sabca sabca komentáře u knih

Přátele měj nablízku Přátele měj nablízku Paula Daly

Velice čtivá kniha. Zaujala mně hned od samého začátku a vydrželo to až do konce. Ze začátku ideální manželství se postupně rozpadalo. Konec knihy velmi napínavý. Doporučuji

23.02.2020 5 z 5

Jestli se probudí Jestli se probudí Zoe Lea

Kniha mě od samého začátku chytila. Střídání kapitol s pohledu dvou kamarádek Rachel a Suzie bylo zajímavé. Děj který vypadal jednoznačný nakonec nabral na obrátkách a vyústil v zajímavý konec. Doporučuji

22.02.2020 5 z 5

Hvězdy nad Amsterdamem Hvězdy nad Amsterdamem Martina Monošová

I přes tak nízké hodnocení jaké tu kniha má tak se mi četla dobře.. Zatím jsem od této spisovatelky nic nečetla a zklamaná jsem nebyla. Útlá malá kniha a přitom dějově zajímavá. Miriam mi byla sympatická a asi si od spisovatelky ještě něco přečtu.

20.02.2020 4 z 5

Ta lepší z nás Ta lepší z nás Alafair Burke

Protože začátek knihy byl trochu pomalejší, strhávám 1 bod. Když jsem se do knihy začetla, tak to bylo perfektní a vůbec jsem nečekala kdo Adama zabil. Bylo to napínavé a došlo k několika zvratům. Doporučuji k přečtení.

20.02.2020 4 z 5

Holanďanka Holanďanka Ellen Keith

Nemůžu říci, že by se mi kniha četla špatně, ale jak tak několikrát bylo napsáno, rušil vše příběh z Argentiny. Opravdu by bylo lepší rozdělit knihu na 2 samostatné romány. Za to strhávám 1 hvězdičku a 1 za zvláštní konec.

15.02.2020 3 z 5

Hluboká modř moře Hluboká modř moře Marie Lamballe (p)

Nádherná kniha odehrávající ve dvou časových linkách. Rok 1939 - 1980 a současnost - rok 2010. Kateřina se postupně dozvídá o svých předcích a co má společného s Bretaňskem. Hned na začátku jsme vtažení do děje a nutí nás knihu dočíst co nejdříve a odhalit celé tajemství její rodiny. Doporučuji k přečtení.

11.02.2020 5 z 5

Cizinec na pláži Cizinec na pláži Michele Campbell

Kniha se četla dobře, tak jako ostatní knihy této autorky. Bylo to zajímavé, napínavé a nutilo mně to číst každou volnou chvilku, abych se dozvěděla, jak vše vlastně bylo. Doporučuji

06.02.2020 4 z 5

Prázdniny na moři Prázdniny na moři Katie Fforde

Příběh od kterého jsem moc nečekala. Co bylo zajímavé, tak to byl popis přírody ve Skotsku. Emily byla jak tu někteří píši moc zidealizovaná. Příběhu by úplně stačila polovina stránek.

02.02.2020 3 z 5

Já nevím Já nevím Barbara Abel

V této knize mi byly všichni nesympatičtí. Děj se trochu zbytečně natahoval a konec jsem nečekala. Pro mně trochu zklamání.

01.02.2020 3 z 5

Rosiin sladký krámek snů Rosiin sladký krámek snů Jenny Colgan

Tak pro mně to byla první kniha od této autorky. Vzala jsem kvůli plnění Čtenářské výzvy a nelituji. Kniha se dobře četla akorát se mi příběh pratety Lilian zdál moc stručný. Za mě můžu doporučit.

25.01.2020 4 z 5

Žárlivka Žárlivka Barbora Robošová

Tak kniha pro mě byla zklamáním. Další knihu této autorky číst nebudu.

21.01.2020 2 z 5

Muž bez minulosti Muž bez minulosti Tim Weaver

První kniha tohoto autora kterou jsem přečetla. Byla napínavá a konec jaký jsem nečekala. Doporučuji

19.01.2020 4 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Mně kniha zklamala. Zdála se mi moc překombinovaná. Někdy jsem se v ději ztrácela proto pouze 3 hvězdičky. Knihu Ta přede mnou jsem ještě nečetla, tak doufám, že bude lepší.

13.01.2020 3 z 5

Jediné přání Jediné přání Linda Lael Miller

První kniha od L.L. Miller, kterou jsem přečetla a mohu ji zařadit do čtenářské výzvy. Protože mě tolik nebavila, již žádnou další knihu této autorky vyhledávat nebudu.

09.01.2020 3 z 5

Královský návrh Královský návrh Leila Meacham

Tak kniha se mi četla líp než Ryanová pomoc a Allyin dům. Protože jsem byla zvědavá jak vše dopadne, musela jsem číst až do ranních hodin. Ale přesto se mi více líbili její knihy jako Titáni a Poselství růži. Přesto knihu mohu doporučit. Vzhledem k tomu, že na obálce knihy jsou krásné pivonky, mohla jsem jí zařadit i do letošní čtenářské výzvy.

04.01.2020 4 z 5

Vánoční pohlednice Vánoční pohlednice Dilly Court

Trochu nereálný, ale nečetlo se to špatně.

01.01.2020 4 z 5

V klubíčku štěstí V klubíčku štěstí Anna McPartlin

První kniha od této autorky, které se mi moc líbila. Proto si zaslouží všech pět hvězdiček. Maisie je hrdinka se kterou se život nemazlil. Její manželství vzniklo na základě znásilnění, které si jako nezralá dívka neuvědomila. Když se zbavila násilnického manžela, sama vychovala 2 děti. Kdo chce vědět jak její život pokračoval, doporučuji si knihu přečíst.

26.12.2019 5 z 5

Tajemství tří žen Tajemství tří žen Mária Ďuranová

Přesto, že kniha zde nemá moc dobré hodnocení, mě se líbila. Mám trochu pro slovenské autorky slabost. Příběh matky a 2 dcer, které mají každé svá tajemství se mi četl dobře. Doporučuji

26.12.2019 4 z 5

Ač nevidím, vnímám Ač nevidím, vnímám Věra Řeháčková

Příběh Hanky se četl dobře. Byla sympatická a líbilo se mi jak se dokázala poprat se svým svých postižením slepotou. Krásný byl její vztah s malých chlapcem Dušanem, který ji pomáhal. Doporučuji si knihu přečíst.

21.12.2019 5 z 5

Krása a jed oleandru Krása a jed oleandru Teresa Simon (p)

Tak zase jedna z těch knížek kde se prolíná minulost a současnost, což čtu ráda. Více se mi líbil příběh z minulosti o Sophii a Hannese. Jak deník Sophie zamíchá osudem Jule Weisbachové zjistíte pokud si knihu přečtete. Opravdu mohu za mě doporučit.

18.12.2019 5 z 5