Vždy přijde jaro

Nejvíce starostí působí své matce Rose poslední z bratrů Claybornů, prudký a vznětlivý Cole. Dlouho není jasné, na které straně zákona si najde své místo. Ke konečnému rozhodnutí ho přivede Daniel Ryan, šerif, jenž v minulosti zasahoval i do osudů jeho bratrů. Oba muži stojí před úkolem vypátrat pachatele řady brutálních přepadení v kraji. Pátrání však komplikuje jedna závažná okolnost: jedinému svědkovi posledního zločinu, krásné mladé ženě, s níž se Ryan postupně sbližuje, hrozí smrtelné nebezpečí. Příběh spravedlivého boje, odplaty i horoucí lásky, která vstoupí do života obou mužů, je plný napětí a přináší řadu překvapivých zvratů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3117/big_vzdy-prijde-jaro-c9q-3117.jpg 4.3188

Nevěsty Claybornů (Rose Hill) 5.

Vydáno: , Oldag

Come the Spring, 1997

Kniha Vždy přijde jaro

petraj30

Upřímně jsem ani nedoufala, že by tato knížka mohla za něco stát, ale byla jsem potěšená. Moje nadšení s přibývajícími díly sláblo, ale tento závěrečný se velmi povedl.
Bylo to poněkud drsné čtení, ale skončilo více něž dobře pro všechny hrdiny.
Mně se líbili všichni bratři a ani Cole nebyl výjimka.
Něco jsem z minulých dílů zapomněla, ale velice ráda se k některým dílům vrátím. Ten úvodní byl nejlepší, a tento mu může směle konkurovat.

Dellphi
26.12.2020

Z celé série se mi tento díl líbil nejvíc. Super čtení.

jinbr
27.03.2020

Tento díl byl asi po prvním ten druhý nejlepší. Bylo tam trochu více akce, Cole byl prostě zase takový správný pistolník. Vždycky mě pobaví, jak si chlapi myslí o těch druhých, co jsou zamilovaní, že tohle je nemůže potkat. Ještě víc mě překvapuje, když takové typy potkávám pravidelně i v reálném životě.

DUNIKO
29.09.2019

Moc pěkné čtení.

martina.tim
17.07.2019

No musím přiznat, že tento závěrečný díl Nevěst bratrů Claybornů se mi líbil nejvíc :) Nechybí napětí, akce, romantika a ani humor.

helenkan
25.04.2019

Líbila se mi celá série. Jsem ráda,že ji mám v knihovně a můžu si znovu přečíst kterýkoli díl.

Sablu
23.12.2018

Mám ráda tuto sérii a knihu jsem přečetla jedním dechem i když tato mi přijde trochu slabší oproti jiným knihám od této autorky. Ale ani tak jsem nebyla zklamaná.

veveronka
10.03.2018

Super,jako vždy přečtené jedním dechem