Vraždy ve Villette

Vraždy ve Villette https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/59292/bmid_martine-poirotova-vrazdy-ve-villett-VrY-59292.jpg 4 48 9

Martine Poirotová série

Oblíbenou a váženou villettskou učitelku srazí na přechodu pro chodce auto a smrtelně ji zraní. Mladá soudkyně brzy zjistí, že případ souvisí s událostí, do níž byly zapleteny nejvýznamnější osobnosti Villette. . . Detektivní román inspirovaný anglickou klasickou školou A. Christie.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Knižní klub

Lärarinnan i Villette , 2008

esfinge
09.02.2018 2 z 5

Knihu jsem sice docetla, ale moc me nebavila...jak je do neceho zapletena politika, tak nic pro mne. Jesteze je na zacatku seznam osob, to se hodilo, protoze i v tom jsem mela trochu zmatek...

zazvorka
28.04.2017 5 z 5

Průměrná detektivka, neurazí - ani nenadchne. Chybělo mi lepší vykreslení jednotlivých postav. Postupně jsem se ale začetla a nakonec se mi zalíbila. Co mi ale přišlo legrační - na straně 137 Didier Marchal s manželkou Christine dopíjeli osso buco. Tak to bych chtěla vidět - jak někdo popíjí telecí kližku s kostí???

konicekbily
06.11.2016 2 z 5

Průměrné čtení! Hodně politiky, spousta postav, zamotaná historie.

šipek
07.08.2016 3 z 5

Tak průměrná detektivka, kterou jsem četl dost dlouho. To znamená, že mě moc nezaujala.

Jia
12.03.2014 3 z 5

Motiv celkem zajímavý, občas trocha napětí, občas nuda, hodně politiky. Chvílemi se mi četla dobře, chvílemi bych to skoro vzdala. Průměrná detektivka, moc mě nezaujala, vidím to na slabé tři hvězdy. Možná jsou ty další dva díly lepší, ale zatím nevím jestli je někdy vyhledám.

MiaVanAcid
28.10.2013 3 z 5

Detektivkový lepší průměr, pravděpodobně si koupím i volné pokračování Noci ve Villette.

evelinaevelina
29.07.2013 3 z 5

Ujde to, kniha patří do čitatelného středu detektivek.

Evik30
10.06.2013

Po přečtení komentáře jsem si myslela že kniha za moc stát nebude, ale přesto jsem si chtěla udělat svůj obrázek Po jejím přečtení musím konstatovat že zas tak špatná nebyla. Docela mě i zaujala. Četla se velmi dobře.

bovinka
25.01.2013 3 z 5

Asi tak, jsem zklamaná. Četla jsem výborné recenze,ale výsledek mi přišel jako velmi plánovaně sestavený. Mnoho motivů, zločinů. Zajímavá mi přišla jen hlavní hrdinka vyšetřovací soudkyně Poirotová.

severská krimi

Ingrid Hedström