Vzpurná nevěsta

Vzpurná nevěsta https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46289/vzpurna-nevesta-46289.jpg 4 39 10

Urozená lady Constance je unesena a prodána do zámoří za špetku tabáku. Když ji jako služku vyhraje v kartách mrzutý plantážník Drew a je přinucen si ji vzít za manželku, sebevědomou ženu to nezlomí. Pustí se do boje s domácností, drsnou přírodou i s vlastním srdcem.

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Alpress

A Bride most be grudging , 2005

scarletblue
20.12.2020 3 z 5

Oddechovka na zkrácení volného času. Škoda, že nebyl příběh trochu víc napínaví. Nechci být hnidopich, ale přišlo mi hloupé, když Drew odpověděl Constance, že musejí mít kohouta, aby měli vajíčka. Buď spisovatelka, nebo překladatelka neví nic o slepicích. :DDD To je ale jen takový detail. Víc se mi líbili Květy na vodě, nebo Noc v ráji, ale i tento příběh nebyl špatný.

havrmoni
26.01.2017 3 z 5

Taková oddechovka s trochou romantiky z trestanecké kolonie,tabákových plantáží. Dalo se to čìst,ale z podobného prostředí jsem četla daleko lepší a propracovanější knihy.

Gi-Gi
03.10.2016 3 z 5

klasická romantická oddechovka

Dannielle
09.07.2016 2 z 5

No takový průměr. Četla jsem lepší

Jessybelle
08.02.2016 5 z 5

Kniha se mi líbila, byla to oddychová, pohodová a nenáročná četba. Měla švih, příběh, napětí...

Luccy78
31.10.2015 5 z 5

Tak to mě příběh opravdu zaujal! Byl hodně napínavý, dobrodružný, nechyběla i romantika a drsná příroda. Opravdu zajímavé vyprávění z prostředí, kde nikdo nedostane nic zadarmo a kde se třeba dětem do tří let nedávají jména, protože hrozí, že se ani vyššího věku nedožijí. Přečteno jedním dechem..

jaja10
28.03.2014 2 z 5

Chvílemi se kniha dala číst, ale většinou jsem chtěla knihu zavřít a už nečíst.....tato kniha mě nijak neoslovila.

evasamankova
05.03.2013 3 z 5

Milý, čtivý, ale celkem průměrný příběh.

kika 13
30.10.2012 3 z 5

Román z historie,který se moc dobře četl.

maryzka
09.06.2012 2 z 5

Jenom by mě zajímalo, jestli to byla pravda, že se nevěsty do kolonii vyváželi za tabák. Jinak z urozené slečny spadnout do role hospodyně pěkný šok. Ale jinak si myslím, že překladatel si měl pohrát a humorně rozvést jak urozená slečna zabijela slepice, nebo dojila kozu, dělala ze želvy polévku

Anglie 17. století milostné romány cestování Amerika manželství romance

Autorovy knížky