Sarkak94 Sarkak94 komentáře u knih

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Páni. Bane je úplně něco jiného než předešlé díly. Bane vůbec nepatří do 4HotHoles. A ani se tu neobjevují hrdinové z předchozích dílů. Jen Vicious se tu trošku mihne. Ale mě to vůbec nevadilo.... Stále u mě o trošku vede Scandalous, ale opravdu jen o maličký kousíček.
Bane je lhář, zloděj, drogový dealer a gigolo. Takže díky své špatné pověsti ho v Todos Santos zná úplně každý. A někoho takového k sobě přeci Jesse nepotřebuje. Nebo ano?.... Jesse si toho zažila opravdu hodně. Autorka jí toho naložila víc než dost. Taková nespravedlnost co se děla Jesse. A její matka a nevlastní otec, tomu nijak vůbec nepomohli, ba naopak celé to jen zhoršili.....A i když se tak necítila byla statečná a silná.A jak znovu objeví chuť k životu je k nezastavení.
Proto když Bane dostane lukrativní nabídku neváhá ji přijmout. Jenže ta nabídka má určitá pravidla. Dokáže je dodržet? A co se stane jestli je poruší?....
Jesse je pro Banea opravdu tvrdý oříšek a svou tvrdohlavostí mu to vůbec neusnadňuje. Jsou úžasná dvojka i přesto co se tam stalo je to i vtipné.... Zápletka je hodně dobře propracovaná a její samotné rozuzlení je bomba. Závěr mi přijde maličko urychlený, pár stránek navíc by neuškodilo. Ale i tak tu knihu miluju

11.10.2023 4 z 5

Oddanost Oddanost Helen Hardt

I když celá série ještě nekončí, tak toto je závěrečný díl Talona a Jade.... Doufám, že se budou v sérii i nadále objevovat. Kniha má svým způsobem happyend, ale ten konec? To je jako co? A to je tam pak ještě epilog. Já to tušila, že ON s tím bude mít taky něco společného.....

Ti co četli předchozí díly ví o co tu jde. A určitě to není úplně snadné čtení. Řeší se tu opravdu závažné téma a chvílemi mi bylo Talona opravdu líto..... Doufala jsem že se tu dočkám rozuzlení celé zápletky, ale naopak mám hlavu plnou dalších otázek....
Po 25 letech se Talon konečně odhodlá svým sourozencům říct co přesně se stalo. Taky se tu dočká z části spravedlnosti. Stále nám chybí dva...
Upřímně mi zu Talon ze všech dílů byl nejsympatičtější. To že se konečně otevřel mu hodně pomohlo a byl o dost milejší. Jade je skvělá, je milá, cílevědomá a hodně paličatá, ale také i celkem trpělivá. Moc se mi líbí i ten jejich věkový rozdíl a taky to že je to psané z obou pohledů.
Jedno velké mínus jsou ty erotické scény. Ty výrazy jsou sakra šílené. Nevím jestli je to tak špatný překlad. Jsem zvyklá na hodně, ale toto jsem nedávala....
Až na toto se mi kniha líbí, celkově příběh je napínavý a zvědavost ze zjištění o koho mě nutí číst dál a dál. Takže já ve čtení této série nekončím.

24.03.2023 3 z 5

Polib mě Polib mě Stella Tack

Milý romantický příběh. Čekala jsem něco jiného, trošku víc, ale nebylo špatné.
Začátek a rozjezd knihy byl skvělý. Brzký příjezd Ivy na univerzitu, s tím spojená svoboda, a také "seznámení" s bodyguardem. Toto bylo úžasné..... Bohužel to za mě potom ztratilo energii a děj začal celkem táhnout. Nechci říct, že by byl vyloženě nudný, ale něco tomu chybělo.
I přesto jsem si hlavní hrdina oblíbila. Ivy byla trošku taková bláznivá, vše bylo pro ni takové nové a do všeho šla po hlavě. Ryan se mi taky líbil, jen teda nevím moc mě u něj neseděl ten věk. Jak mohl stihnout být semestr na vysoký a až pak se stát bodyguardem a přitom mu bylo jen 19 let? Byl sympatický. A hlavně takový jiný bodyguard než bych tipovala. Ti dva se k sobě moc hodili.
Trošičku mě mrzelo jak to celé na konci dopadlo, ale hold takový je život.
Trošku mi to připomínalo film: Láska na hlídání. Ale jinak se kniha čte moc hezky. Jen já už jsem na ní asi přeci jenom starší a je spíše pro mladší generaci čtenářek, takže asi proto mám já na to takový pohled. Takže rozhodně se mnou nenechte odradit. I tak věřím že každá romantická duše tuto knihu ocení

