Mezi náma holkama

Nejlepší Vánoce všech dob? Kdyby se dalo v životě stisknout tlačítko pro vymazání historie, Tess Brookesová by po šesti šílených měsících neváhala. Když se jí naskytne příležitost jet na Vánoce za nejlepší kamarádkou Amy do New Yorku, Tess po té šanci skočí. Je v tom jediný háček: bydlí tam Nick, muž, který jí zlomil srdce. A zrovna s ní znovu začal mluvit Charlie, jehož tak dlouho potají milovala a pak ho odmítla. Navíc je to nahnuté s její novou kariérou, a když se Tess přihlásí do fotosoutěže, má jen čtyři dny na pořízení soutěžní fotky, co by ji mohla zachránit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/312617/mezi-nama-holkama-kKP-312617.jpg 434

Dívka (3.)

Literatura světová, Dívčí romány
Vydáno:, BB art

A Girl's Best Friend (2015)

Kniha Mezi náma holkama

Vendulik

Skvělé zakončení celé série.

Michele1

Asi byla chyba, že jsem tuto knihu začala číst rovnou po Remarqueovi, ale přišlo mi to neskutečně slabé. Už druhý díl mi připadal zbytečně vyplňovaný dějovou vatou, ale dočetla jsem to, protože jsem chtěla vědět, jak to nakonec dopadne s tím Nickem a Charlim. Toho jsem se tehdy nedočkala a rovnou se musela prokousat ještě nudnějším třetím dílem. Možná na střední škole by mě to ještě oslovilo, ale nyní už sahám raději po jiných titulech. Jo a opět nechybělo Kelkové oblíbené blití...

denisa8946

Knížky od Lindsey Kelk mám moc ráda, jsou skvělé na odreagování se. Na tuto jsem se těšila, měla jsem ji v knihovně asi od února, ale pořád jsem čekala na prosinec, ať mi pěkně navodí vánoční atmosféru... ale to se bohužel nestalo. Ty vánoční věci jsou spíše v pozadí. Ale to je za mě jediné mínus, jinak knížka splnila požadované - odreagování. :)

Market = )
02.12.2017

Dala bych tři a půl *. Jedna je za konec. Knížka byla fajn a celá serie se mi líbila, ale vážně mě mrzelo, že sice děj probíhal o Vánocích a ještě v NY, ale všechno vánoční se vždycky přeskočilo. Kvůli tomu, že jsem čekala, že tenhle díl bude vánoční, jsem četla celou serii a teď se cítím podvedená :-D. Ale co už že jo, hlavně že to dobře dopadlo.

Usmevavka
01.05.2017

Parádní knížka od mé oblíbené autorky. Tess je sympatická a celkově se to fajn četlo. Moc se mi líbilo,jak se v příběhu objevily postavy ze série Zbožňuji. :)

Arianne
23.02.2017

Krasne. Po prvnim dile jsem si rikala, ze to neni nic moc, jen napodobenina Zboznuji New York. Druhy uz byl ale o dost zajimavejsi a tento posledni uz parada. Nase nove hrdinky se setkaly se starymi, hurikan Jenny krasne zapadla i do teto serie a pres vsechna uskali vae smerovalo k uzasnemu konci. Asi jsem se zamilovala do chlapu, co pisou dopisy. Skoda, ze to uz nikdo nedela :-)

Klára90
22.02.2017

Hrozně mě zajímalo,jak to s Tess, Nickem a dalšími pokračuje,tak jsem se vrhla na tento díl,který se čte taky moc dobře a sálá z něj pohoda,navíc se odehrává převážně v New Yorku,kde se chystám podívat,takže jsem nasávala atmosféru co to šlo. Akorát škoda,že příběh chytne pořádný spád až ke konci,ale jako odpočinkové čtení super. Jen mě hrozně štve, že Amy a Tess pořád něco mlsají,pijí míchané drinky a s nějakým cvičením si hlavu nelámou a očividně to jsou stále hubené kočky - jak to sakra dělají? :D

Barbona
23.01.2017

Jedním slovem paráda :) doufám, že se dočkáme i další knihy od této autorky (nebo se nakladatelství uklidní a vydá i mezidíly v její druhé serii :D )