Sykorka10 Sykorka10 komentáře u knih

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Stále jsem ještě nepřišla na důvod, proč je Green tolik oblíbený. Tato kniha mi přišla nudná, nezajímavá, akorát jsem se občas našla v jednom či druhém hlavním hrdinovi. Nepatrně lepší mi přišla část, kterou napsal Levithan.

22.05.2016 2 z 5

Už chápu, proč tento díl mnozí považují za nejlepší. I podle mě je totiž zatím nejlepší z prvních třech knih, které jsem přečetla. A ač jsem spíše zastáncem filmových zpracování, musím uznat, že tentokrát se mi více líbila knížka. Dalo by se říct, že jsem hltala kapitolu za kapitolou.

27.03.2020 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Není to špatná kniha. Jen se v ní toho spoustu opakuje a naopak scény, které bych ráda viděla z pohledu jiné postavy, tam chybí. Ale jako doplnění k sérii je dobrá.

10.03.2017 3 z 5

Útěk do samoty Útěk do samoty Nicholas Sparks

Kniha se mi moc líbila, dobře se mi četla a příběh mě také zaujal.

26.05.2016 5 z 5

Svatba Svatba Nicholas Sparks

Tato kniha mě opravdu nadchla. I když nemám moc ráda poklidné příběhy a tento jím bezesporu je, tak musím říct, že se mi moc dobře četl a hltala jsem každé slovo. Závěr jsem vůbec nečekala a velmi příjemně mě překvapil.

05.05.2016 5 z 5

Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč Michel Odoul

Jde poznat, že autor tomuto tématu opravdu rozumí, a ještě k tomu ho i dokáže srozumitelně popsat. Myslím si, že toto dílo je správnou volbou pro všechny, kteří se zajímají o východní medicínu, ale možná i pro ty, kteří o ní sice příliš nevědí, ale ani ji úplně nezavrhují.

25.08.2020 4 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Mě tento díl upřímně moc nebavil. To ale neznamená, že je to špatná kniha, to vůbec ne! Jen mi připadala moc dlouhá a dějově až tolik nezajímavá.

12.06.2020 4 z 5

Lovec v pasti Lovec v pasti Sofie Králová

Tohle snad autorka nemůže myslet vážně...

07.05.2020 odpad!

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Skvělá knížka, akorát mi připadalo, že se ve většině kapitol nic moc zajímavého nedělo a jedna z mála napínavých kapitol skončila tak rychle, jako začala. Každopádně moc pěkná kniha i pro nenáctileté čtenáře.

10.03.2019 4 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Alchymista se dobře čte, ale to je tak všechno. Asi to není kniha pro mě.

07.08.2018 3 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Jednu hvězdu dávám jen proto, že jsem kdysi tuto sérii milovala. Nyní mi připadá obzvláště tento díl hloupý, asi už jsem vyrostla. :D

03.05.2018 1 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Když jsem tuto knihu dostala minulý rok k Vánocům, téměř jsem ji odložila a nikdy nepřečetla, protože jsem ji ihned zařadila mezi knihy pro puberťačky. Nakonec díky bohu za nudné dny, kdy jsem Selekci přeci jen popadla. Sakra, jak mě ta kniha nadchla! Někde v skrytu mé duše se stále nachází část, která miluje vše princeznovské. Tuhle sérii opravdu můžu.

03.01.2017 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Nicholas Sparks

Klasický příběh sparksového stylu. Líbil se mi začátek, ale postupně mě kniha přestávala bavit a také konec byl předvídatelný.

10.05.2016 3 z 5

Ostrov Svobody Ostrov Svobody Tomáš Kristl

Tato krátká knížka na mě působí, stejně jako ostatní díla těchto autorů, jako by byla sepsána během jediného dne. Slovní zásoba vcelku žádná, velmi jednoduchý a předvídatelný příběh. Jediné, co se mi na ní líbilo, byla ta myšlenka, že se stále jen za něčím ženeme a zapomínáme žít.

13.06.2020 2 z 5

Pravdomluvní sedmilháři Pravdomluvní sedmilháři Sofie Králová

Horší knížku jsem v životě nečetla. Nenašla jsem nic pozitivního a těch negativ by bylo tolik, že je raději ani nevypisuji.

29.01.2020 odpad!

To, co by se dalo vyjádřit několika málo větami, je zde omíláno na 136 stranách. Takový typ knih asi není nic pro mě, protože nechápu lidi, kteří jsou z toho tak unesení.

26.12.2019 3 z 5

Dávat koním křídla Dávat koním křídla Petr Feldstein

Velmi hezká kniha, která se dobře čte. Není jen o koních, ale celkově o životě Václava Chaloupky.

29.01.2019 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Stále jsem nepřišla Greenovi na chuť. Není to špatná kniha, ale připadá mi taková nemastná neslaná. Nijak zvlášť mě nezaujala.

24.05.2018 3 z 5

Labyrint (1.-3. díl) Labyrint (1.-3. díl) James Dashner

Labyrint mě na začátku velmi bavil. Snad každá kapitola byla opravdu napínavá a plná otázek, které mě nutily číst dál a dál. Vyhovovaly mi také krátké kapitoly. Ale ve třetím díle se to ve mně trochu zlomilo a už mě to nebavilo tolik, jako v prvních dvou dílech. Děj mi připadal zamotaný a až zbytečně protahovaný. Za mě čtyři hvězdy.

16.07.2016 4 z 5

Noci v Rodanthe Noci v Rodanthe Nicholas Sparks

Moc hezký příběh, akorát trochu předvídatelný. Některé části mě příliš nebavily a přišly mi dlouhé, ale celkový dobrý dojem převyšuje tyto detaily.

28.04.2016 4 z 5