24.03.2023 4 z 5

Co když uvěříme Co když uvěříme Sarah Sprinz

Je to závěrečný díl této série. A mě se moc líbil. Krásně se čte, děj plyne jedna báseň, celkem dost napínavých situací, dej vás stále udržuje ve střehu a úžasný konec...... Moc se mi líbilo to odloučení hlavních postav, nebylo to takové jako u jiných rozchodů, čekala jsem něco šíleného, nějaké pořádné "tóčo". A přitom mě Scottova reakce nakonec mile překvapila.
Obě hlavní postavy se mi líbili. Scott se ze začátku chová hrubě, úplně jinak než si ho Hope představovala. Byl také správně záhadný, a to jak se postupně otevíral, bylo úžasné. Člověka to nutí číst dál a dál, aby se o něm dozvěděl co nejvíce. Hope je milá, ráda píše, milovnice rostlin, cílevědomá a jde si za svým sen. Maličko mi přišla sobecká a trošičku mi na ní vadilo to, že o Scottovi chtěla vědět všechno, ale ona sama se nedokázala pořádně otevřít, ale na druhou stranu zase chápu, že měla strach. Hezké bylo to jak se Scoatta snaží chránit. To jejich zbližování mě moc bavilo a chemie mezi nimi fungovala skvěle. Doslova to prožíváte s nimi.
Jsem ráda, že to tu není jen romantická linka, ale také se tu řeší i temné stránky showbyznysu....
Je dobře že se tu opět objevují i předchozí páry. I ty jsem si v předchozích dílech moc oblíbila. Třeba se dočkáme i dílu Coleovi? I Flint byl skvělý, za to Sadia mi pila krev.
Moc mě tu i překvapili úryvky z fanfikce, kterou píše Hope. Díky níž dostane velmi lukrativní nabídku. Ale, splní si svůj sen nebo se ho vzdá? Ať to stojí co to stojí?....

09.01.2023 5 z 5

Strážce Strážce Nika Peas (p)

Po 3. díle jsem tento díl původně nechtěla ani číst. A to by byla chyba. Kniha mě celkem překvapila. Je to milé zakončení série. Ano mám k ní mnoho výtek, které mě vadily, jako byly zdrobněliny těch tam bylo opravdu moc a kazily celkový dojem, a opět přezdívky..... Stále u mě vede 1. a 2. díl
Jana se mi líbila hlavně kvůli tomu jaká byla knihomolka. Občas mi přišlo, že se chová jako malé dítě. Jenže ze dne na den se z ní stane "celebrita". A to už není lehké žití... Stuart byl původně najat jako Janin osobní bodyguard. A Jana mu to, ale vůbec neulehčovala. Jenže jak spolu trávili spoustu času už pro něj Jana nebyla jen klientka, a on pro ni jen bodyguard..... Trošku mi tu mezi nimi chybí nějaká ta větší chemie, a také mi přišlo, že se Stuart k Janě v některých situacích chová spíše jako k malému dítěti
Jsou tu vtipné momenty. Hlavně ke konci jsem se moc bavila. Je tu skvělá zápletka, která je napínavá.... Jen je to rozuzlení takové urychlené.... Trošku mě překvapilo co nakonec Jana udělala, ale na druhou stranu se jí ani nedivím, že takto smýšlela. Moc se právě líbilo že se tím Stuart nenechal odradit a šel si pro ní. Konec je takový sladký a vtipný zároveň, jen opět takový urychlený.
Kniha je psaná ve třetí osobě

