šipek šipek komentáře u knih

Volání anděla Volání anděla Guillaume Musso

Tak za mě plný počet hvězdiček. Výborně napsané vše do sebe zapadá, hrozně čtivá kniha a čtenář nemá ani chuť jí odložit. Mě se moc dobře četla a zajímavá zápletka. Akorát ten konec byl na mě moc rychlý a romantický.

27.09.2016 5 z 5

Děs Děs David Hidden

Tak u této knihy jsem nevěděl jak jí ohodnotit. Dost brutální kniha, po které jsem musel zvolit na čtení něco na odlehčení a vybral jsem si romantický thriller Volání anděla. Hodnotím 4 hvězdičkami. Chvilku to bylo na tři a pak zase na pět :-). Nedoporučuji slabším povahám.

26.09.2016 4 z 5

Pán ohně Pán ohně Peter May

Tak jsem přečetl trilogii Muž z ostrova Lewis a pustil se do další knihy od tohoto již mého oblíbeného autora. Po ne příliš dobrém hodnocení knihy zde na databázi knih jsem očekával slabší knihu. K mému překvapení je kniha výborná, čínská tématika super. Čtenář nakoukne
trošku do čínské kultury.

15.09.2016 5 z 5

Právo nálezce Právo nálezce Stephen King

Tak po prvních stránkách jsem si řekl hergot tuto knihu jsem již četl. Najetí autem do čekajícího davu lidí jak v knize Pan Mercedes. Kniha je výborně napsaná, srozumitelná. Dějová zápletka nemá chybu pěkně se rozmotává. Doporučuji přečíst.

15.09.2016 4 z 5

Final cut – Vrah z internetu Final cut – Vrah z internetu Veit Etzold

Tak jestli k nijaké knize přísluší děsivý thriller, tak je to tato kniha. Knihu doporučuji všem uživatelům facebooku. Téma na dnešní dobu super. Hrozně čtivá kniha, která se špatně odkládá.

13.09.2016 5 z 5

Umři znovu Umři znovu Tess Gerritsen

Tak jsem se po delší době dostal k mé oblíbené autorce a opět nezklamala. Dvě dějové linie paráda a ta Afrika to nemá chybu. Závěrečné rozuzlení také dost nečekané.

11.09.2016 5 z 5

Tři vteřiny Tři vteřiny Anders Roslund

Pomalejší začátek, ale na konec dost dobrý.

11.09.2016 4 z 5

Škůdce Škůdce Kelly Parsons

Tak tuto knihu jsem četl na doporučení zde přítomné čtenářky " Jia " a tímto jí děkuji za nevšední čtenářský zážitek :-) . Vřele doporučuji.

24.08.2016 5 z 5

Rudá jako krev Rudá jako krev Salla Simukka

Tak žádné mrazivé severské krimi se nekonalo. Dost slabé není ani co napsat.

22.08.2016 2 z 5

Panenka Panenka Mo Hayder

Tak u mě plný počet hvězdiček. Parádní kniha s výborným tématem. Při každé volné chvíli jsem musel vzít knihu do ruky a číst a číst. Jediné co mě překvapilo, že jsem dost brzo odhalil pachatele.

15.08.2016 5 z 5

Vraždy ve Villette Vraždy ve Villette Ingrid Hedström

Tak průměrná detektivka, kterou jsem četl dost dlouho. To znamená, že mě moc nezaujala.

07.08.2016 3 z 5

Krvavé evangelium Krvavé evangelium James Rollins (p)

Mám tohoto autora v oblíbených, jak jsem viděl knihu volnou v knihovně hned jsem si jí půjčil. Ani jsem se nepodíval, že je to sci-fi horor. Tuto tématiku nevyhledávám, ale musím říct bylo to dobré, až jsem byl překvapený. Díly na sebe navazují, tak musím jít dál, abych věděl jak to vše dopadne.

26.07.2016 4 z 5

Karty na stole Karty na stole Agatha Christie

Tak taková pohodová detektivka. Měl jsem strach, že se budu ztrácet ve jménech, ale bylo to v pohodě. Moc dobře se to čte akorát by to chtělo umět hrát bridž :-).

26.07.2016 4 z 5

Kapitán Smrt Kapitán Smrt Dominik Dán

Knihy od tohoto autora mám rád, ale tato kniha se mi zdála slabší. Přesně to vystihl zde komentář - callahanh. Mám na tuto knihu totožný názor.

18.07.2016 3 z 5

Krotitel Krotitel Camilla Läckberg

Tak opět klasická Camilla Lackberg. Mám přečtenou celou sérii s Erikou a Patrikem. Kniha je napínavá, přehledná a má spád. Čtenář se až divý kolik je v člověku zla. Trošku jsem se této knihy bál, jelikož jsem četl před touto knihou Vraždu s vůní mandlí od této autorky a to byl teda odpad.

08.07.2016 4 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Parádní psychothriller s dost dobrým tématem na dnešní dobu. Na této knize jsem si hodně pochutnal, dal bych si přídavek :-). Napínavé a konec výborný.

08.07.2016 5 z 5

Šachové figurky Šachové figurky Peter May

Tak u mě je pět hvězdiček málo. Tato trilogie bylo úžasné počtení a procházka drsnou krajinou, kterou nás provedl sympatický hrdina Fin. Pomalu nevím co k tomu napsat, jak mě tato trilogie dostala. Děkuji čtenářům zde na Databázi knih, že mě na tuto trilogii upozornili a já si jí přečetl.

28.06.2016 5 z 5

Finské pouto Finské pouto Pekka Hiltunen

Tak prvních sto stran to bylo teda prokousávání, až jsem si říkal, že knihu odložím. Pak se kniha začala zajímavě vyvíjet a dá se říct, že to bylo dobré čtení. Nic strhujícího, ale zajímavý příběh dvou finských žen žijících v Londýně, které řeší společně dvě dějové linie psychologického thrilleru. Jednu hvězdičku ubírám za výjimečnou schopnost Mari číst lidi. To se mi zdálo dost přehnané. Jinak knihu doporučuji a já určitě sáhnu po druhém dílu Černé ticho.

21.06.2016 4 z 5

Osamělá smrt Osamělá smrt Lisa Jackson

Tak jsem udělal velkou chybu, že jsem četl dříve knihu Vyvolená k smrti. Proto se mi celou dobu zdál způsob vražd povědomý. Doporučuji čist postupně knihy na sebe navazují. Za ten konec ubírám jednu hvězdičku.

19.06.2016 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Tak za mě plný počet hvězdiček. Neskutečná atmosféra, čte se to výborně. Slovo četníci to mě teda dostalo paráda, dlouho jsem ho neslyšel :-). Kniha má jednu chybu je moc těžká do ruky, ale né čtenář by rád ještě nějaké stránky přidal. Všem doporučuji, kdo má rád kriminální thrillery.

10.06.2016 5 z 5