Cesta k opravdovému jídlu

Když se spojí láska ke kvalitnímu jídlu s touhou podat pomocnou ruku při změně životosprávy, nemůže z toho vzniknout nic jiného než unikátní průvodce zdravým životním stylem. Jestli chcete porozumět zákonitostem výživy a zároveň načerpat inspiraci na zdravá, chutná a vyvážená jídla, jste na správném místě. Kromě desítek receptů ze slané a sladké kuchyně se podíváme na zoubek základům jídelníčku, mýtům o stravě, výživovým směrům, sportovní výživě a především tomu, jak konečně najít svou cestu k opravdovému jídlu. Pojďme společně odhalit kouzlo zdravé kuchyně a jednou provždy zformovat dlouhodobě udržitelný životní styl, ze kterého už nikdy nebudeme muset dělat žádné ústupky. Markéta a Eva...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422840/cesta-k-opravdovemu-jidlu-5oe-422840.jpg 4.419
Hobby, Kuchařky, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, vlastním nákladem

Kniha Cesta k opravdovému jídlu

clare01
13.12.2020

Kniha je vizuálně velmi povedená. Kromě receptů obsahuje i základní informace a rady o výživě, z nichž některé v ostatních knihách nenajdete. Co se týče receptů, tak jich kniha obsahuje opravdu hodně. Já však dávám přednost zdravým a praktickým receptům z běžných surovin před recepty, které se snaží být sice zdravé, ale i "fancy". V tomto mi kniha nesedla, ale věřím, že si určitě své oblíbence najde. Zkrátka mám radši recepty bez avokád, kokosových olejů a proteinových prášků.

Gooverka
30.06.2020

Skvělé recepty i celkově text okolo. Před rokem by mi kniha asi zásadně změnila život, dnes mi připomněla to nejdůležitější a ujistila mne, že jdu správnou cestou. Moc oceňuji rozepsané kalorie u každého receptu, až si je zase začnu počítat, určitě mi to hodně pomůže a ulehčí práci.

Edith_17
31.01.2020

Jsem za tuto knihu velmi vděčná. Moc se mi líbí, že spojuje jak zdravé recepty, tak i rady pro správnou výživu. V tomhle má pro mě největší plus oproti běžným kuchařkám. Taky musím zmínit hezký design a hezky nafocené recepty.

Autoři knihy