Styblice Styblice komentáře u knih

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Wow, tak tohle byla jízda. Konečně knížka, která se liší od jiných knih se stejnou tématikou. Smála jsem se opravdu hlasitě, příběh se mi líbil a kočičáka Clivea bych klidně brala domů.
PS: Buch, buch, ó můj bože!!

18.02.2014 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Viděla jsem film a musela jsem si přečíst i knížku. Knížka se krásně čte a nemůžete přestat. Ve filmu se trochu lišil konec v podrobnostech - knížka se mi líbila více. Smrt jako vypravěčka - excelentní. Doporučuji ji přečíst všem!

05.02.2014 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Ach! ♥️ Netřeba slov..

25.02.2019 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Občas jsem se od srdce zasmála, zejména díky moravštině, ale celkově knihu hodnotím jako oddechovku bez konce :-)

02.10.2018 2 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Výjimečná a dechberoucí kniha. Silný příběh lidí, jejichž osud není takový, jaký bychom si přáli.. Přečteno jedním dechem..

17.01.2016 5 z 5

Český ráj Český ráj Jaroslav Rudiš

Celou dobu jsem čekala, až se něco stane, ale nedočkala jsem se. Takové chlapské kafrání, starosti a radosti v dnešní době. Asi jsem neobjevila "skrytý smysl" knihy, za mě rozhodně zklamání.

31.10.2018 2 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Kniha, která bere dech do poslední chvíle aneb typická Moyesovka!

14.10.2018 5 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Velice zajímavé téma k zamyšlení psané z pohledu hlavních a vedlejších postav. Za mě jednoznačně plný počet hvězd a budu se těšit na pokračování..

06.03.2016 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Přečteno jedním dechem, kniha mi dala přesně to, co jsem od ní očekávala. Oddechové čtení, kterému nechybí erotika, vášeň a zábava. Doufám, že bude i nějaký další díl Božský ...

16.07.2014 5 z 5

Proměna Proměna Franz Kafka

Kniha patřila do mé povinné četby a rozhodně jsem nelitovala. Pesimistické, přesto dokonalé dílo Kafky!

11.02.2014 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Kniha mne velice překvapila. U některých pasáží erotických scén jsem se opravdu hlasitě smála. Knihu jsem měla přečtenou za necelé dva dny. Krásně napsané, skvěle se čte - doporučuji všem milovnicím erotiy vs. pana dokonalého! :)

09.02.2014 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Nejdříve jsem viděla film a pak teprve četla knížku. Knížka je určitě lepší, jelikož film byl osekán, jako asi každý jiný podle knižní předlohy. Moc hezky se čte :)

04.01.2014 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Kniha neurazí, ale ani nenadchne. Komplikovaná zápletka, chvílemi se příběh táhnul a největší problém mi dělala jména - kdo je kdo. Dívka ve vlaku se mi líbila více :)

15.01.2020 3 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Kniha s nádhernou obálku, krátké kapitoly se čtou samy, zajímavé a poutavé metody vyšetřování. Kniha určitě po Šelmě nezklamala. Hvězdičku ubírám za velice rychlý konec, čekala jsem nějaké “drama”. Těším na další díly :)

12.04.2019 4 z 5

Nejdelší jízda Nejdelší jízda Nicholas Sparks

Má první kniha od Sparkse po které jsem zjistila, že musím přečíst všechny! Krásný romantický příběh. Film také nezklamal, ale bylo tam spoustu nesrovnalostí v porovnání s knihou.

24.08.2016 5 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Upřímně - nečekala jsem žádnou pecku, jelikož na HH prostě nic nemá. Přesto jsem 149 stran dnes přečetla u kávy a byla jsem mile překvapena. Zajímavý příběh a hezky napsaný konec. Jsem zvědavá, s čím přijde příště. Každopádně více se těším zase na Harryho :-)

27.06.2015 4 z 5

Těšila jsem se na pokračování, kniha mě celkem zklamala, ale i přesto dávám 3 hvězdy. Měla dost partnerů, s kterými stejně nevydržela. Děj byl neuspořádaný a mě osobně nejvíce zaujali pasáže s ženským vězením a jejím synem.

05.10.2014 3 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

WOW. Má první detektivka - přečtená za dva dny. Nedalo se od ní odtrhnout, stále jsem doufala a věřila. Poslední věty knihy ve mě nechaly mrazivý pocit, ale přece jen jsem se pousmála. Doufám, že bude pokračování a to již brzy!

11.02.2014 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Pro mě asi nejslabší kniha z celé série. Celou dobu jsem doufala, že konec nebude stejný, jako skoro u všech ostatních knih - děti. Ale to nic nemění, že trilogie Hunger Games je mou nejoblíbenější! :)

04.01.2014 4 z 5

Cesta k opravdovému jídlu Cesta k opravdovému jídlu Eva Ehrenbergerová

Úžasné recepty a skvělý obsah v oblasti zdraví, fitness a výživy. Prostě takové základní informace ohledně makroživin, kalorického deficitu, cvičení a jiné. Kniha Vám nenutí žádná chia semínka, rýžové chlebíky a bílky od rána do večera! Jen OPRAVDOVÉ jídlo. Doporučuji mít doma ️

13.08.2021 5 z 5