scarletblue scarletblue komentáře u knih

Vzpurná nevěsta Vzpurná nevěsta Deeanne Gist

Oddechovka na zkrácení volného času. Škoda, že nebyl příběh trochu víc napínaví. Nechci být hnidopich, ale přišlo mi hloupé, když Drew odpověděl Constance, že musejí mít kohouta, aby měli vajíčka. Buď spisovatelka, nebo překladatelka neví nic o slepicích. :DDD To je ale jen takový detail. Víc se mi líbili Květy na vodě, nebo Noc v ráji, ale i tento příběh nebyl špatný.

20.12.2020 3 z 5

Píseň lásky Píseň lásky Catherine Anderson

Krásný příběh a úžasný námět s neslyšící hlavní hrdinkou nepochopenou okolím. Tak proč jen tři hvězdičky? Začátek strhující a až do půlky skvělý. Chybělo mi tam nějaké rozuzlení, druhá půlka knihy mi připadala natahovaná a bez nápadu. Chybělo mi tam to jak si celé město uvědomí svou chybu (nebo tak něco), nějaké rozuzlení s otcem hlavní hrdinky a s Douglasem. Jinak skvělá scéna, když ho Alex zmlátil, ale chyběl mi tam nějaký střet s hlavní hrdinkou.
Pro mě je Annie v celé knize dost nevýrazná, věčně na někom závislá.
Každopádně rozhodně stojí za přečtení. Líbilo se mi, že je to zase jiný námět.

23.01.2019 3 z 5

Modrá laguna Modrá laguna Henry de Vere Stacpoole

Pokud jste někdo román četl, mohli by jste mi říct, jestli verze z roku 1980 je natočená podle knih? Pokud ano, tak jestli konec znamená, že Richard a Emmeline přežili? Na konci se Richardův otec ptá, jestli jsou mrtví a námořník mu odpovídá, že ne, že jen spí a já nevím, jestli to má být jen ,,zjemnění" skutečnosti, že jsou mrtví. Já vím, měl by mi stačit druhý díl, kde opravdu mrtví jsou, ale jsem romantická duše a s takovým koncem se nespokojím

28.10.2018