Terezka a Šáša Šišulác

Terezka a Šáša Šišulác https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137719/terezka-a-sasa-sisul.jpg 3 7 3

Šáša Šišulác je látkový kamarád malé školačky Terezky. Večer před usnutím mu Terezka říká své první zážitky ze školy a on jí na oplátku šeptá šepotání - pohádky ze světa dětí, věcí i pohádkových bytostí. V krátkých pohádkových příbězích pro začínající čtenáře nejen že ožívají obyčejné věci jako školní aktovky nebo kopačky, ale vystupují a čarují tu také skřítkové Bukvínek, Zlobílek a Kokokovaříček a čarodějnice Kaňatá. Texty doprovázejí výpravné ilustrace Magdy Veverkové Hrnčířové. ... celý text

Atlantis
27.05.2021 3 z 5

Jsem jediný, kdo měl při čtení této knihy lehce zvláštní pocit? Samé hlazení, tulení... možná to jen moc rozebírám.
Knížka jako taková je lehce horší průměr. Jednotlivé příběhy jsou neskutečně kraťoučké, takže často působí useknutě a bez myšlenky. Klasicky nedobrá česká dětská kniha. 2,5*

Sablu
30.01.2017 3 z 5

Krátké a hezké poučné příběhy pro děti. Četla jsem malé dceři před spaním.

Andrea x
11.10.2016 1 z 5

V knize určené pro začínající čtenáře bych hrubou chybu nečekala. Sama často chybuji, proto když už i já si všimnu, je to na pováženou.