scarletblue scarletblue komentáře u knih

Požehnání z nebes Požehnání z nebes Grace Green

Příběhově to byl dobrý příběh na jedno odpoledne. Prostě bláznivá romantika na jedno odpoledne, nic světaborného. Autorka se nesnažila o žádný román, prostě jen oddechovka. Přitom to mělo potenciál, ze kterého by se dalo těžit. Asi by to nebyla o nic menší slaďárna, ale asi i tak bych si to přečetla. Bylo to hodně uspěchané, ale i tak to šlo.

08.08.2022 3 z 5

Kočovná nevěstka Kočovná nevěstka Iny Lorentz

Velice čtivý děj z drsného období. Příběh byl zajímavý a dobře vymyšlený. Jen závěr mi nepřišel příliš dobře podaný a příliš rychle ukončený. Každopádně mě kniha bavila a ráda si přečtu další díly. Filmy jsem viděla dřív, než jsem četla knihu a jsem ráda, že jsem se jimi nenechala odradit od přečtení.

17.07.2022 5 z 5

Štvanice Štvanice Patricia Briggs

Bylo to super, miluju vlkodlaky už od dob Stmívání z jehož vlivu jsem se úspěšně dostala. Zajímavé postavy a rychlý spád. Jen mi tam něco chybělo. Asi víc napětí a něco ve vztahu Anny a Charlese mi nesedělo, tak uvidím jestli přijdu na to, co to je ve druhém díle.

05.07.2022 4 z 5

Chuť temnoty Chuť temnoty Alexandra Ivy

Čtivá, zajímavý děj, ale chyběl mi hlubší kontext. Ve finále se toho moc nedělo.

26.06.2022 3 z 5

Liliana Liliana Anna Szafrańska

Skvělá, dechberoucí, úplně mě odrovnala. Trochu jsem nevěřila tomu, že by Lilka byla za pár měsíců znovu schopná navázat vztah, ale na druhou stranu, každý z nás je jiný a léčí se jiným tempem. Asi jsem jen nečekala, že se ten jejich vztah, tak rychle vyvine, spíš bych si myslela, že oba budou mít vzpomínky, které je budou brzdit, ale proč ne. Hořký příběh se sladkým koncem.

12.05.2022 5 z 5

Milenec snů Milenec snů Sherrilyn Kenyon

Originální dílko. Hezky se četlo. Zajímavé postavy i děj. Možná, že by bylo čtivější, kdyby se prolínaly události z minulosti i současnosti.

10.05.2022 5 z 5

Dokonalý pár Dokonalý pár Ally Condie

Bohužel jsem nedočetla. Připomínala mi knihu Dárce jen nudným způsobem. Přitom si myslím, že autorka měla dobrý nápad, nejspíš i skvěle připravenou osnovu příběhu, jen ta výplň mezi tím byla nudná. Nedočetla jsem a nechystám se číst znovu....

08.04.2022 2 z 5

Jestřáb a holubice Jestřáb a holubice Virginia Henley

Příběh mě bavil, byl poutavý a nenáročný. Jen hlavní hrdinka mi nesedla ať už svými činy či chováním. Jinak stojí za přečtení.

18.02.2022 4 z 5

Milovník ze sna Milovník ze sna Virginia Henley

Příběh byl poutavý a od začátku do konce se dobře četl. Hlavní hrdinka byla sympatická a všechny postavy byly zajímavé a ne jednotvárné, prostě stojí za přečtení.

18.02.2022 5 z 5

Něco jako láska Něco jako láska Julie James

Opět pěkný oddechový příběh. Nic složitého ani extra nápaditého. Přesto to není špatné čtení. Asi mi tam chybělo napětí jaké bylo u předchozího dílu. Nenadchne ani neurazí, ale pokud nemáte co na práci, tak proč ne.

27.01.2022 4 z 5

Cosi o tobě Cosi o tobě Julie James

Nemám co vytknout. Rychle se četla, celkem měla i zajímavou zápletku, navíc i erotickou. Rozhodně to stojí za přečtení pokud netoužíte po ničem složitém, spíše oddechovém, přesto trochu napínavém.

26.01.2022 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Čtivý děj na jeden večer. Snad jen kniha mohla být delší a autorka se mohla víc věnovat jejich životu po nehodě, protože to by stálo za to. Ale jinak super. Moc se mi to líbilo.

23.01.2022 4 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Nádherný příběh. Prostě krásný. Byla jsem z něj nadšená. Krásný vývoj vztahu mezi hlavními hrdiny. Snad bych jen chtěla víc kapitol z pohledu Adama, protože jsem byla strašně zvědavá, jak se cítí. Klidně bych četla i víc knih o tomhle páru. Prostě bomba.

23.01.2022 5 z 5

Zrozena o půlnoci Zrozena o půlnoci C. C. Hunter (p)

Tuhle knihu jsem četla na základce a co si matně vzpomínám, tak tenkrát stála za to:D. Líbila se mi celá série, snad jen pořádné rozuzlení tam chybělo.

10.01.2022 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Kniha se mi líbila, byla to správná oddechovka plná napětí. Obzvlášť první polovina mě bavila. Možná mohl být příběh trochu propracovanější. Části s panem X mě vůbec nebavily a většinou jsem je přeskakovala. Ale jinak nemůžu nic vytknout. Stojí za to si přečíst.

10.01.2022 4 z 5

Jiná rasa Jiná rasa Jenny Nowak (p)

Moc se mi líbil příběh i toto drsné pojetí upíru, ale jinak mě kniha nebavila. Nelíbil se mi styl jakým to bylo napsaný a prostě jsem se do toho nedokázala začíst. Jinak by šlo o perfektní příběh.

09.01.2022 3 z 5

Pod rudým měsícem Pod rudým měsícem Heather Graham Pozzessere

Knížka mě bavila. Na to že to byli další upíři, tak to byl i zajímavý příběh. Jasně nejde o nic nového a neotřelého, ale i tak můžu doporučit jako oddychové čtení. Jen mě zaskočil příliš rychlý konec, autorka některá témata v knize nakousla a už nedovysvětlila, což je škoda (reinkarnace), jinak nemám co vytknout. Kdybych to měla srovnat s jinými knihami (moje oblíbená série Čas čarodějnic) tak tomu dám tak 2 hvězdičky, ale když to hodnotím jako jednodenní záležitost na zahnání nudy, tak musím jedině kladně. :D

07.01.2022 4 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Skvělá knížka, čtivá a zajímavá. Souhlasím s tím, že mi postavy přišly mladší, než byl věk v knížce, ale i tak se mi moc líbilo to jejich kočkování. Klidně mohla být knížka delší, nebo mít víc dílů. Moc se mi líbila. Čekala jsem toho víc z prostředí závodů, ale i tohle bylo super.

04.01.2022 4 z 5

Když tě zachrání Skot Když tě zachrání Skot Hannah Howell

Zajímavý nápad, na zaplácnutí času skvělý, ale chyběla nějaká propracovanost, přišlo mi to tak nějak nedotažený do konce. Jako kostra pro propracovanější příběh by to bylo dokonalý. Pokud si ale nemáte co přečíst, tak to stojí za to, kniha je krátká, takže se čte rychle.

30.12.2021 3 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Rozhodně stojí za to si přečíst. Příběh je vtipný, svižný, místy i erotický. Přestože se on chová jako největší hajzl pod sluncem a otrokář zároveň, tak ona jeho úkoly plní s grácií a bez ztráty charakteru.

23.03.2021 5 z 5