Noc ve Villette

Městečko Villette ožívá každoroční oslavou svatojánské noci a tradičním procesím. Jako blesk z čistého nebe však všechny zasáhne zpráva o trojnásobné vraždě mladých dívek z nedaleké vesnice. I tentokrát – stejně jako v předchozí detektivce Vraždy ve Villette – stojí vyšetřující soudkyně Martine Poirotová před nelehkým úkolem: nesmí se nechat ovlivnit veřejným míněním ani vlastními sympatiemi. Navíc ji tíží rodinné tajemství – společně s bratrem Phillipem pátrá po tom, kdo udal jejich matku Renée a její přítelkyni Simone před lety za války nacistům a zapříčinil jejich odvlečení do koncentračního tábora. Brzy se octnou nebezpečně blízko vrahovi posedlému pomstou. V cestě už mu stojí jen jedna, poslední oběť… Noc ve Villette byla nominována na nejlepší švédský kriminální román roku 2009....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/116327/martine-poirotova-noc-ve-villette-HwT-116327.jpg 3.955

Martine Poirotová 2.

Literatura světová, Detektivky
Vydáno, Knižní klub

Flickorna i Villette, 2009

Kniha Noc ve Villette

Simona838
19.07.2019

Za mne urcite NE. Namet dobry, ale cetlo se mi spatne, nedotazene, postavy se mi pletly. Pusobilo to zmatene. Kniha me nezaujala.

michaela3483
05.01.2018

Detektivka, která neurazí, ale možná ani pořádně nezaujme.
Místi jsem nechápala jak dlouho vyšetřovatele nenapadly někeré otázky,nebo že nevyslechli potencionální svědky na druhé straně cesty...
Uvidíme jestli další kniha bude zajímavější.

mataj
25.11.2017

Docela zajímavá detektivka, četla se mi dobře. Ale... hlavní hrdinka mě bohužel vůbec ničím neoslovila. Vedlejší postavy se mi pletly a někdy jsem ani nevěděla o koho se jedná. Do dalších dílů asi nepůjdu.

babicka_amalka
29.10.2017

neurazí, nenadchne - vcelku dost průměrná detektivka, jež ničím zvlášť nevyniká;

konicekbily
10.07.2017

Moc pěkná detektivka! Mnohem lepší než první díl série.

zazvorka
13.06.2017

Líbila se mi víc než první díl, příjemná detektivka, všechny čtyři knížky autorky jsem ocenila. Doporučuji.

Tevik
10.03.2016

Napínavé od začátku až do konce.Moc pěkná doporučuji

laklom53
11.10.2015