Vraždy ve Villette

Oblíbenou a váženou villettskou učitelku srazí na přechodu pro chodce auto a smrtelně ji zraní. Mladá soudkyně brzy zjistí, že případ souvisí s událostí, do níž byly zapleteny nejvýznamnější osobnosti Villette. . .
Detektivní román inspirovaný anglickou klasickou školou A. Christie.

https://www.databazeknih.cz/images_books/59_/59292/martine-poirotova-vrazdy-ve-villett-VrY-59292.jpg 3.744

Martine Poirotová 1.

Literatura světová, Detektivky
Vydáno, Knižní klub

Lärarinnan i Villette, 2008

Kniha Vraždy ve Villette

esfinge
09.02.2018

Knihu jsem sice docetla, ale moc me nebavila...jak je do neceho zapletena politika, tak nic pro mne. Jesteze je na zacatku seznam osob, to se hodilo, protoze i v tom jsem mela trochu zmatek...

zazvorka
28.04.2017

Průměrná detektivka, neurazí - ani nenadchne. Chybělo mi lepší vykreslení jednotlivých postav. Postupně jsem se ale začetla a nakonec se mi zalíbila. Co mi ale přišlo legrační - na straně 137 Didier Marchal s manželkou Christine dopíjeli osso buco. Tak to bych chtěla vidět - jak někdo popíjí telecí kližku s kostí???

konicekbily
06.11.2016

Průměrné čtení! Hodně politiky, spousta postav, zamotaná historie.

šipek
07.08.2016

Tak průměrná detektivka, kterou jsem četl dost dlouho. To znamená, že mě moc nezaujala.

Jia
12.03.2014

Motiv celkem zajímavý, občas trocha napětí, občas nuda, hodně politiky. Chvílemi se mi četla dobře, chvílemi bych to skoro vzdala. Průměrná detektivka, moc mě nezaujala, vidím to na slabé tři hvězdy. Možná jsou ty další dva díly lepší, ale zatím nevím jestli je někdy vyhledám.

MiaVanAcid
28.10.2013

Detektivkový lepší průměr, pravděpodobně si koupím i volné pokračování Noci ve Villette.

evelinaevelina
29.07.2013

Ujde to, kniha patří do čitatelného středu detektivek.

Evik30
10.06.2013

Po přečtení komentáře jsem si myslela že kniha za moc stát nebude, ale přesto jsem si chtěla udělat svůj obrázek Po jejím přečtení musím konstatovat že zas tak špatná nebyla. Docela mě i zaujala. Četla se velmi dobře.

severská krimi

Ingrid Hedström