sirojezkin sirojezkin komentáře u knih

Princezna z Marsu Princezna z Marsu Edgar Rice Burroughs

Příjemná oddychovka - pohádka, vzpomínka na mládí a čtenářské začátky. Určitě budu číst další díly.

09.01.2018 4 z 5

Ztracené dítě Ztracené dítě Julie Myerson

Od té doby, co čtu tuto knihu mě pronásledují obavy o osud mých dětí. Mám strach,že ať udělám cokoli,tak stejně nezměním jejich osud. Velice jsem se u čtení nabrečela. Kniha byla moc pěkná. Probíhají zde současně dvě dějové linie. Ta o autorčině synovi a jeho problému s drogami byla poutavá a emotivní, ale ta druhá o autorčině bádání v historii jedné rodiny mě absolutně nebavila, takže jsem ke konci knihy tyto pasáže jednoduše přeskakovala a četla jsem jen vyprávění z jejího rodinného života.

10.12.2017 3 z 5

Sestřička Sestřička Henry Denker

Já jsem nadšená, nejraději bych četla dál, ale bohužel byl konec. Jsem také zdravotní sestra a tohle by se mi strašně líbilo - pracovat samostatně v krásné přírodě. To si prostě musíte přečíst !

06.12.2017 5 z 5

Řekni lituji Řekni lituji Michael Robotham

Knihu jsem měla komplet přečtenou za 2 dny. Hodně napínavé a poutavé. Skvělé - doporučuji.

06.12.2017 5 z 5

Klan velkého medvěda 1 Klan velkého medvěda 1 Jean Marie Auel

Moc hezké !

13.11.2017 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Napínavé, přečteno za týden. Doporučuji ! Konec Vám bohužel nesmím prozradit :) Ale slibuji, že budete v šoku.

20.09.2017 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Knihu jsem četla na doporučení kamarádek, které byly nadšené. Mě se nelíbila. Postavy se pohybují ve společnosti, ve které bych se nikdy nechtěla pohybovat a nepohybuji já. Mí kamarádi a já se bavíme jinými věcmi a řekla bych, že slušněji. Na můj vkus velice hrubé a sprosté. Další knihy už číst nebudu. Jinak pana Hartla jsem viděla několikrát v televizi a ani se mi nechce věřit, že to napsal on. Zdál se mi velice slušný a sympatický.

12.09.2017 odpad!

Do tmy Do tmy Anna Bolavá (p)

Celá je psaná v 1.osobě, přesto velice napínavá až do konce. Hrozně mě láká začít sbírat léčivé rostliny. Zajímavý děj, který Vás nepustí až do konce. Doporučuji !

12.09.2017 5 z 5

Hluboký hrob Hluboký hrob Steve Robinson

2. díl série. Přečetla jsem to už před delší dobou a zřejmě to ve mě nezanechalo žádné dojmy, protože jsem se teď musela podívat o čem to vůbec bylo. Další díl si asi už nepůjčím. není to můj šálek kávy.

09.07.2017 3 z 5

Stopy v krvi Stopy v krvi Steve Robinson

Knihu jsem si půjčila v knihovně, na základě toho, že maminka mi dala jako dárek 2. díl :). Sama bych si ji asi nevybrala, ale nakonec to bylo pěkné čtení a zase něco jiného.

09.07.2017 4 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Výborné, strašně napínavé. Přečteno za 2 dny. Vhodné pro ženy. Super, doporučuji.

09.07.2017 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Pro mě nejlepší z trilogie. Opravdu strašidelné. Rychle přečteno. Konec se mi však zdál už trochu překombinovaný. Doporučuji.

09.07.2017 4 z 5

Nikdo není ostrov Nikdo není ostrov Johannes Mario Simmel

Kniha mě zklamala. Nemám ráda romány z filmového zákulisí. myslela jsem si, že to bude hlavně o postižených dětech a toho tam bylo pomálu. Dočetla jsem to jen z principu. Příliš dlouhé.

09.07.2017 2 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

2. kniha už se mi tolik nelíbila jako ta 1.. Přišlo mi to zmatené. Spousta postav a několik příběhů. Neorientovala jsem se v tom. Asi od 400 strany to začalo dávat smysl. Takže - neodkládejte na začátku a vydržte !

09.07.2017 3 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Bezvadná napínavá kniha. Měla jsem velice rychle přečteno. Doporučuji.

17.04.2017 5 z 5

Amazonie Amazonie James Rollins (p)

Výborná kniha. Napínavá, od začátku do konce. Mám takové knihy moc ráda - dobrodružné a o přírodě. Místy mi některé nápady připadaly přitažené za vlasy, ale bylo to takové neotřelé. Pohádka pro dospělé s hororovým nádechem. Určitě doporučuji k přečtení. Určitě ve mně zanechala stopu, což se o některých knihách nedá říci.

17.04.2017 4 z 5

V lavinách a vánicích V lavinách a vánicích Miloš Vrba

Byla jsem nadšená ! Bezvadná kniha i když místy dosti odborná, ale aspoň se člověk dozví něco nového. Zároveň mě to všechno vnitřně zneklidnilo - co všechno se děje na horách a my o tom kolikrát ani nevíme. Kolik nevinných lidí zemřelo proto, aby pomohli druhým, kteří si to zavinili sami ! Škoda, že autorovi nevyšlo vše , jak by si přál a pro co se celý život tak snažil. Pro naši republiku toho udělal strašně moc. Takové lidi bychom si měli hýčkat !! Doporučuji !

15.03.2017 5 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Pěkně napsaná detektivka. Čte se rychle a hezky. Dobré čtení třeba na dovolenou ( i když má na cesty větší rozměr). Doporučuji.

15.03.2017 4 z 5