Srdcerváč

Miloval je příliš? Wayne Kasden je celý blázen do dívek. Chodí s pěti najednou a každá z nich si myslí, že ona je ta jediná. Každá je jiná a Wayne se má náramně - dokud někdo jednu z nich nezavraždí. Následuje vražda další z jeho dívek. A další. Jediná věc, kterou mají společnou, je Wayne sám. Je Wayne vrah, nebo jen další oběť na vrahově pokřivené cestě?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/5576/srdcervac-ccm-5576.jpg 453

Stopy hrůzy - Superhoror 6.

Literatura světová, Horory
Vydáno, Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

Heartbreaker, 1990

Kniha Srdcerváč

Kontryhelka
02.12.2020

Mně se to fakt líbilo. Mladíkovi se líbí pár děvčat najednou a bohužel na to doplatí. Najde se mezi nima jedna potvora, která nesnese konkurenci a vraždí. A chudák Wayne. Kdyby to byl věděl, nikdy by do podobného podniku už nikdy nešel. Dostal dobrou školu života, i když za jakou cenu. Ale byl mi sympatický.

Vampirosa
27.07.2020

Velmi příjemná oddechovka plná napětí. Určitě bych tuto knihu zařadila mezi ty povedenější ze série Stopy hrůzy a ráda ji doporučím dál. :)

Zelvicka03
06.02.2020

Kniha se mi líbila. Mohu jen doporučit.

hippiesak
02.08.2019

Jedny z nejlepších Stopy Hrůz co jsem četl za poslední období. Nemá to tedy nic společného s hrůzou nebo nedejbože se sérií "superhoror", ale protože jsem čekal co mohu od Nicholase Adamse očekávat, tak jsem si tuto knížku velmi užil. Úplně vidím podle ní natočený film, co poběží někde na HBO v týdnu po 20hod... :) Doporučuji :)

Anonymka1
23.09.2018

Kniha byla pro mě spíše zklamáním, bylo jasné, kdo je vrahem. :(((

yaoiyuri
16.02.2018

No... odhalení mi nepřišlo to tak šokující, jako třeba v Hardrocku nebo Zadání: jsi mrtvý, oproti předchozím to nebylo ani moc krvavé (žádné roztříštěné lebky, mozky, vyhřezlá střeva, detailní popis způsobu smrti… jen pár podřezaných krků, což je na N. Adamse celkem slabota).
Za mě ze série Superhoror „nejslabší“ díl – možná je to i tím, že k předchozím dílům mám na rozdíl od tohoto citovou vazbu z dětství a na konci jsem čekala nějaký pořádný „plot twist“ ve prospěch té zlé, ale v rámci celých Stop hrůzy nadprůměr.

kacu1823
12.08.2016

Zrovna jsem chodila ven s klukem kterého ,jako by autor popisoval , vzhledem, věkem, chováním .. jediné co nesedělo, bylo samozřemě jméno .. :D Malinko mi to zábavnou formou otevřelo oči .
Jen konec byl malinko zdlouhavý .

edith79
20.04.2016

Moje nejoblíbenější ze série SH. Pamatuju si, jak jsme vždycky s kámoškou posuzovaly tloušťku knížky. Srdcerváč obstál tloušťkou i obsahem.