snilek.holka snilek.holka komentáře u knih

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Musím souhlasit tady s komentáři, ze scéna kdy se seznámí s rodiči je prvotřídní :D To proste nemělo chybu a já si ji četla dvakrát, protoze jsem se nemohla přestat smát.
Jinak tenhle typ knížek je vlastně vzdycky úplně stejný a přesto bych o bratrech Milesovych dokázala číst porad dokola.

18.05.2024 4 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Emily Fajnova! Tihle bratři jsou bozi.... prvně jsem četla druhý díl a tak se vracím k prvnímu a nevím který byl lepší. Prostě skvělý!

16.05.2024 5 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Kolem autorky už kroužím delší dobu a asi jsem u toho měla zůstat. Jak Damon tak Chelsea, mi často lezly na nervy. I když uvěřitelnost příběhu, pro mě, většinou vubec neni důležitá, protože, prostě proč?! Tak tohle mi už přišlo asi moc.
Erotické scény jsem měla chuť všechny přeskákat. Prostě tam nebylo to, co bylo potřeba.
Abych to jenom nepomlouvala, tak musí uznat, že byly chvíle, kdy jsem se začetla a pousmála. Jako když jí nařídil seřadit čísla podle abecedy.

14.05.2024 3 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Téhle autorce rozhodne přicházíme na chuť. Zase jeden z příběhu který mě chytl za srdce. Hlavní hrdinka se mi strašně líbila, její pohled na svět. A jak už to tak bývá, ukázka toho ze, komunikace a důvěra, je důležitá.

30.04.2024 4 z 5

Nádherně krutý Nádherně krutý J. T. Geissinger

Ani nevím jak se to stalo, že už je konec. Naprosto skvělý!

27.04.2024 5 z 5

Zvrácené království Zvrácené království Rina Kent

Bylo to skvělý! Jediné co mě opravdu zklamalo, je epilog. Nejde o to ze to skončilo dobře s tím jsem už tak nějak počítala, ale o to co z Aidena udělaly. Jako bych četla o úplně někom jiném .

12.04.2024 5 z 5

Sparrow Sparrow L. J. Shen

Další krásná kniha. Moc se mi líbilo jak si k sobě nacházejí cestu.

22.03.2024 4 z 5

Neonoví bohové Neonoví bohové Katee Robert

Nalákal me popis, ale to co jsem dostala bylo úplně něco jiného. Abych byla upřímná moc nechapu proč se příběh opírá o řeckou mytologii ve finále by to fungovalo i bez ni a čtenáře by to akorát méně matlo.
Ale pokud clovek od tohohle upustí, tak to vlastně nebylo vůbec špatné a vlastně se i těším na další díl

16.03.2024 4 z 5

Twisted Games: Hry na ostří nože Twisted Games: Hry na ostří nože Ana Huang

Nemůžu se dočkat dalšího dílu. Bylo to skvěly....možná teda na mě sexuální scény malinko přiostřenější než by byl můj vkus, ale určitě to nesnižuje hodnotu celé knihy. Za mě určitě doporučuji

22.02.2024 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

I když jsem ledacos tušila,byla to pro mě skvělá kniha. Pořád jsem jen četla a četla. Během čtení mě napadalo spousta otázek, které mi už nejspíš nikdo nezodpovi, ale pokud na knihu myslím i potom co jsem ji dočetla, je to pro mě známka, že byla dobrá. Tohle jsem od této autorky nečekala a hlavně jsem nečekala, že mě to bude tak bavit a tolik se do příběhu ponořím

13.01.2021 4 z 5

Magie ničivá Magie ničivá Ilona Andrews

Magie ničivá je opět plná akce, napětí, trochou romantiky a štiplavého humoru. Konečně se osobně seznámíme s Rolandem a místo toho abych toho chlapíka nenáviděla, těším se až si o něm přečtu víc. Docela na mě zapůsobil a jsem si jistá, že si ho ještě užijeme. A i když vám některé chvilky můžou připadat trochu klišé tak to hodte za hlavu, protože to k tomu asi prostě patří.

Kate je opět ta drsná holka, která skolí téměř všechno a s Curranem prostě tvoří dokonalý pár. Hlavně jejich humor mě hodně baví. Mrzelo mě, že se Curran neobjevil dřív, trošku mi tam chyběl, protože jejich hašteření, je prostě kouzelné. To jak se hašteří, jak jsou oba neskutečně drzí a přesto by jeden pro druhého zemřeli.

