Pokojovky a jak se o ně starat

Vše o pokojovkách na jednom místě. Na listech knihy Pokojovky se dozvíte vše, co potřebujete vědět o jejich pěstování. Jak se o pokojovky v průběhu roku starat, aby byly spokojené, nebo co si počít, když se něco nepovede. K tomu zde najdete profily dvaceti nejoblíbenějších rostlin, DIY návody a spoustu zelené inspirace.

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397080/big_pokojovky-a-jak-se-o-ne-starat-lte-397080.png 4.733

Kniha Pokojovky a jak se o ně starat

amaenium

Jako začátečník, který si už stihl nějaké ty pokojovky pořídit, jsem musela dřív nebo později sáhnout i po nějaké té příručce.
A to bych nebyla knihomol, abych si to jen přečetla na internetu a nepořídila si na to speciální knihu - a proto jsem se rozhodla pro tu nejlépe hodnocenou a zároveň i velmi povedenou: nejen že je krásně zpracovaná a z kvalitního materiálu, ale i po obsahové stránce se tu dozvím mnoho. Před samotnou koupí květinky si promyslet její umístění, vybrat tu vhodno, potom samotná péče o ni, hnojení, zalívání a stane se i mým pomocníkem, když bych něco pokazila. Našel se tu i výběr těch nejběžnějších pokojovek, které tvoří základy džunglí v bytě.

Simon659

Krasne zpracovana kniha!
Velmi dobre odvedena prace..
Kdo ji nema, at si ji urcite poridi..
Vrele doporucuji.
Jen tak dale holky.????

Capkomi

Skvělý průvodce světem rostlin, nádherná vazba, krásné zpracování a ilustrace.

Libris_Na_Ex
08.07.2020

Super příručka pro začátečníky. Každý se dozví všechny pojmy, které se kolem pokojovek motají a nebude tápat když čte popisy, co se po něm vlastně chce. Ale samozřejmě obsahuje i věci, které ocení i zkušení pěstitelé, ať už třeba Co říkají listy, jak připravit pokojovky na dovolenou nebo DIY návody.

Limonadovyjoe
21.02.2019

Krásná knížka pro všechny #plantgirls a #plantlovers. Plno důležitých informací jak se o pokojovky správně starat aby nám dělaly radost a krásné fotky, díky kterým budete chtít mit všechny kytičky doma.

Marčullkas
20.02.2019

Krásně zpracovaná knížka a ty fotky ♡ inspirace a především motivace! Díky Pokojovky