21.11.2022 3 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Celé to začíná jedním velkým trapasem, kdy si Rachel splete muže v baru. A jak moc se spletla, se dozvídá další den, když toho samého muže potkává na univerzitě. Není to nikdo jiný než profesor West..... Rachel, mi teda někdy lezla na nervy svým chováním, působila jako nevyspělá puberťačka, což mi k ní moc nešlo na to jak byla samostatná. Caine je sice sexy, ale taky není úplně dokonalej. Chová se jako arogantní blb, který za žádnou cenu nechce vztah a taky to je celkem srab.
Kniha je taková sexy jednohubka, na jedno odpoledne. Je to čtivé, vtipné, prostě taková oddechová romantika. I když to mezi hrdiny jiskří tak zas až tak moc erotických scén tu neočekávejte.
Knížka je fajn, ale už jsem od této autorky četla lepší. Na to jaký měla nadějný začátek, jsem doufala v něco lepšího.

24.10.2022 4 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Hranice mezi láskou a nenávistí bývá vždy hodně tenká….

I když je ta obálka hrozná, rozhodně mohla být lepší, tak se jí nenechte odradit. Naprosto jsem si tuto knihu užila. Je neskutečně vtipná, občas jsem se musela smát i na hlas. Skvělá hate to love tématika z kancelářského prostředí.

Lucy „Jahůdka“ je malý, milý, diblík, kterou si nejde nezamilovat. To jak je praštěná a jak Se Joshue nebojí, jako jediná z práce, je skvělé. Joshua je pravý opak, je to chladný tvrďák, na všechny hrubý, jenom né MILÝ.

Tuto dvojku si zamilujete. To jak to mezi nimi od samého začátku jiskří. To jak se navzájem popichují. A provokují. Hrají mezi s sebou různé hry….. Ale co se stane když jen na jednoho z nich čeká povýšení?...Opravdu se tak nesnáší, tak jak se tváří?...

Je to jednoduchá oddechová romantika, i když s celkem předvídatelným dějem, ale určitě neurazí. Já ji můžu jedině doporučit.

….“ Jsem Lara Croft s namířenými pistolemi a v očích mi plane pomsta“…

06.01.2022 4 z 5

Podezřelý Podezřelý Paulina Świst

Tak tady bylo snad úplně všechno. Napětí, drogy, sex, vojáci, porno filmy…. Hlavními hrdiny jsou zde sestra Lukasze, Marie a bratr Radoslawa, Daniel. Oba dva Marii od začátku před Danielem varují, že pro ní není, ten správný. Jenže Marie je paličatá a umanutá a vždy dostane co chce….V tomto díle se mi líbí jak se prolíná minulost, to jak se Marie s Danielem poznali, a přítomnost.

01.03.2021 4 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Já tu knížku miluju. Tak tohle mě bavilo od začátku až do konce. Tenhle příběh se čte jedním dechem! Od knížky jsem se vůbec nemohla odtrhnout...Remy je prostě....boží, je sexy, dělá box a je to pořádně žhavej chlap. Chvílemi mě až mrzelo, že nejsem fyzioterapeutka jako Brook a dost často jsem jí záviděla :D… Je nabitá láskou, vášní, erotikou, strachem, touhou, nepochopením a zoufalou touhou po tom, aby Vás někdo přijal takového jaký jste. Slza sice tentokrát neukápla, ale na konci jsem ani snad nedýchala. Opravdu vřele doporučuji tuto knihu

25.01.2021

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Prvních pár stránek jsem byla trochu mimo a nějak jsem se v ději nemohla zorientovat. (Tak nějak bych úplně vynechala prolog ) Ano, knížka je soubor povídek, takže to asi mělo na to vliv, ale čím dál jsem se dostávala tak se mi kniha začala líbit a bavit. Líbilo se mi že se autor inspiroval ve světě pohádek, jako např. kráska a Zvíře (tady spíše hlavně to zvíře ), Sněhurka, mihla se tu i Popelka, ale samozřejmě zde to s pohádkama nemá nic společného.
Je to skvělá fantasy. Geralta jsem si oblíbila hned od začátku, jeho humor a sarkasmus.

