Modlitby od srdce

Modlitby od srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390718/bmid_modlitby-od-srdce-NiM-390718.jpg 4 17 5

Lorna Byrneova, která si dávno i v Čechách získala srdce svých čtenářů a přívrženců, přináší ve své nové knížce nejen další postřehy a doporučení, ale především také soubor mnoha modliteb, které se hodí v různých situacích a dokážou nezřídka přinést zvrat i uklidnění.

Esoterika, astrologie, okultismus Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Pragma

Prayers from the Heart , 2018

Marekh
08.02.2023 5 z 5

Od autorky mám přečteny všechny knihy. MODLITBY OD SRDCE byla poslední autorčina kniha, která mi chyběla k přečtení a líbila se mi.

V knize se nachází hodně modliteb, které autorka doplňuje krátkými komentáři. Autorka uvedla: „Modlitby obsažené v této knize dal Bůh svým andělům, aby mi je předali. Bůh mi dal také svolení, abych s nimi seznámila vás i vaše blízké. Bůh nestaví žádné překážky a andělé rovněž ne; modlit se může úplně každý.“

Tato kniha byla pro mě pohlazení po duši. Nad mnoha věcmi se může čtenář zamyslet a dá autorce za pravdu. S mnoha událostmi, které autorka popisuje, jsme se mohli setkat v osobním životě. Autorka dává víru a naději všem lidem a modlí se za ně.

Pokud autorka napíše další knihu, určitě si přečtu.

Kniha má pěkný přebal.

Jurajovamaka
14.11.2021 5 z 5

Jedna z najkrajších duchovných kníh, aké som vo svojom živote doposiaľ čítala.
Kniha obsahuje modlitby k anjelom za rôzne oblasti, ktoré VÁS v živote trápia.
Nazvala by som to prvá pomoc na každú bolesť, trápenie, liek a povzbudenie pre dušu...
Tak ma oslovila, že som si ju objednala aj v papierovej podobe.
ODPORÚČAM každému

macek8
24.03.2020 odpad!

Na modlitby od srdce jedině breviář. A ne vymyšlené modlitby adresované kdo ví komu...

Mi-šu-le
16.03.2020 5 z 5

Pohladí, pomůže, kdykoliv knihu otevřu.

Sablu
23.12.2018 5 z 5

Trošku jiná, kniha než jsme zvyklí. Je plná modliteb na všechny problémy, které člověka trápí. K tomu vždy nějaké povídání, k čemu je modlitba dobrá, nebo nějaký příběh ze života Lorny apod.