů ... Velmi užitečná pomůcka nejen pro ty, co denně pracují s lidmi ... :)) Já, jako sangvinik mixnutý cholerikem jsem díky knize naprosto pochopila, proč bych melancholiky nejraději zabila ... :)) .... ikdyž .... autoři knihy jsou manželský pár složený právě ze sangviničky a melancholika ... :)) Nechápu ... :)) :)) :))

Marie 393
13.08.2013

Neuvěřitelně čtivá a vtipně napsaná knížka s naprosto vyčerpávajícím popisem povah lidí. Podle mě jednoznačně nejlepší svého druhu :-)