Vždy přijde jaro

Vždy přijde jaro https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3117/bmid_vzdy-prijde-jaro-c9q-3117.jpg 4 204 22

Nejvíce starostí působí své matce Rose poslední z bratrů Claybornů, prudký a vznětlivý Cole. Dlouho není jasné, na které straně zákona si najde své místo. Ke konečnému rozhodnutí ho přivede Daniel Ryan, šerif, jenž v minulosti zasahoval i do osudů jeho bratrů. Oba muži stojí před úkolem vypátrat pachatele řady brutálních přepadení v kraji. Pátrání však komplikuje jedna závažná okolnost: jedinému svědkovi posledního zločinu, krásné mladé ženě, s níž se Ryan postupně sbližuje, hrozí smrtelné nebezpečí. Příběh spravedlivého boje, odplaty i horoucí lásky, která vstoupí do života obou mužů, je plný napětí a přináší řadu překvapivých zvratů.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Come the Spring , 1997

Liduka
06.01.2024 4 z 5

(SPOILER) Kniha se mi líbila. Autorka krásně zkombinovala vyšetřování loupeže a romantiku. Bylo moc fajn sledovat, jak se oba šerifové postupně zamilovávají každý do jiné dámy. Zvrat s Rebekou jsem nečekala a dost mě překvapil.

petraj30
09.06.2022 5 z 5

Upřímně jsem ani nedoufala, že by tato knížka mohla za něco stát, ale byla jsem potěšená. Moje nadšení s přibývajícími díly sláblo, ale tento závěrečný se velmi povedl.
Bylo to poněkud drsné čtení, ale skončilo více něž dobře pro všechny hrdiny.
Mně se líbili všichni bratři a ani Cole nebyl výjimka.
Něco jsem z minulých dílů zapomněla, ale velice ráda se k některým dílům vrátím. Ten úvodní byl nejlepší, a tento mu může směle konkurovat.

Dellphi
26.12.2020 5 z 5

Z celé série se mi tento díl líbil nejvíc. Super čtení.

jinbr
27.03.2020 4 z 5

Tento díl byl asi po prvním ten druhý nejlepší. Bylo tam trochu více akce, Cole byl prostě zase takový správný pistolník. Vždycky mě pobaví, jak si chlapi myslí o těch druhých, co jsou zamilovaní, že tohle je nemůže potkat. Ještě víc mě překvapuje, když takové typy potkávám pravidelně i v reálném životě.

DUNIKO
29.09.2019 5 z 5

Moc pěkné čtení.

martina.tim
17.07.2019 5 z 5

No musím přiznat, že tento závěrečný díl Nevěst bratrů Claybornů se mi líbil nejvíc :) Nechybí napětí, akce, romantika a ani humor.

helenkan
25.04.2019 5 z 5

Líbila se mi celá série. Jsem ráda,že ji mám v knihovně a můžu si znovu přečíst kterýkoli díl.

Sablu
23.12.2018 4 z 5

Mám ráda tuto sérii a knihu jsem přečetla jedním dechem i když tato mi přijde trochu slabší oproti jiným knihám od této autorky. Ale ani tak jsem nebyla zklamaná.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

vcielka
16.01.2018 4 z 5

Na moj vkus malo romantiky.
Knizka bola doslova len prijemna. Postavy boli mile a lubezne, chlapi tak ako maju byt, ale nieco tomu chybalo.
Malo toho spoznavania sa medzi postavami zrejme na moj vkus bolo. To mi tam chybalo co by viedlo k tej laske. Tu proste sa na seba pozreli a boli zo seba na makko. Ani netusili kto je aka povaha nic... Takej ceste k laske prilis nefandim.
I tak davam 4 hviezdy lebo ta kniha sa nemoze predsa hodnotit len na zaklade romantiky. Bola pomerne slusna ked to berieme z hladiska cowboyky a detektivnej zapletky. Kym autorka nepovedala kto je svedok a kto nie tak som fakt netusila za co ma u mna velke plus.

PerlaZP
28.09.2017 3 z 5

Knížka se mi celkem hezky četla, ale této sérii jsem prostě na chuť nepřišla, asi jde hlavně o prostředí, ve kterém se děj odehrává…
Nechybělo zde napětí a i zápletka byla celkem dobrá, ale něco mi zde prostě neustále chybělo – Možná, že více romantiky…
Knížce dávám tři hvězdičky – Stejně tak, jako celé této sérii…

kami16
27.08.2017 5 z 5

Naprosto úžasná kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Tento příběh obsahuje vše, co miluji, a to znamená lásku, intriky, napětí, romantiku při měsíčku a pohledy plné vášně. :) Navíc jsem tak nějak od začátku tušila, kdo se do koho zamiluje a dokonale jsem odhadla Rebeku :D Když jsem tuto domněnku pověděla mamce, která knihu již četla a doporučila mi jí, tak se jen potutelně usmívala :) A Cole... No prostě fantastický chlap se skvělým opálením a svalnatým tělem :D Už jen kvůli němu se stojí ke knize opět
vrátit. A já jsem si jistá, že se k ní vrátím a myslím si, že to nebude trvat příliš dlouho :D

avalonek
27.03.2017 3 z 5

Hezký detektivní příběh​,příjemné postavy,ale přesto mi tam něco chybělo.Snad jiná kniha od autorky bude lepší..

ariel platto
10.08.2016 5 z 5

Tedy mě děj naprosto strhl ! Začala jsem číst odpoledne a četla s malými přestávkami do noci, až jsem ji přečetla.

xindl007
28.03.2016 4 z 5

Já to prostě nechápu. Mary Rose je pěkný příběh, tento s Colem také. Proč si nedala spisovatelka práci i s těmi ostatními bratry? Určitě by si to zasloužili.

havrmoni
21.03.2016 5 z 5

Na Cola jsem se moc těšila a nezklamal. Po prvním díle je tento nejlepší z těch ostatních. Nádhera a krásné a trochu dojemné zakončení celé série.

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Jsem moc ráda, že jsem měla možnost přečíst celou tuto sérii, opravdu velice povedená série, každý díl. Mohu jen doporučit.

carmen1973
15.06.2015 5 z 5

Cole byl můj nejoblíbenější ze všech bratrů.

fidáš
19.03.2014 5 z 5

Moc pěkná kniha.

mfe
14.08.2013 2 z 5

Trochu jako červená knihovna...

Julie Garwood
americká, 1946 - 2023
2007  91%Nevěsta
2012  87%Ideální muž
2001  90%Láska a čest
2002  85%Nebezpečná hra
2009  90%Králova milenka

Kniha Vždy přijde jaro je v