Jediné přání

Jediné přání https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46172/bmid_jedine-prani-aBQ-46172.jpg 4 29 7

Amerika, Washington Territory 1889 Charity je dcera bohatého, mocného rančera a Luke je syn opilce. Luke jednou zachrání Charity život a ona mu nabídne, že mu splní jedno přání. Jejich osudy se pak rozejdou, a až se spolu opět setkají, je Charity zasnoubená s bohatým rančerem. Luke jde ve stopách svého otce - stal se tulákem a zdá se, že nemá žádný cíl. Ale všechno není tak, jak se jeví na první pohled - existuje slib a Luke na něj nezapomněl.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

One Wish , 2000

sabca
09.01.2020 3 z 5

První kniha od L.L. Miller, kterou jsem přečetla a mohu ji zařadit do čtenářské výzvy. Protože mě tolik nebavila, již žádnou další knihu této autorky vyhledávat nebudu.

Ametymka
27.05.2017 5 z 5

Zrovna u této knížky bych nevybírala podle obalu, který k ní vůbec nesedí....Je to ovšem pěkný příběh, který se Vám bude chtít číst až do konce.

EvaEma
19.03.2017 3 z 5

Pěkné to bylo, opravdu taková kovbojka pro ženy, příjemná oddechovka pro dlouhý zimní večer :-)

havrmoni
08.07.2016 5 z 5

No páni,pěkná dobrodružno - romantická kniha. Oddechovka se vším všudy.

modranka
09.09.2013 3 z 5

Asi stačí povedať, že to je kovbojka pre ženy. Pre mňa to bol neoriginálny námet. Stačí prečítať raz a posunúť opäť na trh.

PomněnkaPrvní
23.04.2013

Je to milý a nenáročný příběh, opravdu odpočinková četba pro ženy. Líbí se mi občasné bezprostřední myšlenky hlavní hrdinky, např. když se dívá na svého vyvoleného a přemýšlí, jestli by jí někdy namasíroval nohy a jaká nádhera by to asi byla. Pak ji samozřejmě jako správnou dámu polije ruměnec ona se za svoje myšlenky zastydí. To mě pobavilo :o)

kika 13
14.11.2012 3 z 5

Nádherně psaný romantický román.