Vždy přijde jaro

Nejvíce starostí působí své matce Rose poslední z bratrů Claybornů, prudký a vznětlivý Cole. Dlouho není jasné, na které straně zákona si najde své místo. Ke konečnému rozhodnutí ho přivede Daniel Ryan, šerif, jenž v minulosti zasahoval i do osudů jeho bratrů. Oba muži stojí před úkolem vypátrat pachatele řady brutálních přepadení v kraji. Pátrání však komplikuje jedna závažná okolnost: jedinému svědkovi posledního zločinu, krásné mladé ženě, s níž se Ryan postupně sbližuje, hrozí smrtelné nebezpečí. Příběh spravedlivého boje, odplaty i horoucí lásky, která vstoupí do života obou mužů, je plný napětí a přináší řadu překvapivých zvratů....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/3117/nevesty-claybornu-rose-hill-vzdy-pr-vnw-3117.jpg 4.3152

Nevěsty Claybornů (Rose Hill) (5.)

Come the Spring (1997)

Vydáno:, Oldag

Kniha Vždy přijde jaro

Sablu
23.12.2018

Mám ráda tuto sérii a knihu jsem přečetla jedním dechem i když tato mi přijde trochu slabší oproti jiným knihám od této autorky. Ale ani tak jsem nebyla zklamaná.

veveronka
10.03.2018

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

vcielka
16.01.2018

Na moj vkus malo romantiky.
Knizka bola doslova len prijemna. Postavy boli mile a lubezne, chlapi tak ako maju byt, ale nieco tomu chybalo.
Malo toho spoznavania sa medzi postavami zrejme na moj vkus bolo. To mi tam chybalo co by viedlo k tej laske. Tu proste sa na seba pozreli a boli zo seba na makko. Ani netusili kto je aka povaha nic... Takej ceste k laske prilis nefandim.
I tak davam 4 hviezdy lebo ta kniha sa nemoze predsa hodnotit len na zaklade romantiky. Bola pomerne slusna ked to berieme z hladiska cowboyky a detektivnej zapletky. Kym autorka nepovedala kto je svedok a kto nie tak som fakt netusila za co ma u mna velke plus.

PerlaZP
28.09.2017

Knížka se mi celkem hezky četla, ale této sérii jsem prostě na chuť nepřišla, asi jde hlavně o prostředí, ve kterém se děj odehrává…
Nechybělo zde napětí a i zápletka byla celkem dobrá, ale něco mi zde prostě neustále chybělo – Možná, že více romantiky…
Knížce dávám tři hvězdičky – Stejně tak, jako celé této sérii…

kami16
27.08.2017

Naprosto úžasná kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Tento příběh obsahuje vše, co miluji, a to znamená lásku, intriky, napětí, romantiku při měsíčku a pohledy plné vášně. :) Navíc jsem tak nějak od začátku tušila, kdo se do koho zamiluje a dokonale jsem odhadla Rebeku :D Když jsem tuto domněnku pověděla mamce, která knihu již četla a doporučila mi jí, tak se jen potutelně usmívala :) A Cole... No prostě fantastický chlap se skvělým opálením a svalnatým tělem :D Už jen kvůli němu se stojí ke knize opět
vrátit. A já jsem si jistá, že se k ní vrátím a myslím si, že to nebude trvat příliš dlouho :D

avalonek
27.03.2017

Hezký detektivní příběh​,příjemné postavy,ale přesto mi tam něco chybělo.Snad jiná kniha od autorky bude lepší..

ariel platto
10.08.2016

Tedy mě děj naprosto strhl ! Začala jsem číst odpoledne a četla s malými přestávkami do noci, až jsem ji přečetla.

xindl007
28.03.2016

Já to prostě nechápu. Mary Rose je pěkný příběh, tento s Colem také. Proč si nedala spisovatelka práci i s těmi ostatními bratry? Určitě by si to zasloužili.

havrmoni
21.03.2016

Na Cola jsem se moc těšila a nezklamal. Po prvním díle je tento nejlepší z těch ostatních. Nádhera a krásné a trochu dojemné zakončení celé série.

16.03.2016

Romantický příběh z divokého západu.Cole a šerif Ryan vyšetřují brutální vraždy v kraji.Kniha je plná napětí.Nechybí ani láska.Líbila se mi celá série.

moudivlacek
03.09.2015

Jsem moc ráda, že jsem měla možnost přečíst celou tuto sérii, opravdu velice povedená série, každý díl. Mohu jen doporučit.

carmen1973
15.06.2015

Cole byl můj nejoblíbenější ze všech bratrů.

fidáš
19.03.2014

Moc pěkná kniha.

mfe
14.08.2013

Trochu jako červená knihovna...

Evaevelína
18.08.2012

kniha je opravdu nic moc...že by selhal překlad??neb Garwoodovky mám všechny a ty jsou bezvadný

Handulenka
26.01.2012

Byla jsem docela zklamaná.Celou dobu se nic moc neděje.Takové nijaké.