13.01.2021 3 z 5

Candy Candy Baja Dolce

Ach. Můj. Candybože. Chci víc. Nutně toho potřebuju víc.
Toto byla nejen sladká jízda, ale i pořádně žhavá a opravdu záhadná. Opět se vracíme do prostředí nočního klubu LokalX. Na scéně se objevuje nový majitel klubu Dorian, alias Candy, a s ním i spolumajitelka Victoria. A jak tomu už tak bývá, ti dva si zrovna dvakrát do oka úplně nepadli. Dorian chce v klubu udělat určité změny, a to Virginii moc nelíbí... Oba dva mají svá tajemství. Oba se snaží přijít na tajemství toho druhého....
Po několika rozbrojích a neschodách, si přeci jen k sobě cestu našli...... Jejich sbližování bylo velmi opatrné, protože oba si s sebou nesou těžké zkušenosti z minulosti, takže je pro oba dost těžké věřit druhému pohlaví. Jenže, ale je to opravdu skutečné? Není to jen nějaká hra?....
Dorian je dokonalý gentleman, i když o sobě tvrdí že není, kterého by chtěla né jedna žena, ty mu dosla padají k nohám. Ale nenechte se klamat jeho přezdívkou, není jen sladký, ale i pořádně žhavý. To nám dokázal nejen svými "postelovými" dovednostmi, ale svojí pořádně žhavou show (tu jsem četla už několikrát)....
Virginia je úžasně silná žena. Vším čím si musela projít. Ale i důvod proč to vše musela dělat. Takže se jí ani nedivím, že má strach.
Opět se tu objevují i Habibi s Cassie za což moc ráda. K srdci přirostli i ostatní postavy, hlavně tedy Drag Queens, ty jsou dokonalé
Po otevření zrekonstruovaného klubu, nás čeká spousta novinek. A jedna opravdu hodně žhavá.
Autorčin styl psaní miluju, nejen že je to žhavé a sexy, ale i je to napínavé tak že nemůžete přestat číst. Má tolik otázek a Vy nutně potřebujete odpovedi. Ale i její humor, né jednou jsem se pořádně zasmála
Samozřejmě jsem v knize čekala nějakou bombu. Ale toto je co? Taková šílenost. Takže se rovnou ptám, kdy budu mít v rukách 3. díl? Protož já nutně potřebuju, jinak se z toho zblázním

20.12.2023 5 z 5

Jiskřivý idol Jiskřivý idol Katee Robert

Smrt nebo svatba z rozumu? Celkem jednoduchá otázka. Ale když si máte vzít sveho potencionálního vraha, tak už to tak snadné není.....
Eros, nejen že je syn Afrodity, je její nejúčinnější zbraní. Je krutý a nemilosrdný, vše co mu Afrodita přikáže, to splní. Aspoň tak ho vidí a vnímá celý Olymp. I on sám se vidí jako zrůda....
Psyché je známá influencerka ( zní to šíleně ).... Je milá, sladká, krásná i když svou krásou nesplňuje podmínky krásy na Olympu, ale je i odvážná.
Vývoj jejich vztahu mě bavil. To že si skoro vůbec nevěřil, ale zároveň se navzájem ochraňovali a toužili po sobě.
Prostředí Olympu se mi líbí. Po prvním dilu, jsem už věděla co čekat, takže tentokrát jsem s tim neměla takový problém. Líbí se mi to moderní pojetí.
Trošičku mě zklamal komec. Vývoj s Afroditou byl až moc urychlený na to jak to vypadalo nadějně

