Klíč k životu

Klíč k životu https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/106575/klic-k-zivotu-106575.jpg 4 33 13

Tato kniha je jednoduchý návod, jak si s pomocí Zákona přitažlivosti vytvořit život, po jakém toužíte. Canfield na těchto stránkách jasně popisuje nejen to, co musíte vědět, ale také to, co musíte dělat, abyste do svého života přitáhli, co chcete. Klíč k životu podle Zákona přitažlivosti se vypořádává s důležitými tématy, jako jsou jasný úsudek, poslání a čin. Tento průvodce vyzývá k zamyšlení – krůček po krůčku vás provede procesem vymezení vašich snů, cílů a tužeb. Na této cestě lépe porozumíte sami sobě a uvědomíte si, kdo skutečně jste a proč jste tady. Vaše cesta začíná právě tady a teď. Můžete změnit svůj život, zlepšit své povědomí o tom, co se děje s vaším životem, a získat sílu k vytvoření úžasné budoucnosti – takové, která je naplněná láskou, radostí a hojností. Tato kniha je vaším klíčem. ... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Plot

Jack Canfield´s Key to Living the Law of Attraction , 2009

lucin_a
28.05.2023 5 z 5

Příjemná a čtivá kniha plná citátů.

JoMia
16.04.2022 5 z 5

Tato kniha splnila vše co jsem od ní očekávala. Doporučuji všem, kteří chtějí rozvíjet sami sebe.

kkubinova
22.03.2021 5 z 5

Úžasná motivující kniha, je v ní jednoduše popsáno, jak funguje zákon přitažlivosti.

Tebby
08.06.2020 5 z 5

Úžasná krátká knížečka, kterou by si měl každý, kdo na sobě chce pracovat, přečíst.

Terezk-a
27.05.2020 4 z 5

Pokud jste odhodlaní s knihou doopravdy pracovat, zodpovědět si na všechny otázky, ke kterým vás autor vede, věřte, že vás tato kniha dokáže posunout a vy si díky ní hodně věcí uvědomíte.
Autor vás pomalu a postupně vede k zodpovězení si zásadních otázek ve vašem životě a srovnání si priorit. Dává vám stručný návod, jak najít svoji životní cestu a cíl a uskutečnit ho.

HelenBarbora
31.07.2019

Tato kniha vám změní život, pokud ji budete číst pozorně a aplikovat rady do praxe. Pět hvězdiček.

Ctenarkaa
19.11.2017

Výborná kniha...jako všechny z autorovy řady... :-)

hankahin
29.07.2017 5 z 5

Skvělá motivační kniha. Doporučuji.

Vlastina67
15.09.2016 4 z 5

Souhlasím s předchozími komentáři - knížka nám pomůže (pokud jsme ochotni naslouchat a na sobě pracovat) ujasnit si co jsme, kam v životě směřujeme a třeba i splnit si sny, které se nám v této chvíli zdají nedosažitelné. Je dobré se k ní ve chvílích, kdy nám není nejlépe, vracet.

ladyba
15.05.2015 4 z 5

Canfield je mimořádně čtivý autor a když vidím, jak jsou lidi negativní, rozhodně by se s ní měli seznámit. Ale v porovnání s jinými tituly, mi tahle kniha přijde až moc komerčně vykalkulovaná. Málo textu a spousta formulářů... Na četbu super, ale proč tolik týrat naše lesy?

LadaMaa
18.03.2013 5 z 5

Velmi příjemná a čtivá kniha pro ty, kterým stále něco chybí....udá směr a napraví náladu...mám ji ve své knihovně. Vše už je napsáno v předchozích komentářích...

Tefnut
20.01.2013 5 z 5

Musím souhlasit s komentářem přede mnou. Je to návod jak změnit a splnit si své sny v životě a dosáhnout vyšších cílů. Může se jednat jen o návod nebo o pomocnou ruku, která nás nasměru tím směrem, který by pro nás mohl něco znamenat nebo být důležitý. Kniha opravdu stojí za přečtení.

janulka1310
05.01.2013 5 z 5

Doporučuji knihu všem, kteří zrovna nemají nikam namířeno a neví, za čím v životě jít. Nejde o nějaký super návod, jak dosáhnout svých cílů, ale spíš o to, najít ty pravé cíle..kniha je vhodná i pro lidi, kteří mají jasno..jednoduchým způsobem vás přivede i na věci, které by vás nenapadly..knížka je spíše pracovním sešitem, takže to není jen o tom sednout a přehltat, ale také zapojit mozkové závity:) Knížka je čtivá, krátká a zanechá ve vás příjemný pocit, že jste pro sebe něco udělali.