Milovník ze sna

Milovník ze sna https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13059/bmid_milovnik-ze-sna-n6Y-13059.jpg 4 40 5

Ženský román kanadské autorky vypráví na historickém pozadí příběh muže, jehož touha po pomstě ovládla natolik, že málem ztratil svou životní lásku. Hrdý irský mladík se seznámí s dcerou Angličana, který zavinil smrt jeho bratra, a hodlá jí využít jako nástroj pomsty. Unese ji, zničí její pověst a nakonec ji podle svého plánu zradí, jenomže brzy pochopí, že důsledky činu dopadly na jeho vlastní hlavu. Zjistí, že bez své krásné zajatkyně nemůže žít a získat její důvěru nebude vůbec snadné.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Dream Lover , 1997

scarletblue
18.02.2022 5 z 5

Příběh byl poutavý a od začátku do konce se dobře četl. Hlavní hrdinka byla sympatická a všechny postavy byly zajímavé a ne jednotvárné, prostě stojí za přečtení.

maru3342
29.10.2017 5 z 5

Přečetla jsem od této autorky všechny její knihy, tuto jako poslední, a můžu s klidem napsat, že byla jedna z nejlepších (dost možná úplně nejlepší).

Kamiliana
22.10.2015 5 z 5

Drsný příběh, ve kterém se pojí zrada, přetvářka a láska. Obdivuhodné jsou krásně vylíčené vztahy v rodině O´Toolových. Překvapí rovněž fakta o pašeráctví, loďařství a politickém kontextu Irska - Anglesey. Není to klasická červená knihovna, místy spíše pro otrlé.

gabca007
05.04.2014 3 z 5

V anotaci je řečeno téměř vše. Takže překvapit vás kniha vlastně nemá čím, a navíc v řadě historických romancí ani ničím z průměru nevybočuje. Jen malá připomínka k předchozímu komentáři - to rozpětí mnoha let je asi šestileté. .......i na konci jsou mladí, krásní,zamilovaní...

eleryn
07.04.2013 5 z 5

Příběh se mi líbil, ale na rozdíl od jiných romantických příběhů, které jsem si oblíbila, se tento příběh odehrával na rozpětí mnoha let. Neříkám, že je to zrovna špatně, ale přišlo mi to pak trochu zdlouhavé.

historické romance

Virginia Henley
kanadská, 1935
2000  83%Milovník ze sna
1999  81%Jestřáb a holubice
2006  83%Divoká krása
2007  75%Bezectný
2001  83%Vášnivá žena

Kniha Milovník ze sna je v