Sss708 Sss708 komentáře u knih

Učedník a válečný mág Učedník a válečný mág Taran Matharu

Z této série jsem nadšená!Skvěle se to četlo,děj byl napínavý a rychle ubíhal,hlavní hrdinové sympatičtí.Nejvíce mne bavila první a druhá kniha.Poslední kniha mi přišla uspěchaná,se spoustou nedořešených otázek.Celkově ale super, určitě doporučuji.

26.08.2023 5 z 5

Ve stínu Hvozdu Ve stínu Hvozdu Naomi Novik

Velmi příjemná četba.Bylo to takové kouzelné,pohádkové.

05.01.2023 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Skvěle napsaná kniha o domácím nasílí,díky ní si člověk více uvědomí, že vše není jen černobílé a ten epilog...

18.11.2022

Vláda vlků Vláda vlků Leigh Bardugo

Za mě velmi pěkné zakončení .

18.11.2022 5 z 5

Bohové a monstra Bohové a monstra Shelby Mahurin

Určitě tuhle sérii doporučiji.Sice jsem ubrala jednu hvězdu,a chvílemi mi kniha připadala trochu jako fantasy telenovela.Ale všechny knihy se mi četly velmi dobře,bavila jsem se,smála a nebyla nouze i o napětí a chvilky smutku.Hlavní postavy byly všechny moc sympatické a konec kouzelný, i když trochu otevřený.

25.10.2022 4 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Je to taková fantasy romantika.Moc jsem se bavila a určitě si přečtu pokračování.

07.10.2022 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Toto bylo náročnější.Knížka byla čtivá a kdybych měla víc prostoru,tak ji určitě přečtu za jeden den.Některé pasáže se mi hnusily a musela jsem je trochu rozdychavat (násilí na dětech moc nezvládám). A ten konec,díky němu na tuto knížku jen tak nezapomenu.

10.09.2022 5 z 5

Říše upíra Říše upíra Jay Kristoff

Teď si budu muset dát od fantasy na chvíli pokoj a číst jiný žánr, protože by mě po tomhle jen tak něco nezaujalo.Bylo to skvělé,už se těším na další díl.

06.09.2022 5 z 5

Neviditelný život Addie LaRue Neviditelný život Addie LaRue Victoria Schwab

Toto není můj šálek kávy.Začátek byl zajímavý,pak se to pro mě dlouze táhlo.Přeskakovala jsem,jen abych věděla,jak to dopadne.Ke konci se mi kniha četla lépe a tak jsem ji alespoň dočetla.

27.07.2022 3 z 5

Dvůr stříbrných plamenů Dvůr stříbrných plamenů Sarah J. Maas

Bylo příjemné se opět vrátit do světa dvorů, příběh Nesty se mi líbil,i když trochu pokulhává po předchozích dílech.Sice už dlouho nejsem mladistvý čtenář,ale sexuální scény byly podle mě na tento typ knih velmi barvitě.

16.05.2022 4 z 5

Etiketa & špionáž Etiketa & špionáž Gail Carriger (p)

Sice už nepatřím k mladším čtenářům,ale za mě byla kniha svěží, dobře se mi četla a určitě si přečtu druhý díl.

21.02.2022 4 z 5

Zkáza a naděje Zkáza a naděje Leigh Bardugo

Sérii jsem začala číst jen pro doplnění knih šest vran z kterých jsem byla nadšená.Sice mi celá série přišla slabší,ale určitě nelituji,že jsem se do ní pustila.Četlo se to dobře a určitě knihy zařazují mezi dobré.Poslední stránky po bitvě byly pro mě dojemné.

27.07.2021 4 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Další díl se mi velmi líbil,velmi dobře se četl,byl plný zvratů, které mě udržovaly v napětí.Šestice hlavních postav byla velmi sympatická,tak mi na konci ukápla i pomyslná slza.Super čtení.

12.07.2021 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Poprvé jsem knihu odložila,nemohla jsem se prokousat začátkem.Pak jsem si tady přečetla recenze s podobným problémem a dala jsem asi po roce knize šanci.Po zamotaném začátku jsem se od knihy nemohla odtrhnout a už se těším na pokračování.Za mě super!

07.07.2021 5 z 5

Temnější tvář magie Temnější tvář magie Victoria Schwab

Po rozporuplných recenzích jsem nevěděla,co čekat a byla jsem mile překvapená.Nění to příliš akční a chvíli mi trvalo se vyznat v postavách a místech.
Ale po přelouskání pár stránek jsem se do knihy začetla a vůbec to nebylo špatné.Hlavní postavy jsou sympatické.Za mě určitě stojí za přečtení.

29.05.2021 5 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Tolik jsem si slibovala, že začnu knihu číst nejdříve na podzim ,ale tak jsem se těšila na návrat do Duvalského pohoří,že jsem nevydržela.Byla to opět jízda a kniha se četla sama,ale bylo to jiné. Konec mi přišel trochu uspěchaný.A Ilan jsem ke konci skoro vůbec nechápala.Věřím,že další díly výjdou brzo a Ilan se vrátí ke svému já.

17.05.2021 5 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Všechny díly se mi líbily a zhltla jsem je za pár dní. Jen ta bitva a konec hlavního záporáka mi přišli trochu odbyté. A ten konec. Chtělo by to ještě pár stránek.

16.03.2021 5 z 5

Tajemství Tajemství Julie Garwood

Příjemná,oddechová četba.

15.03.2021 5 z 5

Svatba Svatba Julie Garwood

Po přečtení prvního dílu jsem se hned vrhla na další,ale bohužel mne zklamal.Přišlo mi to zvláštní.Hlavní hrdinka je donucena k sňatku,skoro vůbec se nebrání a hned se snaží být vzornou manželkou,zaláskovanou snad od první chvíle.

10.03.2021

Nevěsta Nevěsta Julie Garwood

Chtěla jsem nějakou odpočinkovou četbu.A tohle bylo svěží,vtipné,moc jsem se bavila.

09.03.2021 5 z 5