smejkalova.m smejkalova.m komentáře u knih

Skvělé. Marka Dvořáka sleduji na Instagramu a jeho posty mě baví a jsou poučné. Když jsem zjistila, že "vydal" knihu, tak jsem si ji rozhodně chtěla přečíst. Pan Moravec pokládá skvělé otázky a líbí se mi, že člověk se z knihy dost naučí a poučí. Můžu jen doporučit. Na základě této knížky jsem si koupila i ostatní rozhovory s dalšími 3 pány a těším se na to. :)

12.01.2024 5 z 5

Jednička se mi hodně líbila, až mě to překvapilo :D ale tohle slabý průměr teda..

15.09.2023 3 z 5

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

Druhy díl mě bavil o dost víc, konec trochu podraz, asi vím kdo to Ruby a Jamesovi udělal.. Necháme se překvapit. Ember a Lydie měly víc prostoru, doufám, že tomu tak bude i ve trojce. ;)

30.10.2022 5 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

No, čekala jsem od knihy víc než mi dala. Jsem zvědavá na další díl, ale podle hodnocení mě asi nemá co překvapit... ;) 3,5*

28.10.2022 4 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Paráda. Všech šest knížek zhltlých za pár dní. Duo Temperance&Kane se mi líbilo víc, nicméně musím říct, že autorka umí psát a nešlo se odtrhnout. ;)

20.08.2022 5 z 5

Pomýlené srdce Pomýlené srdce Samantha Young

Tak to byla jízda. Hodně povedené, za mě asi z celé trojky nejlepší. Uvidíme co Samantha ukáže dále.

12.08.2022 5 z 5

Sběratelka sirotků Sběratelka sirotků Ellen Marie Wiseman

Něco málo jsme se dozvěděli o španělské chřipce, která byla spíše okrajovým tématem. Bernice mi byla více než nesympatická.. Každopádně můžu doporučit, kniha se četla dobře.

09.08.2022 5 z 5

Bez rozloučení Bez rozloučení Samantha Young

Samantha Young opět nezklamala. :) Přečteno za jeden den, nemohla jsem se od knihy odtrhnout. ;) Dost mi tam vadilo to skotské nářečí, vůbec se mi to tam nehodilo. Záměr dobrý, ale moc se to nevyvedlo.

14.07.2022 5 z 5

Čekání na smrt Čekání na smrt Lisa Jackson

Tenhle díl mě bavil ze všechen nejvíc, měl spád a děj rychle ubíhal.

07.07.2022 5 z 5

Zrozena k smrti Zrozena k smrti Lisa Jackson

Trochu jsem se nudila, moc mě nebavila... Zatím mě autorka moc nenadchla, nevím jestli se mi chce do dalšího dílu.

18.05.2022 4 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Čekala jsem sexuální scény od začátku až do konce. :D Příběh mě příjemně překvapil, škoda, že autorka trochu víc nezabředla do podrobností o Huntingtonově chorobě...

18.05.2022 5 z 5

Spermie v kelímku Spermie v kelímku Ivana Kulhánková

Za mě paráda. Knihu jsem měla zhltlou asi za dvě hodiny. Příběh z pohledu ženy, napsaný hodně čtivou formou, jak se jim nedařilo počít miminko přirozenou cestou a podstoupili s manželem IVF,.. Rozhodně velké povzbuzení pro ženy, které z nějakého důvodu nemohou otěhotnět. Mohu jen doporučit.

05.05.2022 5 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Pane jo, Maddox se mi líbil nejvíc ale na Reida opravdu nemá! Tento díl byl krásný, pořád jsem se musela něčemu smát, občas mi tekly slzy, když jsem se dojala... Kdybych měla čas, tak to přečtu na jeden zátah jak moc mě to bavilo! Lepší už to asi být nemůže, ale jsem zvědavá na další díly :)

04.05.2022 5 z 5

Neměli bychom Neměli bychom Vi Keeland

Za mě trochu slabší příběh. Moc mi nesedlo prostředí a celkově Bennett ani Annalise mi moc neprirostli k srdci. ;)

01.05.2022 4 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Zatím se mi líbila z BAM nejvíce, Maddox je za mě největší sympaťák. Těším se na Reidův příběh :)

01.05.2022 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Jedna z nejlepších za mě.. Doufám, že Carter ještě něco napíše, mrzí mě. že to byl poslední díl.

30.04.2022 5 z 5

Můj nejmilejší suvenýr Můj nejmilejší suvenýr Vi Keeland

Krásný příběh, vyvrbilo se to trochu jinak, čekala jsem, že se opravdu potkají až na Valentýna. Nicméně tahle kniha byla zase trefa. :) Hazel&Matteo

10.04.2022 5 z 5

Láska není samozřejmost Láska není samozřejmost Věra Řeháčková

Super. Kniha o Adéla, která se přestěhovala z Prostějova do Brna, kde vládla ruská rodinka...

03.04.2022 5 z 5

Osamělá smrt Osamělá smrt Lisa Jackson

Moc se mi líbila, ale docela mi vadí, že kniha skončila otevřeně a já nevím jak to celé dopadlo...

03.04.2022 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

(SPOILER) Paráda.. Vrah se asi na začátku někde mihnul, takže jsem ho asi ani pořádně nezaregistrovala (nepřišel mi důležitý). Tak jsem po odhalení musela docela namáhat mozek, abych si vzpomněla kde jsme se s ním vlastně setkali. :D :-)

20.03.2022 5 z 5