sidonka sidonka komentáře u knih

Polib mě Polib mě Stella Tack

Super letní čtení z univerzitního prostředí, oba hlavní hrdinové neskutečně sympatičtí a jejich příběh vás nenechá knížku odložit

24.08.2023 5 z 5

Srpny Srpny Jakub Stanjura

Smutné čtení o vztazích, kde jeden druhým manipuluje a řídí život a bezmoci slabší osoby, která se snaží z toho prostředí dostat

17.08.2023 3 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Super se to četlo, krátké kapitoly bezva, ale jinak mě příběh nijak nenadchl, často jsem se vracela, protože mi utekly drobné souvislosti a začala jsem se ztrácet

16.08.2023 3 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Druhá knížka od autorky, kterou jsem si s chutí přečetla, příběh z krasobruslařského prostředí byl v letním parnu opravdu to správné a proměna vzájemných "nesypmatií" v lásku, krásně vystupňovaná

14.08.2023 5 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Miluju knizky, kde jsou dvě časové linie, linie historická byla smutná, neuvěřitelná, linie v současnosti pohodová, Avery a Trenta nejde nemilovat

11.08.2023 5 z 5

Jedno italské léto Jedno italské léto Rebecca Serle

Miluju knížky, kde jsou dvě časové linky, tahle byla divná, skoky v čase zmatené, Kate nesympatická, její závislost na matce divná, její chování k Ericovi sobecké

07.08.2023 3 z 5

Rivalové Rivalové Vi Keeland

Čtivá romantická oddechovka, kterou se vám nechce odložit, protože ve společnosti Sofie a Westsona je fajn, jejich konce hádek jsou smyslným kořením příběhu dvou rodin, které spolu soupeří

05.08.2023 4 z 5

Zmizet Zmizet Petra Soukupová

Tři povídky o náročných vztazích mezi sourozenci, každý s jinou "zápletkou" vztahů dospělých, všechny smutné

03.08.2023 3 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Ráda jsem zase po čase sáhla po kingovce, ale za mě docela zklamání, četla jsem od autora lepší díla

30.07.2023 3 z 5

Loď plná nevěst Loď plná nevěst Jojo Moyes

Tak už jsem doplula: Autorka opět nezklamala, nádherné čtení, když jsem knihu otevírala, neměla jsem tušení proč Loď plná nevěst, že kdysi takové plavby probíhaly, příběhy účastnic byly rozdílné a přesto je spoustu spojovalo

22.07.2023 5 z 5

Vždycky Jane Vždycky Jane Jenn Bennett

Poutavý příběh provázaný hudbou, Jane je fajn holka, kterou super "nakopne" kuchařka na večírku, jak naložit se životem, Fen byl zvláštní, ale nějak tou zvláštností k Jane zapadal a Eddie, snobský hajzlík, rodiny trochu podivné, ale otec Jane úžasný, co říct, přečetla jsem to na jeden zátah a bylo to fajn čtení na letní den

20.07.2023 4 z 5

Třešně v rumu Třešně v rumu Michaela Janečková

Vtipný příběh o cestě novinářky se svým dědečkem, zarytým komunistou na Kubu, aby poznali jak se žije v komunistické zemi, cesta plná humorných nástrah a bohužel nezvratné pravdě, že některé lidi ani tvrdá realita nepřesvědčí, že je spousta věcí jinak

14.07.2023 4 z 5

Soumrak Soumrak Jessie Cave

Hodně smutný příběh o smrti nejbližšího člověka a o dlouhé cestě k vyrovnání se s touto situací

13.07.2023 4 z 5

Zajímavý příběh, číst v létě, o sněhové vichřici a teplotě -35°C, bylo osvěžující :-D, hlavní hrdinka za mě neuvěřitelná, zanechat doma dítě a vyrazit do těchto drsných podmínek na tak dlouhou dobu, to je pro mě nepředstavitelné a popis života na Špicberkách byl fascinující

08.07.2023 4 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Postupně, pomalinku, polehounku mě Cinder získala, nečekala jsem to, že to bude tak podmanivé, tak čtivé a že určitě sáhnu po dalším díle

08.07.2023 4 z 5

Hacker Hacker M. K. Hardy

Super oddychovka z vysokoškolského prostředí, u které jsem se pobavila a vykouzlila mi úsměv na tváři, prostě báječné počtení na léto, hrdinové sympatičtí a četlo se to úplně samo

08.07.2023 5 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

To byl nádherný víkend ve společnosti Aidena a Vanessy, a najednou jsem na poslední stránce a co dál, no určitě se pustím do dalších knížek od autorky, protože tohle bylo boží čtení, sice mě Aiden občas štval, ale energie Van vše vynahradila

02.07.2023 5 z 5

Černá čarodějka Černá čarodějka Laurie Forest

Pořád hledám cestu k tomuto žánru, ale díky takovýmto knihám, asi nebude dlouhá, čtivý příběh, který vám vyloudí úsměv na tváři, ale i vyvolá touhu neodložit knihu, protože prostě chcete vědět, jak to dopadne, tak u téhle série se pustím i do dalších dílů

29.06.2023 4 z 5

Plavba zlých snů Plavba zlých snů L. J. Shen

Tedy ta rodina Tess byla neskutečná, jak se může někdo chovat takto k vlastnímu dítěti, trvalo jí to než se odhodlala ukázat jim co v ní je, v některých částech jsem se pobavila, někde mi bylo smutno, ale tak už to v životě je

22.06.2023 4 z 5

Abych přežila Abych přežila Yeonmi Park

Není to první knížka o životě v Severní Koreji, takže jsem tušila, co mě čeká, přesto jsem musela knihu občas odložit, abych ty hrůzy rozdychala, je hrozné, že v dnešní době se dějou takové vec

17.06.2023 5 z 5