Runinka Runinka komentáře u knih

Médium Michaela 2: Vesmírné návštěvy Médium Michaela 2: Vesmírné návštěvy Libuše Steckerová

Stejně jako první díl,velice zajímavě napsáno. Zaujalo mě i popisování mimozemských civilizací. Už se těším na díl 3.

18.02.2022 5 z 5

Pouta Pouta Delphine de Vigan

Opět autorka nezklamala,hezky napsáno na aktuální téma dnešní doby.

16.02.2022 5 z 5

Intuice Intuice Laurent Gounelle

Pěkná a zábavná knížka,místy na zamyšlení o žití v dnešní společnosti.

14.02.2022 5 z 5

Babička Babička Irena Obermannová

Tak to se mi tedy líbilo moc. Pohled na život přes generace. Užívání si každé minutky,dozrání k tomu,co je vlastně v životě to podstatné. Úplně jsem si představila tu chalupu a covidovou izolaci a veškeré šílenosti kolem....

04.02.2022 5 z 5

Poslední knihkupectví Poslední knihkupectví Madeline Martin

Příběh z válečného Londýna. Jediné,co ty lidičky drželo při životě byla jejich společná láska ke knihám a hrdinka Grace. Napsáno velice autenticky,jako bych tam seděla na schodku s nimi a poslouchala Graceino předčítání.

31.01.2022 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Drsná knížka,ožehavé téma,četla se dobře. Doufám,že se nic podobného nebude opakovat.

30.01.2022 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Tak to bylo počtení. Navíc o této historické tragédii jsem vůbec nevěděla.

28.01.2022 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Ale jo,proč ne....Občas si přečíst i něco takového není vůbec špatné. V té době by to jistě vyvolalo velký poprask.....

21.01.2022 4 z 5

Aphra Aphra Hana Parkánová-Whitton

Tuto autorku čtu ráda a ani tentokrát nezklamala. Příběh průkopnice spisovatelek vylíčila barvitě.

21.01.2022 5 z 5

Wim Hof – Ledový muž Wim Hof – Ledový muž Wim Hof

Děkuji za knihu a děkuji za Wima.Praktikuji a je mi blaze.

10.01.2022 5 z 5

Návrat do Borga Sud Návrat do Borga Sud Donatella di Pietrantonio

Dobře se četla,a i přeskakování mezi děj.linkou nevadilo. Ba naopak-nutilo mě to číst pořád dál.

07.01.2022 5 z 5

Máma není služka, máma je dáma Máma není služka, máma je dáma Marek Herman

Kniha k zamyšlení ....k zamyšlení nad vztahy,ale i nad dnešní dobou. Místy vtipná. V mnoha ohledech s autorem plně souhlasím.

05.01.2022 5 z 5

Médium Michaela Médium Michaela Libuše Steckerová

Zajímavá kniha, příběhy o duších a praktické rady pro život

24.12.2021 5 z 5

Hlavně o mamince Hlavně o mamince Arnošt Goldflam

Hezké vzpomínky na dětství,především na čas strávený s maminkou. Stále se i po její smrti ptá,co by tomu či onomu řekla. Je vidět,že její smrt přišla příliš brzy.

18.12.2021 4 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Kniha mě nezaujala,přesto jsem dočetla. Jsem ráda,že to v 89 roce dopadlo,tak jak to dopadlo.

17.12.2021 3 z 5

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

...krátká knížka,ale přesto plná moudra. Jak jeden člověk může ovlivnit ráz krajiny....

15.12.2021 5 z 5

Děti, které přežily Děti, které přežily Richard Dean Rosen

Tři příběhy dětí,tak odlišné a přitom tak podobné. Muselo být děsivé zažívat takové časy plné strachu o své milované.

15.12.2021 4 z 5

Dokud žijí motýli Dokud žijí motýli Hanni Münzer

Spíš taková oddechovka.Předchozí knihy se mi líbily víc.

30.11.2021 4 z 5

Voda, která hoří Voda, která hoří Jitka Vodňanská

Moc hezké ...líbila se mi různá zamyšlení,citáty....I dopisy,které psal V.Havel...Kus historie a nových informací....Děkuji...

21.11.2021 5 z 5

Jak přelstít ďábla - Tajemství svobody a úspěchu Jak přelstít ďábla - Tajemství svobody a úspěchu Napoleon Hill

Tak toto by si měl přečíst každý,kdo se v životě "plácá". Nezvykle nadčasová knížka,plná postřehů,které lze přenést do běžného života. Ale je třeba na sobě pracovat. Pojednání o tom,jak nás svírají strachy je asi nejaktuálnější- v dnešní covidové době.

07.11.2021 5 z 5