Stanas513 Stanas513 komentáře u knih

Okamžik pravdy Okamžik pravdy Steve Berry

Opět spokojenost, knihy Steva Berryho se mi opravdu líbí.

06.09.2020 5 z 5

Ztracený ostrov Ztracený ostrov Lincoln Child

Hezká dobrodružná kniha, ač trochu přitažená za vlasy. Ale člověk nikdy neví, co se odkud může vynořit...

25.08.2020 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Nejdříve jsem viděla film, teprve teď jsem si přečetla knihu. Poutavě napsáno, mohlo by se to stát. Líbila se mi.

21.08.2020 5 z 5

Tajemství Mayů Tajemství Mayů Clive Cussler

Tajemství, poklady, staré vědy, klasické dobrodružství. Ještě, kdyby tak opravdu taková "knihovna" starých Mayů existovala.

17.08.2020 5 z 5

Ilustrovaný muž Ilustrovaný muž Ray Bradbury (p)

Povídky mě tak trochu přenesly do mladších let, kdy jsem hodně četla sci-fi. Bradbury je v tomto žánru prostě klasika, pro mě vždycky čtivá.

12.08.2020 5 z 5

Knihy krve I-III Knihy krve I-III Clive Barker

Poslední dobou už tyto "krváky" moc nevyhledávám. Přesto jsem si knihu ráda přečetla, Barker patří mezi mé oblíbence.

04.08.2020 4 z 5

Probuďte svou spící sílu Probuďte svou spící sílu Anthony Robbins

Určitě důležité pro lidi, kteří se chtějí v životě někam dostat. Doporučuji.

30.07.2020 4 z 5

Ocelový polibek Ocelový polibek Jeffery Deaver

Jako vždy Lincoln Rhyme nezklamal. Přesto, že to byla opravdu tlustá kniha, četla se mi velmi dobře. Sice bylo od začátku jasné, kdo je ten "zlosyn", ale mě vždycky dost zajímá to PROČ? Určitě doporučuji přečíst.

21.07.2020 5 z 5

Ďáblův prsten Ďáblův prsten Ludvík Souček

Pěkné čtení. U Součka člověk někdy neví, co je pravda a co fikce. Ale tento příběh jsem četla s úsměvem.

15.07.2020 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Nesbo se mým oblíbeným autorem asi nestane. Možná to bylo tím, že jsem knihu četla před spaním, takže mi dělalo trochu problém chápat souvislosti, ale fakt je, že příběh se trochu vlekl. Navíc to byla jeho třetí kniha a tím pádem můj třetí pokus o četbu a zdá se, že mě Nesbův styl psaní neoslovil. Uvidím v budoucnu.

12.07.2020 3 z 5

Templářské dědictví Templářské dědictví Steve Berry

Krásně zpracované tajemství kolem templářů a jejich ukrytého bohatství. I když tady je tím dědictvím myšleno úplně něco jiného...

11.07.2020 5 z 5

Bobby Conroy vstává z mrtvých a jiné strašidelné příběhy Bobby Conroy vstává z mrtvých a jiné strašidelné příběhy Joe Hill (p)

Tuhle knížku jsem četla už dávno, ale moc povídek jsem si nepamatovala, tak proč si ji znovu nepřipomenout? Pár povídek s otevřeným koncem, to si může čtenář domyslet, jak by to vlastně mělo skončit. Jo, to se mi líbí.

01.07.2020 5 z 5

Pokoj smrti Pokoj smrti Jeffery Deaver

Jako vždy, případy Linka Rhyma mě prostě baví. Složitě vykonstruovaný případ, který zavání svévolným rozhodováním "významných" státních složek o životech lidí, ať už jsou nebezpeční nebo ne.

29.06.2020 5 z 5

Krevní test Krevní test Jonathan Kellerman

Nikdy mě nepřestane překvapovat nesmyslné chování některých rádoby inteligentních lidí. Sex a drogy dokáží přivést tyto "úchyly" až k vraždě. I když je tento příběh jenom fikce (alespoň doufám), jak hluboko na dno musí člověk klesnout, aby už nedokázal ovládat sám sebe?

24.06.2020 5 z 5

Smrtící sudoku Smrtící sudoku Shelley Freydont

Proč já si vždycky vypůjčím nejdříve druhý díl? Budu muset najít i první část "Vražedné sudoku". Kniha byla hezky napsaná, dokonce jsem i slzičku uronila. Fakt pěkné čtení. A navíc miluju sudoku.

15.06.2020 5 z 5

Šťastný život Šťastný život Will Bowen

"Až se dáte do pořádku uvnitř, srovná se i to, co je venku." Své štěstí si každý vybírá sám, každé ráno, každý den, každou minutu si vybíráme, jestli budeme šťastní nebo naštvaní. Radši budu šťastná.

11.06.2020 5 z 5

Abarat Abarat Clive Barker

Abarat mám stažený ve formátu e-knihy a to sice všechny tři díly. Chtěla jsem si to přečíst, protože to napsal můj oblíbený autor. Opět je to fantasy, u kterého se dobře usíná, ale nevím, kdy budu pokračovat v četbě dalšího dílu. Moc mě to neoslovilo.

10.06.2020 3 z 5

Egypťanky - Pomsta Amonova Egypťanky - Pomsta Amonova Jocelyne Godard

Krásná knížka, škoda, že celý soubor má tak nějak otevřený konec. Určitě by si Egypťanky zasluhovaly další pokračování.

07.06.2020 5 z 5

Stephen King - Mistr strachu Stephen King - Mistr strachu Lisa Rogak

Už jsem četla několik životopisů Stephena Kinga a přesto, že se občas nějaká historka opakuje, kniha je velmi dobře napsána a já jsem ji četla s úsměvem na tváři. Určitě doporučuji k přečtení.

30.05.2020 5 z 5

Příručka milionáře - Jak skutečně zbohatnout Příručka milionáře - Jak skutečně zbohatnout Grant Cardone

Nevím, nevím, určitě jsou zde důležité rady pro lidi, kteří chtějí a nebojí se být bohatí. Bohužel, žijeme v postkomunistických podmínkách, kde si lidé stále ještě neuvědomují, že by se měli starat sami o sebe a nespoléhat na vládu.

24.05.2020 5 z 5