Soptinka Soptinka komentáře u knih

Oko za oko Oko za oko James Patterson

Tato kniha mi byla doporučena a musím říci, že mne opravdu nadchla a já ji tak četla skoro jedním dechem. Vůbec bych na začátku knihy neřekla, že děj dopadne tak jak dopadl. Určitě si přečtu i další knihu od tohoto autora.

02.10.2014 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Knihu jsem četla se zatajeným dechem, její příběh Vás vtáhne do děje.Je to příběh plný bezmoci, utrpení, nejistoty, strachu. Určitě doporučuji.

04.12.2013 5 z 5

Prokletí brněnských řeholníků Prokletí brněnských řeholníků Vlastimil Vondruška

Dlouho jsem se této knize vyhýbala s toho důvodu, že to je historická detektivka. A už vím že jsem udělala chybu. Kniha byla velmi napínavá, děj byl úžasný a skvěle historicky popsaný.Určitě to nebyla poslední kniha co jsem četla od tohoto autora a asi je začnu kupovat i do své knihovničky.

30.11.2013 5 z 5

Skutečný příběh, který jsem skoro četla snad jedním dechem. Silný příběh,příběh plný emocí a zvráceností.Kolikrát jsem si řekla jestli se to opravdu stalo? Chudák holka, která to přežila jen díky svým mnohočetným osobnostem a své terapeutce. V knize jsou dobře popsány mnohočetné osobnosti, sekty... což si myslím že je plus.

12.11.2013 5 z 5

Smrtící mrak Smrtící mrak Andy Lane

Další kniha o Sherlockovi, kterou jsem přečetla. Začínám mít tyto knihy ráda. Miluji jeho styl myšlení a jak pozorováním a úvahami na vše postupně přichází. Kniha se mi moc líbila.

05.11.2013 5 z 5

Nebe může počkat Nebe může počkat Cally Taylor

Hezky napsaný příběh s dávkou humoru, i přes to že hlavní hrdinka zemřela. Řekla bych, že je to oddechové čtení.

28.10.2013 5 z 5

Můj devátý dotek Můj devátý dotek Mirka Šimková

Autentický příběh psaný formou deníku. Knihu jsem přečetla skoro jedním dechem. Děj je napínavý, čtivý a dojemný. Tento příběh ve vás něco zanechá, několikrát jsem měla na mále a rozbrečela jsem se.

19.10.2013 5 z 5

Monument 14 Monument 14 Emmy Laybourne

Čekala jsem od příběhu více akce a více katastrof. No zkrátka že bude příběh více strhující. Ale i přes to se mi kniha moc líbila a jsem zvědavá na druhý díl.

06.10.2013 4 z 5

Oscar Wilde & vraždy za svitu svíček Oscar Wilde & vraždy za svitu svíček Gyles Daubeney Brandreth

Knihu jsem nevím proč pořád odkládala. Nakonec jsem ji ale do rukou přeci jen vzala a ejhle, jaké překvapení. Tento příběh mě strhnul hned od začátku a nemohla jsme se od něj odtrhnout. Konec byl excelentně rozuzlen.

27.09.2013 5 z 5

Seznamka pro osamělé ženy Seznamka pro osamělé ženy Milena Tenczová

Odpočinková kniha, psaná životem a prokládaná humorem.

25.09.2013 5 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Klasická oddechovka, která řeší problémy náctiletých.

22.09.2013 4 z 5

Třináctý příběh Třináctý příběh Diane Setterfield

Nádherný a napínavý příběh se spoustou zápletek.Až do konce jsem přemýšlela, jak to vlastně všechno skončí.

18.09.2013 5 z 5

Třináct relikvií Třináct relikvií Michael Scott

Knížku jsem po 190 stránce zavřela a odložila. Pořád jsem ji dávala šanci, ale jednoduše mě nenadchla a zklamala mě.

10.09.2013

Hrobař Hrobař Lisa Jackson

Napinavy dej od zacatku az do konce. A ten konec...vubec bych nerekla ze tohle bude vrah.

03.09.2013 5 z 5

Knížka byla napínavá, z části i tajemné a u některých pasáží jsem se ze začátku bála. Myslím si, že by spisovatel mohl napsat i druhý díl..jestli to tedy není v plánu.

27.08.2013 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Další jedna z mála nádherných knih.Četla jsem ji jedním dechem a nemohla jsem přestat. Samozřejmě že jsem smrt jednoho s hrdinů oplakala.
Tato kniha stojí za přečtení.Je nádherná.

24.08.2013 5 z 5

Ještě jsem to já Ještě jsem to já Lisa Genova

Krásně napsaný příběh, který byl i smutný. Kniha na mě strašně moc zapůsobila a více jsem se díky ní dokázala vcítit do lidí trpící Alzheimerovou chorobou.

22.08.2013 5 z 5

15 minus 15 minus Tomáš Zářecký

Velmi napínavý příběh o přežití s velmi zajímavým koncem.

31.07.2013 5 z 5

Zahrada kostí Zahrada kostí Tess Gerritsen

Ze začátku mne kniha odrazovala....vraždy a skoro detailní pitvy. Ale jak postupoval příběh, byla knížka čím dál tím více napínavá a nemohla jsem se dočkat rozuzlení. Takže jednoduše řečeno knížka byla napínavá, šokující a nečekaná. Přečetla jsem ji skoro jedním dechem a vřele doporučuji.

27.07.2013 5 z 5

Rozdělená srdce Rozdělená srdce Bettina Belitz

Kniha připomínala určitými scénkami Stmívání.Na můj vkus hlavní hrdinka strašně často usínala..což se mi zdálo zbytečné, proč se tak dělo se člověk dočte v půlce knihy. Některé pasáže byly až moc zdlouhavé, což mě občas nudilo. I přesto se mi kniha celkem líbila...hlavně jsem si u ní odpočinula.Nedokážu si představit pokračování.

24.07.2013 3 z 5