28.07.2016 5 z 5

Navěky Navěky J. M. Darhower

Nemůžu uvěřit, že už je konec a nemůžu uvěřit, že se dalšího pokračování nejspíš nedočkám. Aspoň to jsem vyčetla na internetu.
Láska, mafie, otroctví. Tyhle tři slova podle mě vystihují příběh, který se v knize odehrával. A jak sama autorka na konci psala i když tohle je pouhá fikce, plno z nás se to může dotknout blíže, protože otroctví existuje i v dnešní době.
Na začátku knihy jsem měla strach, že to bude klišé, kdy se do sebe zamilují dva lidé, kteří jsou tolik odlišní od svých světu, ale autorce se do toho podařilo dostat něco víc. Jako malé naivní dítě jsem sledovala Haven a tolik si přála aby našla štěstí. Haven se mi prostě dostala pod kůži hned po přečtení několika málo stran. Její život byl prostě peklo a ona jakoby v sobě pořád nesla špetku naděje, které se tak sama bála.
O proti tomu Doktor DeMarco na mě působil jak si nezařaditelně. V jedné chvíli byl dobrota sama a v té druhé ukázal svou horší tvář. Nakonec to k ději skvěle pasovala a i on si získal mé sympatie. Oproti tomu dva bratři Dominic a Carmine si je získaly v podstatě od začátku. A i když nejsem zrovna fanda, když se v knize často mluví vyloženě vulgárně tady mi to ke Carminovi naprosto sedělo. Častokrát jsem se přistihla jak se nad ním připitoměle uculuju. :)
Abych trochu shrnula knihu, bylo to opravdu zajímavé, čtivé a poutavé. Chvilky romantiky, střídaly akční scény. A i když si moje kamarádka stěžovala že jsou tam místa, kdy je to zbytečné dlouhé, já se modlila aby byly ještě delší, protože jsem se s nimi nechtěla rozloučit.

13.07.2016 5 z 5

Rozkoše zimy Rozkoše zimy Eileen Gormley

Celkem jsem na rozpacích jak tuhle knihu ohodnotit. První polovina knihy mě pohltila zato ta druhá mě už trochu nudila. To kdy se Abbie ocitla s Jackem v deštném pralese mě opravdu bavilo. Protože i když jde o erotický román se kterými se roztrhl pytel, neslo to v sobě určitou originalitu se kterou autorka začala. Bylo i dost zajímavé číst jak se v v pralese snažili žít a mrzelo mě, že tomu autorka nevěnovala trochu více pozornosti.

Nemohla jsem si pomoct, ale knihu jsem srovnávala s 50 odstínů šedi. Prostě a jednoduše od těhle knih nic originálního nečekejte. Možná kdyby autorka zůstala v džungli byla by kniha o dost lepší, protože to opravdu bylo zajímavé prostředí se kterým se podle mě dalo dobře pracovat. Takže pokud hledáte příjemnou a jednoduchou oddechovku hurá do toho. Nic lepšího z toho asi nevyždímete :)

09.05.2016 3 z 5

Myslím, že člověk u tohohle žánru ani nemusí dodávat, že některé události tam jsou opravdu strašné. Už mnoho knih nám dokázalo ( nájm, těm co to slýchají čistě jenom z filmu a knížek ), že světová válka byl katastrofální a o osvětimi ani nemluvě. Jediné, pro mě , velké mínus byl fakt, že kniha byla zahlcena daty a jmény a to poměrně v takovém množství, že si je čtenář nemuže zapamatovat ani kdyby chtěl. TAkže to je podle mě tak trochu zbytečné...

17.02.2015 3 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Bylo to krásný, srdcervoucí, milující a prostě mě to dost dostalo.

14.06.2024 4 z 5

Zjizveni Zjizveni Emily McIntire

Bozi, bozi, bozi! Moc se mi to líbilo, vlastně možná ještě víc než Lapeni.
Pravda, rozjezd byl určitě pomalejší, ale o to víc se to potom rozjede.
Bylo to temný, napínavý a mezi hlavními hrdiny to skvěle jiskří a postupně nabírá grady.

"Jednota je naše síla, svár náš pád"

01.06.2024 5 z 5

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

Poslední dobou mě knížky od téhle autorky zas až tak za srdce nechytili a tak se mě do tohohle moc nechtělo. Nakonec mě to bavilo a Mac a její přístup k životu mě dost bavil. Téma pomsta, bylo taky fajn.Prostě oddychovka. Jen ten konec. Tak mám pocit, že byl nedotažený.

07.05.2024 4 z 5

Mizera Mizera L. J. Shen

Skvělý! Bylo to prostě skvělý! Shen to  umí. Někdy má možná pomalejší rozjezd, ale potom to stojí za to. Byla jsem zvědavá jak se s Cillianem popere, ale zvládla to skvěle. A to, co všechno vyplouvalo na povrch, nutilo mě to číst dál a dal.
Nechci toho moc prozrazovat, abych někomu nezkazila zážitek ze čtení, ale pokud máte tuhle autorku rádi, bude se vám tahle kniha určitě líbit!

03.05.2024 5 z 5

Lovec Lovec L. J. Shen

Hunter a jeho smysl pro humor, byl možná někdy pobuřující, ale zároveň mě strašně bavil. Né jednou jsem se přistihla, jak se nad knížkou zubím jak puberťačka. V poslední době , jsem narážela na knížky, kde hlavní mužský hrdina, byl temný a plný tajemství. Takže tohle byla příjemná změna.

02.05.2024 4 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Dostala jsem rozhodně víc než jsem očekávala! Strašně mě to bavilo. Nevím jak ostatní, ale mě obálka dost odrazovala, takže jsem přečtení pořad oddalovala. A možná je to dobře, žádné očekávání a právě díky tomu jsem asi víc nadšená. Prostě skvělý.

24.04.2024 5 z 5