Snězte tu žábu!

Snězte tu žábu! https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/10709/bmid_snezte-tu-zabu-595-10709.jpg 4 129 27

Tato knižní novinka je klíčem k velkému úspěchu, získání si respektu, dobrého postavení a ke šťastnému životu. Přináší zcela nový pohled na efektivní využití času pomocí 21 jednoduchých, ale zaručených metod, které používají úspěšní lidé po celém světě. Kniha vám ukáže cestu, jak skončit s otálením a udělat více důležitých věcí právě dnes. Změňte způsob svého myšlení a dosáhněte tak svých vytoužených cílů. Užíváním metafory "snězte tu žábu" učí Brian Tracy své čtenáře, jak se zbavit těch nejnáročnějších úkolů a zorganizovat si svůj čas. Neznamená to však splnit více povinností, ale dělat jen ty správné věci. Pouze ty mohou, podle jednoho z největších amerických expertů v oblasti rozvoje lidského potenciálu a osobní efektivity, přinést více úspěchu, peněz, ale také volného času a tím změnit Váš život k lepšímu - jednou provždy! Knihy Snězte tu žábu! se po světě prodalo více než 500 000 výtisků a tím se zařadila mezi světové bestsellery. Nakladatelství Anag ji nyní vydalo i pro ČR.... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Anag

Eat that Frog! , 2007

Dagynka
01.06.2016 5 z 5

Je to úžasná kniha.Četla jsem ji již 2x za sebou a určitě si ji přečtu ještě několikrát.Doporučuji..

greetchen
28.04.2016 4 z 5

Kniha nepřináší nic převratného, co byste nevěděli nebo netušili před jejím přečtením, ale shrnuje to přehledně a autor zdůrazňuje techniky, které nejvíce pomohly jemu a jeho studetům. I když je útlá, možná se některé pasáže až otravě opakují - na mě osobně to nefunguje tak, že si je o to víc zapamatuji a zavedu do vlastního života. Líbí se mi ale styl členění knihy a zvýraznění toho nejpodstatnějšího.

jana4914
30.10.2014 4 z 5

Knížka v zásadě nepřináší nic, co by se čtenář podobných publikací už nedozvěděl jinde. Tracy jde ale bez zbytečných řečí přímo k věci a čte se tudíž opravdu skvěle.

simon_a
28.08.2014 5 z 5

miluju knihy, které nemají kecy kolem a "mluví" výstižně. Přesně taková kniha to je. Hezky psaná, povzbudí a nakopne Vás.

mariva
28.12.2013 5 z 5

Motivační knihy jsou si sice dost podobné a nabízejí většinou stejné nebo podobné řešení, ale tahle má něco do sebe a dokáže člověka probudit a povzbudit.

havele
22.09.2013

Velice dobře se čte. Skrývá dobré typy a člověka dokáže nejen nabudit, ale i pozitivně naladit. Osobně ji doporučuji a i její znovupřečtení počase, až vám dojde drive :-) není od věci.. Kolik nového v ní naleznete záleží spíše na tom, kolik motivačních seminářů/ přednášek již máte za sebou:-)

bousak
16.05.2012 2 z 5

To co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek, pokud je to podstatný úkol. To celé rozvedené na 128 stranách. Opakování matka moudrosti ;-)