Sablu Sablu komentáře u knih

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Kniha mě zasáhla. Bylo mi nesmírně líto Violet, protože přijít o dvě milované osoby, je neskutečně těžké. Člověk by se neměl bát mluvit o tom, že má nějaky problém a řešit ho. Protože konečné řešení, změní život všem v okolí a změní jejich život. A né vždy to okolí zvládne jako Violet.

06.11.2017 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Kniha se mi líbila, protože jsem ji četla nepravidelně, vadilo mi skákání v čase v ději. Trochu mě zklamala konec. Ale i tak byla Světla poutavá, napínavá a hezká.

24.09.2017 4 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Knížka krásně doplňuje sérii Selekce. Moc se mi líbilo, že se člověk dověděl víc o ostatních postavách a dotvořil si tak celkový pohled. Za mě opravdu povedená knížka.

10.07.2017 5 z 5

Kniha se mi líbila 50 na 50. Něco bylo super a něco až moc překombinované. Ale knížka se četla dobře, rychle a bylo zajímavé si představovat zda by takový byl opravdu život všech hrdinů série Harry Potter.

30.06.2017 3 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Nemocnice a problémy v ní jsou stejné, to se nemění, ať je to 20 nebo 21 století (pořád chybí prádlo:) Fandila jsem všem hrdinkám, aby se statečně popraly se svým osudem i praxí. Kniha se mi líbila, četla se lehce.

27.06.2017 5 z 5

Odvrácená strana matky Odvrácená strana matky Monika Valentová

Kniha mě pobavila, četla se svižně. Jako dárek mě skutečně potěšila a ráda se k ní budu vracet.

12.03.2017 5 z 5

Vstupte bez klepání Vstupte bez klepání Zuzana Hubeňáková

Kdybych knihu nedostala, asi bych si ji nekoupila. Patří do kategorie jedno čtení stačí. Ne, že by se mi nelíbila, něco mě pobavilo, něco mě nudilo, jako celek průměr.

23.02.2017 3 z 5

Terezka a Šáša Šišulác Terezka a Šáša Šišulác Lenka Rožnovská

Krátké a hezké poučné příběhy pro děti. Četla jsem malé dceři před spaním.

30.01.2017 3 z 5

Lék na smutek Lék na smutek Táňa Keleová-Vasilková

Knihu jsem dostala jako dárek. Podle názvu jsem čekala asi něco víc. Celkem mě kniha zklamala. Od počátku bylo jasné, jak dopadne. Celé mi to přišlo, jak román pro nactileté.

07.01.2017 3 z 5

Čekala jsem miminko, ale... Čekala jsem miminko, ale... Lucie Lebdušková

Když jsem přišla o své nenarozené miminko, hledala jsem způsob, jak se s tím vším vyrovnat a nezbláznil se. A tato kniha mi moc pomohla, se s tím poprat a žít dál, ač to nebylo vůbec snadné.

24.10.2016 5 z 5

Jeden plus jeden Jeden plus jeden Jojo Moyes

Kniha se mi moc líbila, přečetla jsem ji jedním dechem. Myslím, že se mi tak moc líbilo zatím jen Než jsem tě poznala. Jess i Eda jsem si zamilovala a držela jsem pěsti matematickému géniovi Tanzie, aby zvládla svůj nelehký úkol, stejně jako jejímu bráchovi. Když jsem se dostala na poslední stránku knihy, moc mě potěšilo, že končí happyendem.

21.10.2016 5 z 5

Zachránila mě slza Zachránila mě slza Angele Lieby

Zajímavá knížka, kterou jsem přečetla za pár hodin. Přinesla mi spoustu témat k přemýšlení jakož to člověku pracující ve zdravotnictví. Kde se teda naštěstí k určení dg mozková smrt přistupuje úplně odlišně, než zažila Angéle.

19.01.2015 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Tuhle knihu by mě asi nenapadlo číst, kdyby na ni nebylo tolik kladných recenzí. Řekla jsem si, zkusím to. Přečetla jsem ji za večer a byla jsem toho plná. A byla jsem moc ráda, že jsem po ní sáhla.Kniha mě pohltila a moc se mi líbila. Dala mi jiný rozměr a jiný pohled na nemocné lidi a na jejich rodiny. Nemyslím si, že je to kniha jen pro mladé, ale každá věková kategorie si tam nalezne svoje.

18.08.2013 5 z 5

Schody do nebe Schody do nebe Lenka Lanczová

Tahle kniha mě, když jsem si před lety četla, naprosto nadchla a velmi jsem si ji oblíbila.

18.08.2013 4 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Knížku jsem četla jedním dechem, i když jsem si myslela, že mě nezaujme tolik jako její předešlé knihy. Ale jsem nadšená a musím říct, že stojí za to tuto knihu číst až do konce. Je v ní napětí, je v ní láska, je v ní smrt a znovuzrození....

01.06.2013 5 z 5

Pygmalión Pygmalión George Bernard Shaw

Mně se tato kniha velmi líbí, stejně jako divadelní hra.

09.09.2011 5 z 5