sabca sabca komentáře u knih

Rande s tchyní Rande s tchyní Eva Hrašková

Tak jsem zase objevila slovenskou spisovatelku, které se mi dobře čte. Hlavní hrdinka Alena je sice naivní, ale není to tak i v normálním životě. Ze svého okolí znám plno žen, které si myslí, že chlap se změní i když se to málokdy stane. Kniha se čte moc dobře a trillerech, které čtu je to příjemná změna. Doporučuji

18.07.2020 4 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Tak mě zase zase tato kniha líbila jako všechno co napsal. Přesto, že vrah je známý celou dobu, vůbec to neubralo na čtivosti. Krátké kapitoly, což mám ráda, protože si říkám ještě jednu, ještě jednu a jsem na konci. Doporučuji

16.07.2020 5 z 5

Líbej, ale nemiluj Líbej, ale nemiluj Luděk Stínil

Nechápu Ann98. Komentář neodpovídá uděleným 5ti hvězdičkám.

12.07.2020

Slzy anděla Slzy anděla Darina Hamarová

Další slovenská spisovatelka, která mě zaujala. V knize bylo napětí, láska a nečekaný závěr. Doporučuji

11.07.2020 4 z 5

Žena z čísla 24 Žena z čísla 24 Juliet Ashton

Protože jsem od knihy nic moc neočekávala, byla jsem překvapená. Kniha se četla dobře. Osudy několika rodin v jednom domě byly zajímavé a došlo i k několika zvratům. Knihu doporučuji

07.07.2020 4 z 5

Co Alice neřekla Co Alice neřekla T. A. Cotterell

Tak celou dobu jsem počítala s tím, že dám knize 4 hvězdičky, ale konec mě tak zklamal, že jsem musela jednu hvězdičku ještě ubrat. Postoj Alice mi nevadil. Opravdu je těžké stavět manželství na lžích, ale konec jsem nepochopila.

03.07.2020 3 z 5

Šeptání v dešti Šeptání v dešti Radka Zadinová

Protože ráda střídám žánry, tak jsem si na odlehčení vzala román Radky Zadinové. Přesto, že je to určeno pro mládež, tak se mi kniha četla moc dobře. Bylo to smutné a nabyté dějem. Ani chvíli jsem se u knihy nenudila a držela jsem palce Leně, aby vše dobře dopadlo.

30.06.2020 5 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Tak u mě teprve druhá knihu od tohoto autora a četla se mi dobře. Zajímavý námět a ještě zajímavější rozuzlení. Určitě si přečtu i ty ostatní, akorát mi nevychází abych je četla postupně jak jsou napsaný. Ale snad to nebude tolik vadit. Knihu určitě doporučuji

29.06.2020 5 z 5

Anonymní dívka Anonymní dívka Sarah Pekkanen

Ze začátku jsem měla problém se do knihy začíst než jsem se trochu zorientovala. Potom už to bylo dobré. Když jsem se začetla, měla jsem problém knihu odkládat. Bylo to napínavé a ukázka jak lze s člověkem manipulovat. Doporučuji

24.06.2020 4 z 5

Návrat mrtvého muže Návrat mrtvého muže Jaromír Jindra

Pro mě byla kniha čtivá hlavně z toho důvodu, že jsem níže zmíněná sedmdesátnici a tak jsem si znovu přešla celou tou dobou od roku 1968 - až do roku 1990. Olga mi byla sympatická.

21.06.2020 3 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Zajímavá změna proti romantickým románům této autorky, ale vůbec to nebylo na škodu. Lowen mi byla sympatická a o napětí nebyla nouze. Komu nevadí trochu víc erotiky, tak doporučuji

19.06.2020 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Tak třetí kniha od této autorky a zase musí dát plný počet hvězdiček. Nezklamala a dobře se četla již od samého začátku. Závěr byl zajímavý a vůbec jsem takový nečekala. Doporučuji si knihu přečíst

19.06.2020 5 z 5

Neviděli jste Melody? Neviděli jste Melody? Sophie Hannah

Knihu jsem začala číst, ale protože mě neupoutala a ještě mě ovlivnily záporné komentáře, které zde jsou, tak jsem ji odložila.

15.06.2020

Sirotek č. 8 Sirotek č. 8 Kim van Alkemade

Mě se kniha líbila. Střídání časové linie rok 1910 a 1954 bylo dobře zvoleno.
Rachel, která byla umístěna v domově pro židovské sirotky se stala experimentem pro ozařování rentgenovými paprsky, přesto, že byla naprosto zdravá. Doporučuji

15.06.2020 4 z 5

Na dně Na dně Rachel Caine (p)

Po dlouhé době kniha, která mě bavila od samého začátku a dočítala jsem jí ráno ve 2,30 hod. Zajímavé téma, hlavní hrdinka sympatická máma, která se snaží chránit své děti před lidskou zlobou. Akorát jsem zjistila, že jsou další 2 díly, ale určitě si je taky přečtu. Kdo má rád napětí - doporučuji.

11.06.2020

Karibská láska Karibská láska Petra Nachtmanová

Knížka pro mě byla taková jednohubka,ale docela příjemná. Krásně popsaný život na ostrově Curacao v Karibském moři, na kterém autorka několik let pobývala. Klidně bych brala, kdyby byl příběh jednou tak dlouhý, protože byl psán vtipně a hodně mě pobavil. Doporučuji

07.06.2020 4 z 5

Čokoládový sen Čokoládový sen Fiona McIntosh

Po Slavičí písni, druhý román této autorky, který mě nalákal pěknou obálkou. U Slavičí písně mě dělalo problém se začíst, ale tady ne. Ale mi byla velmi sympatická a že děj není poplatný době po 1. světové válce mi vůbec nevadilo. Tomu kdo má rád romantické příběhy knihu doporučuji.

07.06.2020 4 z 5

Slib Slib Táňa Keleová-Vasilková

Nemůžu jinak než zase dát všech pět hvězdiček. I když byla kniha smutná, četla se dobře. Dvě kamarádky, život které žili rozdílný, nakonec si s nimi osud krutě zahrál. Kdo mám rád knihy p. Keleové-Vasilkové, tak doporučuji.

01.06.2020 5 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Tak tento díl se mi líbil o trochu víc než první, protože se nevěnoval tolik stavitelství. Je věnován hlavně dalšímu bratrovi Daltonovi a jeho přítelkyni Roven. Tento bratr se věnuje hlavně práci se dřevem. Těším se na další díl, který určitě bude věnován poslednímu bratrovi a doufejme, že dojde k nějaké té svatbě.

30.05.2020 5 z 5

Hračkář Hračkář Liam Pieper

Přes negativní komentáře jsem čekala, že mě kniha zaujme, ale zklamala mě. Prakticky se mi nelíbila ani jedna dějová linka akorát konec mě překvapil.

26.05.2020 3 z 5