03.12.2023 4 z 5

Následuj oheň Následuj oheň Hope Marks

Tentokrát tu máme sexy hasiče. Které ženě by se chlap v uniformě nelíbil? Po přečtení této knihy se rozhodně budu na hasiče koukat úplně jinak.
Hlavní hrdinka Hayley si prošla hodně špatným obdobím. A i když mi svým chováním občas lezla na nervy, tak asi i chápu proč se tak na začátku chovala.... Postupně mi začala být sympatičtější, jen to její vyjadřování a to, že často opakovala "můj chlap" mi trošičku vadilo, ale to je tak jediné. Jinak byla taková správně praštěná, prostě taková "katastrofa"
Dylana jsem si oblíbila už hned od první chvíle. Od chvíle kdy si o něm Hayley myslela, že je "sériový znásilňovač". Je sexy. Je to hasič. Je milý, pozorný a vtipný. A v posteli je dominantní. Co víc si přát? Já jsem s ním moc spokojená.
Dokonce se mi libila i Dylanova matka, alias Mozkomorka. Takovou fúrii jsem snad ještě v žádné knize nezažila. Melisa byla šílená psychopatka. A Luk? Divim se, že ho Hayley nezabila. Zato ale babča byla úžasná
Kniha je psaná z obou pohledů. I když brala bych kdyby tu bylo více i toho Dylanova. Hezky se to čte. Kejich seznámení bylo maličko rychlé, ale za to potom bližší poznávání už bylo pomalejší.... Nejednou jsem se u knihy smála jak praštěná. Hlavně ve scéně kdy Dylan volá "Hoří".... Erotické scény jsou velmi vkusně zpracované.... A né jednou jsem si poplakala. Konec mě odrovnal, a i epilog je úžasný, s odpověďmi na spoustu otázek.

23.11.2023 4 z 5

Přehrada Přehrada Paulina Świst

Autorčin styl psaní prostě zbožňuju. Je takový přímí, ostrý. Předchozí série Prokurátor byla úžasná, série Kolotoč na mě ještě čeká na dočtení. A teď tu máme novou sérii
Takže jsem si nemohla nechat ujít ani tuto sérii. A první díl naplnil moje očekávání. Spojení erotiky a prostředí justice, policie se mi moc líbí.
Na to, že hlavním tématem je tu podezření ze znásilnění prostitutky a ještě únos neteře Zośki, tak jsem se u knihy moc bavila. Hodně jsem se nasmála. Krzysztof a Zośka jsou skvělá dvojka. Oba jsem si hned zamilovala.
Krzysztof je typ hodného poldy. Vlastně on je to i hodný chlap, ale umí ukázat i toho drsňáka co v sobě ukrývá. Zośka je jeho úplný opak. Je živá, svá, svéhlavá, divoká, prostě si užívá života a od nikoho si nenechá nic líbit..... Původně ti dva mají spolu pouze spolupracovat. Hlavně Zośka není ani jeho typ. Má až moc dlouhé nohy.
Jejich první setkání je skvělé. Celkově jejich slovní přestřelky a vtípky stojí za to. Už od začátku to mezi nimi jiskří a ta chemie mezi nimi je úžasná. První část je taková klidnější, je to takové oťukávání. Postupně se to rozjíždí jak po erotické stránce tak i samotné vyšetřování začíná být zajímavější. Začíná se ukazovat že to není jen obyčejný únos. A za tím vším bude něco velkého. Už teď se těším na další díly a jak to bude celé pokračovat.....
Tuto knihu můžu jedině doporučit. Tak jako její předchozí série.

25.09.2023 5 z 5

Nové vyhlídky Nové vyhlídky Lilly Lucas

Do Green Valley se vždy ráda vracím a tady tomu nebylo jinak. I když pro mě jsou největší srdcovka Lenna a Ryan ..... Oba hlavní hrdiny, Cole a Annie, známe z předchozích dílů. Už jen díky tomu jsem na ně byla zvědavá, jak se ti dva spolu popasují.
Je to krásná romantická oddechovka s dávkou humoru. Miluju to prostředí Skalistých hor. A na to, že zimu nemám nijak moc ráda, vždy mám po dočtení chuť vyrazit někam do hor ... Zápletka se dala dost předpovídat, ale i tak mi ukápla slza.
Moc jsem si ty dva zamilovala. Jejich smysl pro humor, neustálé dohadování a popichování bylo vtipné. chemie mezi nimi byla neskutečná, i přes jejich neshody to mezi nimi jiskřilo. Na Cola jsem po druhém díle byla celkem naštvaná, ale tady mě opravdu mile překvapil. Annie je automechanička, je paličatá a má strach ( a já se jí vůbec nedivím), ale taky je obrovsky statečná
Také se mi líbí že se tu objevují i postavy z předchozích dílů. Hlavně teda Lenna tu dostala velký prostor. A její vztah s Annou i Colem je skvělý a zábavný
Jediné co mě na celém příběhu mrzí je konec. Ten byl celkem hodně urychlený. Určitě by si ti dva zasloužili o několik stránek víc

