Samira Samira komentáře u knih

Easy? Easy? Tammara Webber

Moc krásná knížka, rozhodně zařazuji mezi mé oblíbené, které si znovu ráda přečtu. Uvěřitelný reálný příběh a skvělé postavy a to nejen hlavní. Moc se těším na druhý díl, jsem zvědavá jestli se kromě Lucasova pohledu na příběh dozvíme i něco z jejich společné budoucnosti.

25.02.2014 5 z 5

Všichni mrtví Všichni mrtví Charlaine Harris

Podle mě jednoznačně nejlepší díl celé série. Velká škoda, že to v seriálu směřovali jinam, protože na tenhle díl bych se i ráda podívala, i když by to asi bylo hodně nákladné, vzhledem k hotelu. Tento díl opravdu doporučuji!!!

Mrtví do soumraku Mrtví do soumraku Charlaine Harris

Skvělý začátek perfektní série, další díly jsou jen lepší i proto, že je tam více Erica, který v prvním díle moc není. Zpracování první knihy se mi možná víc líbilo v seriálu, hodně pozdějších dílů se mi, ale zase víc líbí knižně.

24.02.2014 4 z 5

Milenka pout zbavená Milenka pout zbavená J. R. Ward (p)

Payne mi byla sympatická od začátku, takže jsem se na její příběh těšila, k Mannymu se určitě hodí. Líbilo se mi, že tam bylo ještě hodně o Jane a Vishousovi, to mě potěšilo, protože je mám ráda. Nepatří mezi mé top díly, ale i tak skvělý.

24.02.2014 5 z 5

Milenec jen můj Milenec jen můj J. R. Ward (p)

Hodně napínavý díl, na který jsem se opravdu dlouho těšíla. Nezklamal v ničem. Drsný, ale to se dalo čekat. Líbilo se mi, jak se příběhy propletly dohromady, jsem upřímně zvědavá na to, kdy konečně příjde na to, že je Darius.

24.02.2014 5 z 5

V rytmu charlestonu V rytmu charlestonu Sophie Kinsella (p)

Do knihy jsem se vůbec nemohla začíst, postavy mi byly ze začátku nesympatické a celkově mi to přišlo bláznivé, od Edova příchodu se, ale kniha proměnní a od druhé třetiny je prostě skvělá. Doporučuji nenechat se odradit začátkem, protože kniha opravdu stojí za to. Plný počet nedávám pro ten začátek a druhé dvě třetiny knihy si zaslouží hodně procent.

24.02.2014 4 z 5

Chamtivost Chamtivost J. R. Ward (p)

Úplným začátkem jsem se trošku nemohla prokousat, protože jsem netušila směr, kterým se bude kniha ubírat, ale od 5. kapitoly jsem to vysloveně hltala. Jsem šťastná, že budu mít další sérii od Ward, ona je prostě skvělá. Knize nic nevytýkám, věřím, že další díly budou ještě lepší.

23.02.2014 5 z 5

O kohoutkovi a slepičce O kohoutkovi a slepičce Milada Motlová

Moc pěkná útlá knížka, která kromě krásných ilustrací, nabízí pěkně zpracované verze oblíbených dětských pohádek, veršů a písní.

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Nedostižná klasika. Knížka, kterou může člověk otevřít mockrát a nikdy se mu neomrzí. Dokonale vykreslené postavy, krásné rozhovory. Jedním slovem dokonalá a také možná mému srdci nejbližší, pokud bych měla volit.

Oči dokořán Oči dokořán Raine Miller

Kvalita série díl po dílu roste. Třetí díl byl opravdu skvělý, napínavý a pěkně psaný. Líbilo se mi, že se střídaly kapitoly z jejího a z jeho pohledu. Jsem moc zvědavá na čtvrtý díl.

Špalíček veršů a pohádek Špalíček veršů a pohádek František Hrubín

Nádherná kvalitní klasika. Od ilustrací, po verše, přes pohádky až k Květuščině zahrádce - dokonalá. Já jsem jí milovala a teď jí čtu zase své dceři.

22.02.2014 5 z 5

Inteligence: Tvořivá odpověď na přítomnost Inteligence: Tvořivá odpověď na přítomnost Osho

Podle mého názoru nejlepší kniha ze série přednášek, které byly od něj přepsány. Doporučuji!

22.02.2014 5 z 5

Srdcerváč Srdcerváč Nicholas Adams (p)

Pár knížek jsem ze série Stopy hrůzy v pubertě četla, ale absolutně si nepamatuju o čem byly. To ale neplatí o Srdcerváči, kde si dodnes pamatuju jména postav. Knížka měla své rezervy, ale měla spád a příběh se mi opravdu líbil.

22.02.2014 4 z 5

Všechna jeho přání Všechna jeho přání C.C. Gibbs (p)

I druhý díl se mi moc líbil, i když možná o něco méně, protože někdy byl na můj vkus na ní už opravdu drsný. Ale stejně dávám plný počet, protože jsem to četla jedním dechem a opravdu se těším na třetí díl.

21.02.2014 5 z 5

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

Nedala jsem se ovlivnit zlými jazyky a jsem za to ráda, knížka se mi moc líbila. Skvělé bylo popichování mezi hlavními hrdiny, kniha měla spád. Dominik je drsnější hrdina, ale líbil se mi, chápala jsem posedlost jeho osobou a Katherina si mne získala velmi, to musím říct. Sympatický je také způsob, jak je kniha napsaná. Ikdyž, ale to byla chyba hlavně českého vydání, jsem sem tam nevěděla, kdo co říká. Nebyl tam totiž dodatek řekl, řekla. V angličtině to tak nevadí, ale takhle jsem někdy nestíhala.

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

Druhý díl se mi moc líbil, byl ještě lepší než první. Bylo tam opravdu hodně děje, dost mě mrzí, že to vypadá, že třetí díl bude už asi o někom jiném. Mám opravdu ráda Grace, byla by to škoda.

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Knížka se mi moc líbila. Má spád a čte se jedním dechem, končí v nejnapínavějším bodě. Trapas na začátku je opravdu pikantní. Hrdina je tedy docela drsný, ale Grace je skvělá, jedna z nejlepších postav v žánru, chytrá, nedá se.

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Naprosto úžasný třetí díl, nezklamal mě naprosto v ničem. Jsem opravdu ráda, že série nekončí a dočkáme se dalších dílů, děje na ně je tam ještě více než dost. Krásné scény na ostrově a v letadle:)! Celou sérii doporučuji!

21.02.2014 5 z 5

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Na tenhle díl jsem se opravdu těšila a vůbec v ničem mě nezklamal, byl opravdu napínavý od začátku do konce. Rehv si mne získal již dávno, ale tady jsem mu doslova propadla. Závěr byl strhující. Jeden z mých nejoblíbenějších dílů.

21.02.2014

Vyvolený milenec Vyvolený milenec J. R. Ward (p)

Musím uznat, že oproti jiným dílům je tento trošku slabší. Phuryho mám sice ráda, ale tady mu vážně hrabalo. Cormii nic nevytýkám, byla skvělá. Knížka, ale určitě není špatná, protože je tam hodně z vedlejšího děje, skoro bych řekla, že vedlejší děj v tomto případě zastiňuje hlavní příběh. Což se stalo poprvé.

21.02.2014