Láska není samozřejmost

Čtrnáctiletá Adéla se stěhuje do satelitního městečka, v němž panuje divná atmosféra. Nad teenagery vládne Elen, dcera ruského magnáta. Na kterého kluka ukáže, ten je její. Díky Elen přichází Adéla o svého kluka Martina. Vypadá to, jako by se na Slunném návrší dělo něco hodně ošklivého. Stejného mínění je i Adélin otec – policista....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/103480/laska-neni-samozrejmost-103480.jpg 4.123
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Spira

Kniha Láska není samozřejmost

Ann98

Zpočátku hrůza, knihu jsem po pár stránkách odložila (což se mi nikdy předtím u jiných knih nestalo). Po pár dnech mi to ale nedalo a ke knize jsem se znovu vrátila. Kdybych to věděla, tak přibližně první polovinu knihy bych přeskočila, poté začal být děj alespoň malinko zajímavý. I když ten konec byl na mé poměry poměrně divoký.

Evča98
30.11.2014

Kniha se mi moc líbila. Od asi čtyřicáte stránky jsem se od knihy nemohla odtrhnout, byla jsem moc zvědavá jak skončí. Byl zde zajímavý námět :)

Kailey
10.07.2014

Kniha byla suprová. První lásky, první polibky.. Suprová kniha, ale ke konci se to až moc změnilo v detektivku. To ale nevadí. Už se těším na další knihu od této autorky.