21.07.2023 4 z 5

Propast mezi námi Propast mezi námi Tess M. Puffrová

Knihy od této české autorky mám ráda, takže na tuto jsem se moc těšila
Jenže z knihy mám takové smíšené pocity. Nemůžu říct že by se mi nelíbila, to ne. Čte se hezky, je to taková oddechovka, ale spíše mě začala více bavit až druhá polovina knihy. Ano zápletka bylo dost předvídatelné že se něco takového stane, já to čekala, ale líbila se mi.
Je to skvělé spojení bohatá holka a chudý kluk. To se mi na příběhu moc líbilo, jejich rozdílné životy...... Taková ta zakázána láska, ke všemu když hlavní hrdinka je zasnoubená.
Hlavní hrdinka Donna mi moc nesedla. Vadila mi její naivita, to jak žila ve své bublině a doufala že se její vztah s Malcolmem po svatbě zlepší. Tady mi přišla úplně slepá. Ale bylo dobré na ní zase sledovat jak pomaličku otevírá oči a nakonec i bublina praskla. Byly i chvíle kdy mi jí bylo líto, kvůli tomu že i když měla spoustu peněz a mohla cokoliv, nebyla šťastná.... Malcolm byl kretén. Vždy když se tam objevil tak jsem měla chuť vraždit toto byl hajzl, bezpáteřník a srab v jednom. Bože jak já bych mu chtěla vrazit.
Za to Sebastiána jsem si moc oblíbila. Byl mi sympatický, byl takový bojovný a milující. I když neměl moc peněz, měl toho víc jak Donna a celá její rodina. Byl šťastný. Měl milující rodinu za kterou bojoval, a také velmi dobré přátele, kteří mu pomáhali. Věděl že k bohatství nevedou žádné zkratky a proto si nic nebral jen tak....
Konec je na mě až moc takový urychlený....Je to taková pohádka. Ale věřím že své čtenáře si určitě najde.

08.06.2023 3 z 5

Habibi Habibi Baja Dolce

Ach, můj ty Habibi. Miluju to. Tohle byla neskutečná jízda. Varování! Je to děsně návykové čtení. Jak jednou začnete, je těžké přestat.
Na tuto knihu jsem měla už strášně dlouho zálusk. A když jsem zjistila že dokonce vyjde v češtině, tak jsem věděla že ji musím mít.
Od knihy jsem měla jsem obrovská očekávání. A autorka to dokázala. Všechna moje očekávání předčila. Něco málo jsem tušila co mám čekat, ale rozhodně jsem nečekala toto.
Je to sexy. Je to sakra žhavé. Místy vtipné. Napínavé. A neskutečně čtivé a poutavé. Je to něco úplně jiného, něco originálního. Kombinace rodinného nakladatelství a nočního klubu Lokal X ...... Je to kniha plná vášně a zvratů. Kniha začíná zlehka s nádechem humoru, ale postupem času začíná nabírat na temnější hloubku.... Samotná zápletka byla úžasná. Ta mi tak zamotala hlavu, že jsem chvílemi byla ztracená a mimo. Tady jsem byla strašně naštvaná na Habibiho.... No a jelikož jsem strašná cíťa tak u konce jsem si poplakala (řvala jsem jak želva)
Harry alias Habibi je "princ na černém koni". Je hrubý, zvrhlý, vulgární, majetnický, panovačný hajzl, který si bere vše co si umane. Ale přes to všechno si na nic nehraje, je tajnůstkářský, ale také je přímočarý, narovinu řekne co si myslí, a to vás na něm nejvíce přitahuje. Ženám nemusí věšet na nos žádné sladké řečičky, ony mu k nohám padají samy. Dokonce se mi líbil i jeho pohled na svět. To že lidé nemusejí být takový jak na první pohled vypadají.
Cassie mě občas svou naivitou štvala. Ale líbila se mi její trvdohlavost, odhodlanost, a to že s Habibim dokázala bojovat. Na ní jde na celem příběhu nejvíce vidět jak se postupně mění. Sundavá růžové brýle a začíná vidět svět úplně jinak. Už není tak růžový jak si myslela a to všechno jen díky Habibimu.
Kvůli spolupráci si Cassie a Habibi dohodnou určitá pravidla. Ale pravidla se mají porušovat. Jak dlouho je vydrží dodržovat?

