škwor škwor komentáře u knih

Hodinář Hodinář Jeffery Deaver

3/4 knížky hodně dobrý, ale ke konci jsem měla pocit, že je to celkem nereálný, to, jak policie vždy všechno ví a ty zvraty, který tam nastávaj mi přišly až přehnaný, ale jinak dobrá detektivka :)

15.03.2016 5 z 5

London Road London Road Samantha Young

Super knížka, četla jsem první tři díly ze série a tohle byla naprostá topovka! :3 :) nejlepší z nich, mělo to dobrý příběh a fakt se mi to moc líbilo :) jediné, co mi trošku vadilo, byla máma Joo, nesnáším alkohol... ale jinak fakt super :) !!

08.03.2016 5 z 5

Unesená Unesená Lesley Pearse

Knížka byla dobrá, plná zvratů, fakt se mi moc líbila. :)

04.03.2016 5 z 5

Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci Sophie Hayes

Četla jsem i lepší knihy, které byly zpracované podle pravdivé výpovědi. Není to kniha kterou bych si pamatovala jako nějakou hodně dobrou.

21.02.2016 3 z 5

Neboj se Neboj se Lisa Gardner

Super, super, super! Úžasná napínavá knížka, moje druhá knížka od této autorky a jsem příjemně prekvapena.. :)

15.02.2016 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Přečteno během jednoho dne, moc krásná knížka plná emocí. :) Konec byl trošku nesrozumitelnej, ale jinak opravdu povedené dílo :)

08.02.2016 5 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Příběh Ruth a Christmase mě opravdu hodně bavil. Nicméně pasáže z CKC mě moc nebavily, chvílemi jsem ani moc nevnímala co čtu. Ale zbytek to předčil a hodnotím knihu velice kladně! :)

04.02.2016 5 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Nemohla jsem se odtrhnout, super knížka, napínavá, chvílemi mrazivá.. Takových víc! :)

28.01.2016 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Úžasná knížka, skvělý námět, originální.. Mělo to v sobě něco, co ani nedokážu popsat, ale bylo to super :)

22.01.2016 5 z 5

Až na konec všech dní Až na konec všech dní Jodi Picoult

Kniha byla hodně dobrá, dostala mě, pořád přemýšlím nad tou obrovskou láskou Chrise a Emily. Ale konec mě dostal... Trochu scifi... Nějak se s ním nemůžu ztotožnit..

18.01.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Knížka celkově dobrá, víc se mi líbila 2. polovina, i když vraha jsem víceméně tušila. Bylo to zajímavé, originální námět.

17.01.2016 5 z 5

Ďáblův sluha Ďáblův sluha Vlastimil Vondruška

Kniha byla pěkná, čtivá. Zápletka zajímavá :)

11.01.2016 5 z 5

Černý úsvit Černý úsvit Rolf Börjlind

Detektivka byla hodně zajímavá, od začátku mě chytla a moc jsem si jí užívala :) určitě se pustím i do dalších dílů! :)

10.01.2016 5 z 5

Dveře do prázdnoty Dveře do prázdnoty Victoria Schwab

Druhý díl se mi líbil víc než první. Začetla jsem se do toho rychlejc a bavilo mě to, akorát konec mi přišel trošku přitaženej za vlasy.. Ale jinak to bylo fajn čtení, takový oddechový :)

07.01.2016 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Knihu jsem přečetla na jeden zátah, byla fakt úžasná, uplně mě pohltila... :)

04.01.2016 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Kniha byla na můj vkus příliš utahaná, občas byly pasáže, kde jsem se ztrácela a přeskakovala. Některé části byly naopak velmi dobré. Dávám 4 hvězdičky.

04.01.2016 4 z 5

Chyť mě Chyť mě Lisa Gardner

Knížka byla taková oddechová. Neměla spád a takové to napětí, které mám u knížek ráda. Konec jsem tušila od půlky knížky zhruba. Námět zajímavý, škoda, že si s nim autorka nepohrála více.

04.01.2016 4 z 5