Kvítka v bytě

Mohli bychom si nalhávat, že pokojová kvítka rostou jen z naší lásky. Mohli bychom vám poradit, jak ve tmavém bytě pěstovat světlomilnou rostlinu, a přesvědčivě vám namlouvat, že doma můžete mít kvítka bez péče… Žádný takový! Kvítko je živý organismus a v květináči je plně odkázáno pouze na nás. Pokud už teď tušíte, že se vám o ně nebude chtít pečovat, raději si žádné nepořizujte. Pokud jste rozhodnuti, že se o ně starat budete, jen ještě nevíte jak, v této knize vás to naučíme....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/404251/kvitka-v-byte-LBy-404251.jpg 4.814
Literatura naučná, Dům a byt
Vydáno, Computer Press (CPress)

Kniha Kvítka v bytě

Mánička178
09. listopadu

Jestli tuto knížku o kytkách nepovažuje někdo za nejlepší, pak je jistě tou nejvtipnější :) Celá je taková lidsky a s láskou napsaná, nechybí vyzkoušené a funkční rady. Je vidět, že autorky mají svoje květinky nakoukané a jsou s nimi opravdu sžité. Přeju jim, ať se daří, a kdyby náhodou někdy měla vyjít dvojka, pak to jen uvítám :)

renataab

Nádhera... Je to knížka do každé knihovny - potěší zkušené a poučí začátečníky. Nádherné fotografie. Velmi střízlivě, "po selsku" a nekomerčně vychází jako celek. Vzpomínek na svou babičku jsem se neubránila.

pampelišinka

Úžasná knížka od úžasných autorek, která by měla být biblí každého pěstitele pokojovek a která zachránila a zachrání ještě hodně trýzněných kvíteček. ♡

ochwey

Perfektní. Zaprvé jsou holky z Kvítek sympatické a vždycky skvěle poradí, takže jsem věděla, že je chci nákupem podpořit. A zadruhé, ta knížka! To je poklad. Moc oceňuju, že to nejsou jen profily květin, jak bývalo běžné v knížkách o pokojovkách v devadesátek, ale spíš je to komplexní popis toho, co rostliny potřebujou, založený na selském rozumu a ne na nějakých komplikovaných poučkách. Od světla přes substrát a hnojení až ke škůdcům. Čestné místo v knihovničce!

Missynka

Tohle je ta nejlepší a nejkomplexnější kniha o rostlinách, která se mi dostala do rukou. Vše je lidsky a dokonce i s humorem vysvětleno, fotografie jsou vkusné a perfektní. Holkám z Kvítek přeji, aby se jim nadále dařilo v tom co dělají.
Nemohu hodnotit jinak než na 5 hvězd. Mám ji druhý den a chystám se přesazovat. Díky knížce se na to těším a určitě budou dbát rad, které mi byly poskytnuty. Velké plus za kapitolu o škudcích a o pečování o kvítka. Díky moc. Překonaly jste Pokojovky.