sirojezkin sirojezkin komentáře u knih

Muž, který rozuměl hadí řeči Muž, který rozuměl hadí řeči Andrus Kivirähk

Tuto knihu jsem měla v záloze ve čtečce pro případ krize a ta nastala nedávno na dovolené. Absolutně by mě nenapadlo, co v té knize nakonec bude ! Něco tak nádherného a zvláštního jsem už dlouho nečetla. Bylo to něco jako pohádka nebo báje. Hodně přírody. Překvapivé, čtivé a smutné. Zajímavé a poučné. Moc doporučuji.

06.04.2020 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Opět napínavá a čtivá kniha od osvědčeného autora. Už se těším na další. Akorát těch homosexuálů je tam až moc :)

12.01.2020 3 z 5

Outsider Outsider Stephen King

Klasika od Kinga. I s tím nadpřirozenem.

12.01.2020 3 z 5

Síla přírody Síla přírody Jane Harper

Kniha se mi líbila, četla se dobře. mám ráda knihy odehrávající se v přírodě. Oslovila mě.

12.01.2020 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Opět super detektivka. Dobře se čte. Stále napínavá a baví.

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Moje první kniha od Bryndzy a jsem tak nadšená, že si půjčím další.

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Knihy od Cartera mě baví. Jsou napínavé, strašidelné a nápadité. Super detektivka.

27.09.2019 4 z 5

Neobyčejná dobrodružství Neobyčejná dobrodružství Daniel Wallace

Čtivá a laskavá kniha, Moc se mi to líbilo.

Ledová bariéra Ledová bariéra Lincoln Child

Pěkná a dobrodružná kniha.

27.09.2019 3 z 5

Zimní voják Zimní voják Daniel Mason

Kamarádka mi knihu půjčila s tím, že začátek je složitý, ale pak už se to čte dobře. Já to měla přesně obráceně. Díky tomu, že jsem zdravotník mě velice bavil začátek, který se týká studia medicíny . Potom už to byla červená knihovna. Jinak kniha je bezvadná. Zjistila jsem spoustu nových věcí o první světové válce. Pěkně se to čte od začátku až do konce. Doporučuji !

06.09.2019 5 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Lepší byla šelma, ale také to nebylo špatné.

18.08.2019 3 z 5

Slepá skvrna Slepá skvrna Torkil Damhaug

Velice napínavé. Celou dobu Vás to nutí přemýšlet, kdo je vrah a i když jste si jistí - tak nakonec to není on ! Chvílemi jsem se v tom motala - autor přeskakuje v čase i různých příbězích, ale vydržela jsem to a nakonec to do sebe perfektně zapadlo.

17.08.2019 4 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Kniha se mi líbila. Připodobnila bych to k Danu Brownovi - tam také pátrá profesor. Moc se mi líbí, že na to jdou vědecky. Bylo to napínavé a velice zajímavé. Zase jednou něco jiného.

17.08.2019 3 z 5

Jakeův problém Jakeův problém Kingsley Amis

Chvílemi dost vtipné, až jsem se smála nahlas, ale jinak zdlouhavé a nezáživné.

17.08.2019 1 z 5

Doktore, fofrem, jde o život! Doktore, fofrem, jde o život! Patrick Taylor

Na tuto sérii jsem přišla úplnou náhodou a jsem za to moc ráda. Strašně se mi to líbí. Je to příjemné čtení z irského venkova, kde vítězí zdravý selský rozum nad chladnou vědou a pravidly.

26.05.2019 4 z 5

Moc se mi to líbilo, i když asi bych takto cestovat nechtěla. Rozhodně nelituji, že jsem tam nikdy nebyla a určitě tam nepojedu. Dík Ládíku, žes to za nás všechny udělal.

26.05.2019 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Tedy na to jak o té knize všichni básní - podle mně průměr, určitě jsem četla na toto téma lepší.

25.04.2019 2 z 5

Pí a jeho život Pí a jeho život Yann Martel

Tuto knihu jsem četla už kdysi dávno na střední, ale nikdy na ni nezapomenu. Teď se mi to vybavilo kvůli Čtenářské výzvě. Skvělý nápad, výborně zpracováno, ale mám takový pocit, že jsem si na konci nebyla jistá, jak to vlastně dopadlo. Asi si to budu muset přečíst znovu.

25.04.2019 4 z 5

Sedm dní k přežití Sedm dní k přežití Nathalie Bernard

Nebylo to špatné. Kniha se četla dobře. Mrazivý thriller v upoutávce neznamená, že vás bude mrazit po těle při čtení, nýbrž že se to odehrává v krajině, kde je velký mráz :).

25.04.2019 3 z 5

Mischling Mischling Affinity Konar

Nádherná a smutná kniha. Přiznám se, že slzička ukápla. Prosím čtěte ! Všichni bychom měli znát tuto minulost a nikdy na ni nesmíme zapomenout ! Věřím, že po přečtení této knihy dlouho nezapomenete. Toto se už nikdy nesmí stát !

31.12.2018 5 z 5