SilvieSisinka Online SilvieSisinka komentáře u knih

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Knihu jsem si skvěle užila. Jako malá jsem také malovala křídou. Příběh děti mě vrátil do dětství. Některé věci jsem naštěstí nezažila. Jiné si ráda připomněla. Zajímavá kniha.

13.11.2018 4 z 5

36. týden 36. týden Sofie Sarenbrant

Skvělá čtivá oddechová detektivka.Jen konec vypadá na pokračování....no uvidíme co bude :-)

10.09.2018 5 z 5

Hořící stromy Hořící stromy Kristina Ohlsson

Mě se tedy kniha velice zamlouvala i ten zvláštní konec.Baví mě tak zamotané zápletky.Bylo to velmi napínavé,dobře promyšlené.Možná bude i pokračování.....?

17.08.2018 5 z 5

Mlýny osudu Mlýny osudu Johan Theorin

Přečteno za jeden,druhý dech...dřív to nešlo,zase tlustá kniha ;-) Napínavá,skvěle napsaná.Mě hold pan Johan Theorin velice baví.

21.05.2018 5 z 5

Elsyino tajemství Elsyino tajemství Camilla Läckberg

Skvělá detektivka.Camilla píše za jedna.Velice mě baví číst minulost,přítomnost.Vždy to má napínavé až hrůza.Těším se na další knihu ;-)

04.03.2018 5 z 5

Žena z kajuty č. 10 Žena z kajuty č. 10 Ruth Ware (p)

Kniha mě bavila celá.Přečetla jsem za večer.Pro mě klasická detektivka,která se četla sama :-)

01.03.2018 5 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Bomba!!!!Knihu jsem přečetla na jeden zátah.Bavila mě velice,celá.Začátek skvělý nápad s kufrem.Potom fotky.....a už jsem byla napnutá jako malé tangáče :-D Zápletka i rozuzlení,styl psaní ...pro mě tedy za plný počet hvězd.

25.02.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Autorka píše skvělé knihy.Vždy mě vtáhne do děje a musím číst a číst :-) Potom je bohužel konec a já čekám na další knihu :-)

19.02.2018 4 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Kniha stojí určitě za přečtení.Není to žádná drastarna.Klasická detektivka,hodně dobře napsaná.Četla se sama od začátku do konce.

18.02.2018 4 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Tak asi jsem se zamilovala,pane Jo Nesbo :-) Opravdu skvela kniha.Po nocich jsem naspala,jen cetla a cetla!!!Docetla co nejrychleji to slo.Tesila jsem se jak to cele dopadne.Zapletka super,postavy skvele. ;-)

10.02.2018 5 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Juuuu tak to byla zase jizda :-) Precteno hned.Zajimava zapletka,super napinava detektivka.Tesim se na dalsi knihy.

29.01.2018 5 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Velice ctiva detektivka.Napinava od zacatku do konce.

16.12.2017 4 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Skvela kniha od skvele autorky.Me bavila kniha od zacatku az do konce.Nechapu kde bere napady na takove knihy.Urcite si prectu dalsi jeji knihu.Jeste jsem necetla nic co by me od ni nebavilo :-)

18.09.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Průměrná detektivka,stojí za přečtení to ano.Osobně jsem četla lepší.Bohužel nejsem spisovatel,takže dokáži pochopit jak těžké to musí autor mít.

04.07.2017 3 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Vánoční dárek.Přečetla jsem jedním dechem, konečně zase pořádná detektivka.

24.01.2017 5 z 5

Tři malá prasátka Tři malá prasátka Alex Smith (p)

Doporučuji číst celou sérii, skvěle to na sebe navazuje.Je to čtivé, napínavé,trochu přehnané....ale baví to skvěle.

28.12.2023 5 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Čtenáři si užijí akci i napětí.Detektiv šéfinspektor Robert Kett se stěhuje s dcerami pryč.Vidina klidu pro ně i jeho samotného se ale nekoná.Porad je v jednom kole,tři dcerky mu dávají slušně zabrat.Novy případ ho nenechá spát.Jsou unesene tři mladé dívky.Nemuze se smířit ze zmizením svojí ženy.

25.12.2023 4 z 5

Kukačka Kukačka Camilla Läckberg

Dvě hrozivě události,které spolu zdánlivě nesouvisí.Znamy fotograf je nalezen zavražděný v galerii,kde měl zahájit svou výstavu.V rodině Bauera ,laureáta Nobelovy ceny za literaturu,dojde také k brutální vraždě.
Policie se ocitá v mrtvém bodě, zatímco Erika se zabývá vraždou transsexuálního muze z osmdesátých let.Brzy pochopí,že všechny tyto události mají kořeny v minulosti....a nedá pokoj dokud neodhalí pravdu v celé její děsivé podobě.

13.11.2023 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Smutná kniha,vždy když člověk čte o válce je to těžké.Zde je kniha napsaná jako román.
Docela jsem nechápala kde brali tolik diamantů a šperků.Podle mě to nebylo tak lehké něco si úkryt nejde v táboře.

22.10.2023 4 z 5

Iluze Iluze Camilla Läckberg

Originální námět.Detektivky jsou skoro pořád stejné,ale zde ne.Vrazdy podle kouzelnických triků.
Kniha má skoro 600stran,přesto jsem ji sebou všude nosila a musela číst a číst...... nakonec dočetla.

21.10.2023 5 z 5