Snězte tu žábu!

Tato knižní novinka je klíčem k velkému úspěchu, získání si respektu, dobrého postavení a ke šťastnému životu. Přináší zcela nový pohled na efektivní využití času pomocí 21 jednoduchých, ale zaručených metod, které používají úspěšní lidé po celém světě. Kniha vám ukáže cestu, jak skončit s otálením a udělat více důležitých věcí právě dnes. Změňte způsob svého myšlení a dosáhněte tak svých vytoužených cílů. Užíváním metafory "snězte tu žábu" učí Brian Tracy své čtenáře, jak se zbavit těch nejnáročnějších úkolů a zorganizovat si svůj čas. Neznamená to však splnit více povinností, ale dělat jen ty správné věci. Pouze ty mohou, podle jednoho z největších amerických expertů v oblasti rozvoje lidského potenciálu a osobní efektivity, přinést více úspěchu, peněz, ale také volného času a tím změnit Váš život k lepšímu - jednou provždy! Knihy Snězte tu žábu! se po světě prodalo více než 500 000 výtisků a tím se zařadila mezi světové bestsellery. Nakladatelství Anag ji nyní vydalo i pro ČR....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/10709/big_snezte-tu-zabu-595-10709.jpg 3.9108
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl, Psychologie a pedagogika

Vydáno: , Anag

Eat that Frog!, 2007

Kniha Snězte tu žábu!

Davidoff21

Je tam vše uvedeno pěkně, stručně a jasně. Zkušení najdou nebo si připomenou nástroje na organizaci práce. Vy co začínáte ve změně přístupu k organizaci času a práce - toto je dobrý manuál.

PietroGrencik
27.03.2021

Brian Tracy chŕli podobné knihy ako na výrobno páse.
Nečudo že dané myšlienky i keď pravdivé, nijak neohúria, a sú skôr povrchné.
Podobnej literatúry som sa už nabažil, ale na autorovu obhajobu pripomínam, že na tej knihe "nenachádzam viny".

Skôr odporúčam prečítať, ako neodporúčam ;)
Mal som ju z knižnice

lentilka_007
07.12.2020

Tenká knížka, která přinese pár užitečných tipů a její čtení nezabere moc času, ale ani mě neposadilo na zadek.

Tebby
24.05.2020

Faktem je, že se hodně věcí opakovalo (asi pro lepší zapamatování). Kniha se mi ale celkově líbila a mohu ji doporučit všem, kteří si potřebují trochu zorganizovat svůj čas.

DK_Ronie
04.02.2020

Par zajimavych myslenek, ale myslim, ze v konecnem dusledku by se kniha vmestnala i do deseti stran a o nic by neprisla ????

Dyrmon
06.08.2019

Nečekejte žádné prázdné motivační bláboly. Kniha vám dává konkrétní rady, jak si nejlépe organizovat váš drahocenný čas. Bohužel některá témata se opakují a myslím že by bohatě stačilo 10 lekcí, přesto si z knihy můžete odnést několik podstatných rad. Ale především je dobré zmínit, že kniha je určena primárně pro velmi zaměstnaného člověka co nemá na nic čas, úkoly se mu kupí na hromadu a neví kudy ven. Tam kniha přínos mít nepochybně bude, pro "normálního" člověka co se po práci chce uvolnit a moc neřešit asi příliš přínosná nebude.

02.09.2018

Nejprve servíruji nejodpornější ropuchu, poté obědvám zelené žáby střední velikosti, mini žabky přicházejí na večeři, v noci místo křupek pulce. Je to vtipná představa, držím se jí,.

babyboar
19.06.2018

Rady, které určitě nejsou nové, ale není od věci si je připomenout. Začít práci od úkolu, do kterého se nám nejvíc nechce je skvělý nápad. Jen by to ještě chtělo metodu na posílení vůle, aby se k tomu člověk skutečně odhodlal.