sipkulka sipkulka komentáře u knih

Řekni lituji Řekni lituji Michael Robotham

Moc fajn čtení, psychologický thriller, který vás svým dějem jednoduše chytne a nepustí, ani trošku mi nevadilo že se jednalo o 1 knihu tudíž asi o 6 díl série.. Myslím, že sem díky této knížce našla dalšího fajn spisovatele do sbírky.

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Za mě super, pokud se člověk dokáže přenést přes detailní popis vraždy, mučení..tak dostane díky Carterovi úžasný čtenářský zážitek s napětím až do samého konce

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Asi jako všechny jeho knihy, i tato byla čtivá a napínavá až do konce. A kdo byl sochař sem opravdu nerozluštila až do samotného závěru ;)

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Prolínání příběhů bylo fajn, hvězdičku ubírám za občasně nudnější pasáž..

19.04.2019 4 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Loutkář mi přišel o chlup lepší než hadrový panák. Jen mi zde velice chyběl detektiv Wolf se svými uštěpačnými poznámkami a specifickým smyslem pro humor ;)

10.11.2018 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Nejdříve jsem viděla film a musím říct že mě moc nezaujal. V práci hodně poslouchám audioknihy a narazila jsem na tuto, tak si říkám: proč to nezkusit v nejhorším jí utnu ;). Byla jsem knihou velmi mile překvapena - oproti filmu je to opravdu nebe a dudy ;)

10.11.2018 4 z 5

Zajímavá, napínavá knížka. Poslouchala jsem v práci audioknihu a musím pochválit skvělí přednes knihy.

07.10.2018 5 z 5

Telátko popleta Telátko popleta Petr Hudský

Tuhle knížku milují nejen naše děti, ale i já a manželem. Pevně doufáme, že se někdy dočkáme pokračování ;)

17.09.2018 5 z 5

Krutost Krutost Thomas Erikson

Zajímavá knížka, z které mám rozpolcené pocity aneb chvíli mě bavila, chvíli mě unavovala zbytečnou zdlouhavostí, příběh dobře napsaný i když smutný, ale okrajové postavy a povídání o nich mi tam přišlo zbytečné. Naopak konec byl dle mého názoru zbytečně useknutý....

01.08.2018 4 z 5

Zkamenělá krev Zkamenělá krev Johan Theorin

Knížka jako taková nebyla špatná, ale pasáže o vilách mi tam nějak překáželi. Myslím si že by byla lepší bez nich.

23.01.2018 3 z 5

Křik Křik Nicolas Beuglet

Super napínavý příběh. Knížku sem přelouskala během 2 dnů. To že je příběh inspirovaný skutečnými událostmi je třešnička na dortu...

23.01.2018 5 z 5

Velké srdce Mika Larssona Velké srdce Mika Larssona Olle Lönnaeus

Z této knížky mám dost rozporuplné pocity. Na jednu stranu se o ní dá říct, že se jedná prvotřídní slátaninu, ale na druhou stranu mě bavila a chvílema sem byla i patřičně napjatá a to i přesto že spoustu věcí se dalo předvídat už dopředu...

28.12.2017 3 z 5

Bohové viny Bohové viny Michael Connelly

Skvělá knížka, ostatně jako všechny od Connellyho. Jednu hvězdu ubírám za zbytečně useknutý konec..

03.05.2017 4 z 5

Důkaz Důkaz Jonathan Kellerman

Knížka se mi líbila, dobře se četla, zajímavý příběh (i když místama zbytečně zdlouhavý).

21.04.2017 4 z 5

Myši - Každému jednou dojde trpělivost Myši - Každému jednou dojde trpělivost Gordon Reece

Příběh o matce a dceři, které se z myší stanou Lvicemi mě velmi zaujal. Příběh je čtivej, plný nejrůznějších zvratů. Prostě a jednoduše super knížka, které odebírám jednu hvězdu pouze za zbytečně rozsáhlé popisy krajiny, lidí...

21.04.2017 4 z 5

Rabínova dcera Rabínova dcera Reva Mann

Nakouknout do života ortodoxních židů je velmi zajímavé, jejich tradice a zvyky jsou pro normálního člověka šílené. Knížka je takový průměr, dobře se čte, ale občas jsem narazila na části, které mě nebavili nebo jsem naopak díky přeskakování roků ztrácela nit. Takže za mě lepší průměr.

06.03.2017 3 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Tuto knihu jsem zakoupila díky recenzím na zadní obálce kde jí přirovnávali stylem psaní ke ,,Kingovce´´. No od Kinga není, ale příběh plný napětí se mi moc líbil a určitě mrknu i na jiné knihy od Theorina.

15.02.2017 4 z 5

Pokud se člověk přenese přes to že čte vlastně scénář (což se mi povedlo asi po 5 stránce), tak příběh ve kterém pokračuje osud H.P. jeho rodiny a přátel je velmi čtivý, zajímavý a vrátil mě do mladých let kdy jsem H.P. ,,naprosto žrala´´ a celou sérii o něm přečetla několikrát za sebou. Hvězdičku ubírám pouze z důvodu že už jsem velká holka a i přes to že se mi pokračování líbilo tak postrádalo jakýsi wau efekt, který jsem od knihy očekávala.

22.01.2017 4 z 5

Temnější než noc Temnější než noc John Lutz

Hodně zajímavá knížka, ale bylo tam pár věcí co mi nesedělo. Třeba věčně mladý malíř.,..

21.01.2017 4 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

když jsem knížku začala číst tak jsem myslela že jí nedočtu a to jen díky detailům z vražd, které byli popsány natolik reálně že se mi občas zvedal i žaludek, ale postupně jsem se přes to díky skvělému příběhu přenesla a od půlky knížky jsem se už ,,zvrhle těšila´´ co si vrah na další oběť připraví. Takže shrnutí jakmile si zvyknete na to jak autor píše realisticky , tak je knížka úžasná a suprově se čte.

21.01.2017 5 z 5