25.05.2023 5 z 5

Lilly Lilly Hana Repová

Příběh o čtyřech sourozencích ze žlutého domu pokračuje. A jak už sám název napovídá tentokrát půjde hlavně o Lilly, ale i tak se tu budeme setkávat i s ostatními sourozenci.....
Kapitoly tu jsou opravdu krátké, takže děj hezky plyne. Příběh je vyprávěn ze všech pohledů postav. Na to už jsem si po prvním díle zvykla, takže tentokrát jsem se už tolik neztrácela. Autorka to umí krásně a napínavě napsat. Toto je přesně něco pro romantické duše. Je to milé, sladké, ale také se tu řeší nelehké a závažné situace života. Musím říct že tento díl mě bavil o něco víc jak první. A ten konec? Tady prostě nestačila jedna bomba, ony tu musí být dokonce dvě.
Stále tu sledujeme vývoj vztahu mezi Tinou a Adamem, první díl, a já jim fandím aby to zvládli. Také Denis se tu pořádně předvede. A Sebastian stále hledá pravdu...
Ale hlavní tu jsou Lilly a Matteo. Matteo se z "dobrého" důvodu snaží Lilly držet od sebe dál a nepustit si ji k tělu. Jenže Lilly je paličatá a odhodlaná dosáhnout svého. Jak dlouho ale Matteo zvládne odolávat? A opravdu si ji k sobě pustí? Bude mít Lilly dostatečnou trpělivost a dokáže se vyrovnat s Matteovou minulostí? To vše se dočtete v příběhu. Ti dva jsou úžasná dvojice. A já se už moc těším na další díly. Už jen kvůli tomu konci, ale i jsem zvědavá jak to mezi nimi bude celé pokračovat a jak se se vším poperou

27.04.2023 5 z 5

Na vrcholu Na vrcholu Laurelin Paige

To je jako co zase ten konec? Je pravda, že ke konci jsem začala něco tišit, ale toto jsem nečekala. Zase další šílený konec. A i když z knihy nejsem nijak nadšená, ale kvůli tomu konci budu uvažovat si pokračování přečtu, zajímá mě jak to celé dopadne.
Nevím jestli to je překladem, nebo je kniha opravdu tak napsaná, ale působila na mě dost lacině. Obzvlášť některá slovíčka mi tam hodně vadila. I když se tu řešilo celkem závažné téma, sexuální scény taky nebyly nijak zle popsány, ale spíš ty průpovídky u toho, Scotta a Tess, byli takové divné. Kdyby mlčeli asi udělají líp.
Scott byl ten typ co mu jde jen o sex a žádné city. Nakonec docela změkl a začal ty city celkem projevovat, ale na konci mě opravdu hodně zmátl (důvod proč si chci přečíst i další díl) Tess celkem riskovala a měla zápal pro určitou věc, což se mi na ní líbilo. Ale co mi vadilo, že se chovala jakoby neměla žádnou sebeúctu, na mě se chovala až moc jako lehká děva.

04.09.2022 2 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Už dlouho se mi nestalo, abych nějakou knihu „slupla“ tak to rychle. Bohužel jsem z ní více zklamaná než nadšená. Je to zajímavý nápad na příběh, ale bohužel tam nějak chybí ta jiskra. Také jsem ohledně odhalení „toho tajemství“ čekala nějaké pořádné drama a o no nic. Začátek knihy asi do poloviny, mě bavil, a vypadal nadějně. I když to Peterovo stěžování na Kirsten snad v každé kapitole, bylo za mě dost zbytečné. Ano bylo hnusné, co provedla a taky mě bylo Petera líto, ale tolikrát to opravdu zmiňovat nemusel…..
Opět tu babička s Willem "perlí", bohužel tentokrát to ani jejich vtípky moc nezachránily.
Ale abych jen nekritizovala, tak se kniha čte hezky, je to takové jednoduché čtení, kde stránky stránky ubíhají a najednou jste na konci. Tady mi na konci ani nevadilo ta žádost o ruku, ta mě mi naopak dost pobavila.

31.05.2022 3 z 5