saez saez komentáře u knih

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Taková drsná pohádka pro teenagery.

16.01.2019 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Výborná kniha, napětí od začátku až do konce, zajímavý námět, skvělé zpracování, jen bych si přála šťastnější konec. Ale to zřejmě všichni, kdo knihu četli.

11.01.2019 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Víkendová kniha, líbila se mi.
Moc by mě zajímalo, co má teď Francis na zádech.

07.01.2019 5 z 5

Ostrý řez Ostrý řez Jeffery Deaver

Předposlední kniha slibovala a naznačovala jak nám slavná dvojka (trojka, když počítám i Thoma) přijede vyšetřovat do Prahy.... a ono nic! Nicméně, staré známe prostředí New Yorku a zcela nová a zajímavá oblast poznání mě dokázala vcelku uspokojit. Deaver je léta má vánoční dárková klasika (díky synu) a tak jsme společně opět slavili svátky a doufám, že je spolu oslavíme i v roce 2019 :-)

02.01.2019 5 z 5

Dáte-li si časový odstup od prvních "Aristokratek", budete se opět dobře bavit.

28.12.2018 4 z 5

Hraj mrtvého Hraj mrtvého Julia Heaberlin

Přečetla jsem knihu poměrně rychle a přijde mi, že má autorka vzestupnou tendenci. Kniha je velmi čtivá, děj vás drží a pořád čekáte, co se stane dál. Ano, mělo to svá hluchá místa a málo dovysvětlené zvraty, ale vývoj byl zajímavý, rozuzlení vcelku překvapivé a jako "žrádlo" na víkend zasycující a plně postačující :-)

19.11.2018 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Nebylo to špatné, vůbec to nebylo špatné. Zajímavý nápad, zápletka, překvapivé rozuzlení. A i když mi pořád tak trochu něco chybělo, četlo se to svižně. Jsem zvědavá, zda bude mít tato autorka vzestupnou tendenci.

12.11.2018 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Tak jsme to sežrali (knihu i návnadu autorům) a teď si počkáme až se jim uráčí napsat pokračování. Protože potřebujeme vědět co bude dál. Co má ten dvoumetrovej chlápek za lubem? Zachrání někdo zoufalou vílu? A co Joona, Lumi, Valeria?

07.11.2018 4 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Opět Carter jak má být. Hunter pronikavě inteligentní, Garcia vtipně sarkastický a vrah vynalézavý. A předehra k další knize - zdrhnul nám padouch číslo jedna. Hmm, jak já se těším...

29.10.2018

Ve třiceti (poprvé) single Ve třiceti (poprvé) single Lisa Daily

Hm, taková rádobypohádka pro dospělý holky. Trochu kopírka Bridget po americku. Přečteš a zapomeneš.

22.10.2018 2 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Tahle kniha už ani nemusela vzniknout. Autorka jen ždímala původní námět. Přečetla jsem vše, ale zítra pravděpodobně nebudu vědět o čem o to vlastně bylo.

15.10.2018 2 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

A žili šťastně až do smrti...to se asi dalo čekat, že?

15.10.2018

Dcera Dcera Kiera Cass

Čekala jsem pokračování té slaďárny, ale asi trochu jiné. Měla jsem problém se začíst, měla jsem problém s v podstatě opakujícím se dějem. Konec vybízí k přečtení dalšího dílu. Udělám to, ale jen proto, že jsem zvyklá dočítat a nemám ráda neukončené příběhy.

08.10.2018 2 z 5

První První Kiera Cass

Konečně nějaká akce. Bylo to sladké, ale bylo to i napínavé.

01.10.2018 3 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Zase sladký, ale ušlo to. Člověk chce vědět, co bude dál.

01.10.2018 3 z 5

Odposlechnuto v Praze Odposlechnuto v Praze kolektiv autorů

Kniha která rozesměje, potěší, rozněžní, pobaví a pomáhá dobré věci. Patří k těm, ke kterým se budete vracet. Díky Srdcaři :-)

27.09.2018 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Je to takovej holčičí dortík. Sladkej tak, že by měl mít hvězdičku pro diabetiky. Nicméně každý občas dostane chuť na sladké a po tomhle se aspoň netloustne. Maximálně zblbne, ale věk, kdy by mě to mohlo zblbnout, už mám za sebou :-)

25.09.2018 2 z 5

My proti vám My proti vám Fredrik Backman

Dočetla jsem včera a Medvědín už mi chybí. Při čtení mi před očima ožíval každý jeho obyvatel. Některé jsem měla ráda více, některé méně, ale kdyby tam nebyli, nebyl by to Medvědín. Fascinovala mě Skupina, banda grázlíků s dobrým srdcem, horkou hlavou a občas nedomyšlenými skutky. Moc bych chtěla vědět co se s nimi stalo dále. A co Benji, Ana, Maya, Leo...?

18.09.2018 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Abych se přiznala, trochu mě ta labilní káča s megavýčitkami svědomí pěkně štvala. A když už začala být konečně zajímavá (ačkoli za to mohla "náhoda" s mobilem), tak byl najednou zbytečně rychlý konec. Předchozí autorčina kniha byla lepší. Toto neurazilo, nenadchlo.

10.09.2018 3 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Málokdy se mi stane, že bych neměla ráda ani jednoho z hlavních hrdinů. Příběh byl ale konstruován pěkně, čtivě, byť trochu předvídatelně.

04.09.2018 3 z 5