Silwinka87 Silwinka87 komentáře u knih

Návrat nežádoucí Návrat nežádoucí Lenka Potůčková

(SPOILER) Knížka byla velmi čtivá. Téma zajímavé, postavy sympatické. Jednu hvězdičku ubírám za urychlený konec.

Po celou dobu čtení, jsem pořád čekala, že se něco stane. Že se začnou úřady pídit, kde se Anička vzala? Naštěstí to tak nebylo. Hodnotím, jako velmi povedený román. DOPORUČUJI.

09.04.2023 4 z 5

Teď mlč Teď mlč Emily Elgar

Oceňuji nápad autorky. Potenciál,
bohužel, nebyl vůbec využitý. Knížka se četla celkem dobře, ale byla to nuda. Dávám jen dvě hvězdičky.

07.09.2022 2 z 5

Pokojovky a jak se o ně starat Pokojovky a jak se o ně starat Aneta Vachová

Knížka je nádherná a informace stručné a jasné.. Najednou vím, co mám dělat :-)

22.08.2022 5 z 5

Kvítka v bytě Kvítka v bytě Veronika Ježková

Super knížka plná rad a krásných fotek. Díky holkám jsem se naučila, jak se o kvítka starat a které pokojovky si mám pořídit domů..

22.08.2022 5 z 5

Sociální péče o seniory Sociální péče o seniory Dagmar Dvořáčková

Knížka je vhodná jak pro studenty, tak pro pracovníky v sociální péči. Je zde dobře popsán zákon 108 i 505. Jsem spokojená a doporučuji.

29.12.2019 4 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Za pár dní na tuhle knížku jistě zapomenu.Nezanechala ve mě žádný hluboký dojem,četla se ale dobře,jako oddechovku můžu doporučit.

26.09.2019 2 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Moje první knížka od tohoto autora a musím říct,že to nebylo špatné..Jen mi trochu vadilo,že to bylo sem tam až trochu moc vědecké..Ale jinak se knížka četla dobře a byla napínává..Určitě si přečtu i Šelmu. A musím dát hvězdičku navíc za krásnou obálku,hned mě v knihkupectví zaujala..

11.05.2019 4 z 5

Divoká píseň Divoká píseň Victoria Schwab

Knížku jsem si vybrala do Čtenářské výzvy.Tenhle styl vůbec nečtu,sci-fi není můj oblíbený žánr,přesto musím říct,že se mi knížka líbila.Oceňuji nápad a taky čtivý styl psaní..Jsem moc ráda,že tam nebyli žádné YA klišé.Prečtu si určitě i Temný duet,chci vědět,jak to dopadne:-)

07.01.2019 3 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Tak tohle bylo..Divné..
Tak do půlky se mi to líbilo,i jsem dokázala překousnout tu neskutečnou podobu s Kingem. Ale pak došel zvrat,druhá půlka knížky mě nebavila vůbec,dočetla jsem ji jen ze zvědavosti,konec mě překvapil,byl nechutný:-)
Neoslovil mě moc ani autorčin styl psaní,ale to neznamená,že si nenajde svoje příznivce..
Nejlepší na všem byla asi obálka,ta si zaslouží hvězdičku navíc,je fakt skvělá..

30.11.2018 3 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Knížka mě vůbec nezaujala,takže ji pro zatím odkládám,ale určitě jí dám ještě šanci někdy později..A třeba bude více hvězdiček..

15.07.2018 2 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Ze začátku jsem měla problém si na všechny ženské postavy zvyknout.Pak jsem měla problém se v nich zorientovat:-) Pak jsem se ale začetla a moc se mi ta knížka líbila. Všechny ,,příběhy " byly (jak už to u Liane bývá )jako ze života.
Moc se mi tahle knížka o ženách z Ostrova Blahovičníků líbila..Už se těším na další knížky této skvělé spisovatelky ..

25.07.2017 4 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Já jsem zase nadšená..Parádní oddechovka.Příběh ze života tří sester,které jsou stejně prdlé,jako já se sestrou:-)
U některých hlášek jsem se fakt nasmála..Líto mě bylo Cat,ale co?I takový je život..
Už se těším na další knihy této skvělé spisovatelky.

17.07.2017 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Knížka mě nebavila..Nedokázala jsem se začíst..Nebavilo mě,jak se děj prolínal s popisem života novinářky..Posledních asi třicet stran se dalo,ale žádná sláva..Od autorky jsem zkusila dvě knížky,ale její styl mě neoslovil..

19.06.2016 2 z 5

Už teď jsi mrtvá Už teď jsi mrtvá Sharon J. Bolton

Začátek byl skvělý..Nehoda balónu byla dobrě vykreslená..Pak to ale začalo,děj místo toho,aby se rozplétal,tak se čím dál víc zamotával..Celé se mi to zdálo překombinované až přeplácané..K dočtení jsem se musela skoro přemlouvat.
Navíc,zase uprchlíci?Vážně?
Tentokrát mě to vážně neoslovilo..

01.01.2019 3 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Tak já jsem bohužel ani nedočetla.Knížka mě nebavila.Možná se k ní vrátím někdy později.

16.11.2018

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Knížka jako celek byla spíš slabší,žádné převratné dílo,ze kterého bych byla unešená.
Na druhou stranu,se vážně dobře četla.Za dva dny jsem měla dočteno..Neurazí nenadchne..Zlátá střední cesta..

13.11.2018

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Já jsem zase nadšená! Další ,,Hartlovka “se opět vyvedla! Příběhy ze života několika lidí,které spojují buď pracovní nebo rodinné vztahy. Jejich radosti a strasti,podané skvělým a osobobitým stylem tohoto autora.
Nemůžu jinak, za mě plný počet bodů :-)

28.10.2018 5 z 5

Neboj se, vždyť máš česnek Neboj se, vždyť máš česnek Pavel Brycz

V pohodě knížka,srandovní děj a pěkné obrázky..Kuba 8 let

20.10.2018 5 z 5

Mrtvá v knihovně Mrtvá v knihovně Agatha Christie

Knížku jsem si vybrala do čtenářské výzvy,jinak bych ji asi nikdy nečetla. Byla to pěkná oddychovka,a paní Marplová je skvělá.

17.10.2018 3 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Knížka je napsaná dobře,má dobrou atmosféru,četla se jedním dechem.Ale ten konec?Jako vážně?
Jdu si stáhnout seriál,jsem na něj hodně zvědavá..Knížka ně nijak neuchvátila.

15.10.2018 3 z 5