Sudin Sudin komentáře u knih

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Fajn oddechová detektivka, podle mně lepší než Dívka v ledu. Ideální čtení na dlouhé zimní večery.

20.01.2020 4 z 5

Hřbitov nadějí Hřbitov nadějí Karin Slaughter

Jedna ze slabších knih od Karin. Za mně průměrná kniha, Triptichu a Genesis se ani zdaleka nepřiblížila. Každopádně si přečtu i další knihy.

21.12.2019 3 z 5

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Moc povedený psychotriler. Závěr byl fakt strhující.

27.08.2019 5 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Takový typický Jeffery. Knihy mi už přijdou až moc překombinované, ale číst se to pořád dá. Každopádně šablona je pokaždé stejná, což je škoda.

29.03.2019 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Těžko uvěřitelný příběh a za mně to byla poměrně nuda, jak se všechno pořád točilo jen kolem Millie. Ale napsáno to nebylo špatně, takže jako průměrná oddychovka dobré.

02.03.2019 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Slabá kniha, předvídatelná, napětí téměř žádné. Nevím komu bych takovou knihu doporučil. Nechápu jak se dostala do edice bestselleru.

19.07.2018 2 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Opět skvělá kniha, četla se sama, ale Hypnotizer a Svědkyně ohně mi přišly lepší. Tak nějak se "nic moc nedělo" (na Keplery), až na posledních stránkách se to spustilo. Nejhorší na všem je, že už mě čekají zatím jen dvě knihy v sérii...

07.07.2018 4 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Opět skvělá jízda od začátku až do konce, nelze jinak než shánět další díl. I když jsem si tipl správně, kdo by mohl za vraždami stát, motiv mi byl nejasný až do posledních stránek. Super cliffhanger v závěru na následující knihu.

28.06.2018 5 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Zrovna jsem dočetl a jsem docela zklamaný. Potenciál měl příběh rozhodně větší, všechno mi přijde strašně zdlouhavé, Martin nesmrtelný, Irene je druhý Chuck Norris a všechno je tak nějak málo uvěřitelné. Takže za mně průměr 50%.

01.04.2018 3 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Na to že se jedná o autorovu prvotinu si myslím, že je kniha hodně dobrá. Určitě si autor získal mou pozornost a rozhodně si další díl nenechám ujít.

23.03.2018 4 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Kniha mi přišla o chloupek slabší než Netopýr. Od následující Červenky by měla jít kvalita nahoru tak uvidíme. Každopádně kdo nepotřebuje číst knihy po řadě, tak jak to mám já nastaveno, tak si myslím, že pokud vynechá první dvě knihy v sérii, zase až tak o moc nepřijde.

22.03.2018

Pekné dievčatá Pekné dievčatá Karin Slaughter

Karin Slaughter v plné síle, drsný, surový příběh, až se z něj dělá člověku občas zle. Kdo četl například Genesis, umí si představit.

21.03.2018 5 z 5

Tvůj stín Tvůj stín Jeffery Deaver

Taková příjemná oddychovka od Deavera, nenadchne ani neurazí. Bohužel Sběratel kostí, Tanečník nebo Hodinář se už asi opakovat nebudou.

21.03.2018 4 z 5

Utajovaný projev Utajovaný projev Tom Rob Smith

Oproti první knize Dítě číslo 44 to bylo lehké zklamání.

07.08.2022 3 z 5

Najdu odvahu: 770 km po trase hrdinů SNP Najdu odvahu: 770 km po trase hrdinů SNP Lenka Vacvalová

Lenku sleduji již delší dobu a klobouk dolů před jejími sportovními výkony. Je pro mne inspirací a když se mi zrovna nechce vyběhnout, tak si na ní vzpomenu a jdu.

11.05.2021 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Docela fajn oddychovka. Rychle to uteklo až je škoda, že kniha nebyla delší.

11.05.2021 4 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Jiné čtení než obvykle čtu, ale až na dvě hluchá místa mne kniha chytla a nepustila. Zajímavé až depresivní čtení v době corony, že by se něco takového mohlo i stát...

11.05.2021 5 z 5

Temné říční proudy Temné říční proudy Sharon J. Bolton

Opět se to super četlo, ale co ten závěr? Uvěřil bych kde čemu, ale tomuhle teda ne. Za mne velká škoda. Škoda že se autorce nedaří navázat na první dvě knihy série, které byly super.

29.10.2020 4 z 5

Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín David Lagercrantz

Trošku zklamání po minulém dílu, známé postavy, ale příběh byl poměrně nudný. Asi je dobře, že příští díl už je poslední, téma mi přijde už vyždimané ze všech stran a jen se to zbytečně natahuje. Příští týden už nebudu vědět o čem to bylo.

14.03.2020 3 z 5

Mlýny osudu Mlýny osudu Johan Theorin

První kniha od autora a spokojenost. Dobře se to četlo, prolínání minulosti a současnosti mě vždycky baví, příběh hezky plynul, hezká sonda do otřesné minulosti.

27.11.2019 4 z 5