Sablu Sablu komentáře u knih

Vlna zločinu, upozadila Marii a její aristokratický život. Ale život na zámku je přece hodně o muflonech. A tato partička muflonů byla teda povedená:)

26.01.2019 4 z 5

MMS - Master Mineral Solution - Převrat v léčení nemocí MMS - Master Mineral Solution - Převrat v léčení nemocí Jim Humble

Jako zdravotník, jsem tuto knihu i metodu považovala za totální blbost... Jenže když máte doma tatínka s rakovinou ve IV. stádiu, kterého pošlou domu umřít, tak zkusíte i MMS. Na vlastní oči jsem viděla a pochopila, že to totální blbost není. Ale vlastní zkušenost je nepřenositelná. Takže chápu všechny názory.

23.01.2019

Prázdniny na vodě Prázdniny na vodě Blanka Chlupová

Krásná knížka, která pohladí po duši a pobaví věkovou kategorii, které je určená.

Daň ze štěstí Daň ze štěstí Blanka Chlupová

Dan ze štěstí jsem četla, když vyšla jako novinka a knížka mě uchvátila a moc bavila. Robina nešlo nemilovat.

Taxis Taxis Blanka Chlupová

Jako o hodně mladší mě uchvátilily dvě první knížky od této autorky. A proto jsem byla ráda, že jsem mohla opět nahlédnout do života Robina i Niky a zároveň poznávat nové lidi. Knížka se mi líbila, překvapil až šokoval mě konec. Ale jako dospělá ho chápu, vše není jen růžové.

22.01.2019 5 z 5

Láskou ji nespoutáš Láskou ji nespoutáš Atticus (p)

Nádherné myšlenky i fotky v jedné knize, která dokáže rozveselit i rozesmutnit. V každé životní etapě, tam člověk najde zajímavé podněty k přemýšlení.

09.01.2019 4 z 5

Vždy přijde jaro Vždy přijde jaro Julie Garwood

Mám ráda tuto sérii a knihu jsem přečetla jedním dechem i když tato mi přijde trochu slabší oproti jiným knihám od této autorky. Ale ani tak jsem nebyla zklamaná.

23.12.2018 4 z 5

Kříž u potoka Kříž u potoka Karolina Světlá (p)

Kříž u potoka jsem viděla nejdříve jako divadelní hru, která se mi moc líbila. Knihu jsem si na základě toho přečetla. Stále mě bude překvapovat aktuálnost některych autorů, ke kterým Karolína Světlá neodmyslitelně patří.

Čokoláda Čokoláda Joanne Harris

Příjemná kniha plná nejen čokolády ale i kouzel a životního příběhu lidí z francouzské vesnice.

Hana Hana Alena Mornštajnová

Hanu jsem nejdříve neměla v úmyslu číst, nějak mě to vůbec nelákalo, neb jí bylo všude plno. Ale slyšela jsem ji v rozhlasové zkrácené úpravě a opravdu mě to vtáhlo do děje a jelikož mi tam chybělo mnoho věcí, okamžitě jsem sáhla po knize. Přečetla jsem ji jedním dechem a taky propadla kouzlu Hany. V Brně v Janáčkově divadle, bude Hana zdramatizována a těším se až poznám i tuto podobu Hany.

Siréna Siréna Kiera Cass

Siréna se mi moc líbila, přečetla jsem ji jedním dechem.

Postel, hospoda, kostel Postel, hospoda, kostel Zbigniew Czendlik

Knížku jsem si přečetla díky knižní výzvě a jsem nadšená. Věčná škoda, že není víc takových otevřených lidi v církvi, moc se mi názory pana Czendelika líbí. Kdyby to četla moje babička, asi tak jásat nebude, ale pro mě je to úžasná kniha a určitě se k ní vrátím.

23.12.2018 5 z 5

Chřiby: studánky vyprávějí příběhy I. Chřiby: studánky vyprávějí příběhy I. Bořek Žižlavský

Mám moc ráda celou trilogii o studánkách v Chřibech. Člověk zjistí kolik příběhů a studánek je mu v okolí skryto a které díky knize může navštívit, neb obsahuje GPS souřadnice.

Vánoční pohádky Vánoční pohádky Zbyněk Malinský

Krásná vánoční pohádky, pohlazení po duši.

Minervistka Minervistka Hermína Franková

Knihu jsem si dlouho chtěla přečíst, neb se mi líbilo seriálové zpracování a byla jsem zvědavá na knížku. Je to milé vyprávění o těžkém životu dívky, která touží po vzdělání a cesta k němu je trnitá. Kniha se mi moc líbila.

Modlitby od srdce Modlitby od srdce Lorna Byrne

Trošku jiná, kniha než jsme zvyklí. Je plná modliteb na všechny problémy, které člověka trápí. K tomu vždy nějaké povídání, k čemu je modlitba dobrá, nebo nějaký příběh ze života Lorny apod.

Sestřičky v nesnázích Sestřičky v nesnázích Donna Douglas

Sestřičky opět nezklamaly, moc hezky se četly. Tentokrát nechybelo napětí v podobě nové noční sestřičky, které jsem držela pěsti, aby vše zvládla. Mrzelo mě, že Dora zase nenalezla svoje štěstí v lásce, snad další díly budou k ní milosrdnější, moc bych jí to přála.

12.06.2018 5 z 5

Jana Jana April Lindner

Večer jsem si ke knize sedla a odešla jsem, až jsem ji dočetla. Bylo to moc hezké setkání s moderní Janou Eyrovou. Kniha se četla lehce a rychle a zanechala ve mně příjemné pocity.

02.01.2018 5 z 5

Malá máma Malá máma Lenka Sadvarová

Opravdu jsem se pobavila, prostě jako u nás doma:D

26.12.2017 5 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Bála jsem se, jaké Kateřiny budou, ale musím říct, že mě mile překvapily. Líbili se mi poznámky pod čarou, líbila se mi matematika v lásce. Bylo to nezvyklé a pro mě prostě osvěžující, mílé a mělo to příjemný konec.

14.12.2017 4 z 5