rosse007 rosse007 komentáře u knih

Láska si tě najde Láska si tě najde Johanna Lindsey

Pěkná oddychová kniha která stojí za přečtení ,ačkoliv bych si dokázala představit ještě rozšíření příběhu,každopádně si ještě něco od této autorky pořídím!

28.07.2015 4 z 5

Nenasytná Nenasytná Sylvia Day

No kniha se mi líbila přečetla jsem ji dost rychle,ale...krom toho že jsme se v ději daleko nedostali, pohled ze dvou stran je sice fajn ale byli tam pasáže kdy jsem chvíli nevěděla čí pohled to čtu. Každopádně 4* a jsem zvědavá na,doufám , poslední díl.

12.06.2015 4 z 5

Tajemství krásné léčitelky Tajemství krásné léčitelky Jackie Ivie

Slabší rozjezd, musela jsem se několikrát vracet abych zjistila o čem vlastně čtu, pak se ale vše o 100% zlepšilo a už to šlo samo. Zajímavý návrat do dob rytířů v brnění :D

12.06.2015 4 z 5

Nemravné známosti Nemravné známosti Sylvia Day

Podařená a poutavá kniha! Mne se nejvíce líbil první příběh. Trošku mne mrzelo že ty konce byly trochu rychlé a klidně bych přidala ještě jeden příběh společný pro všechny 3 nebo trochu více rozvinula stávající, každopádně chválím a rozhodně stojí za přečtení!!!

07.09.2014 5 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Tak tato kniha se mi ze všech tří líbila nejvíce, příběh tvrďáka a lolitky :D

13.08.2014 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Opět jsem se nezklamala, výborná kniha u které jsem si jako mamina i trochu poplakala :D

13.08.2014 4 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Tuhle knihu jsem začala číst na doporučení mé sestry a musím uznat že nezklamala! Zajímavý a čtivý příběh ze ktérého jsem si dokonce přivlastnila několik hlášek :D

13.08.2014 5 z 5

Knížka kterou nám četla naše máma a teď když jsem máma já ji čtu zase svým dětem a jsem ráda že je baví stejně jako mne tehdy!

14.07.2014 5 z 5

Očarovaná Očarovaná Sylvia Day

Bohužel se musím přidat a je mi to opravdu líto protože tuto autorku mám opravdu ráda. Příběh mi přijde slabý jako by psaný na rychlo. Škoda.

14.07.2014 2 z 5

Pýcha a rozkoš Pýcha a rozkoš Sylvia Day

No, knihu jsem přečetla a bohužel nebude patřit k autorčiným TOP, ale není to zase taková katastrofa -nenáročná oddychovka, za mne 3* ,jen se taky musím pozastavit nad výběrem jména pro našeho hrdinu!

03.06.2014 3 z 5

Srdceboly Srdceboly Simona Monyová (p)

No, neříkám tak ani tak. Přečetla jsem ji zaujala mě, ale potřebu číst ji znovu rozhodně nemám.

Žár Žár Maya Banks

Bohužel mi tento díl přišel trochu slabší, přečetla jsem ho v kuse ale některé pasáže bych vynechala, za přečtení ale stojí!

Ztracená Ztracená Kathryn Taylor

Čtivá kniha stejně jako její předchůdkyně, jediné co mi vadilo byl ten useknutý konec, ale to se opakuji. Není přeslazená jako to u některých bývá, přečetla jsem ji v jednom kuse tak dávám 4*.

03.06.2014 4 z 5

Dlouhé stíny Dlouhé stíny Leila Meacham

Rozhodně to není špatná kniha, ale čekala jsem trochu víc. V knize jsou chvílemi velké skoky v čase a já se občas ztrácela, ale jinak pěkná kniha která stojí za přečtení.

21.02.2014 3 z 5

Sedm let hříchu Sedm let hříchu Sylvia Day

Sice ji ještě nemám dočtenou do úplného konce ale musím říct že se opravdu nenudím! Popsala bych ji jako něco mezi klasickým románem a erotickým románem, je to takový střed a oto víc mne to baví!

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Za mne nejlepší díl! Velice čtivá a nutí vás to dočíst v jednom kuse!

15.01.2014 5 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

No trošičku slabší díl, ale nemohu říct že se mi nelíbil, četl se dobře a bavil, to je hlavní!

Chlad Chlad Maya Banks

Musím přiznat že první díl pro mne byl až do poloviny nuda až pak se to zlepšilo. Tohle se ovšem nedá říct o této knize, bavila mne od začátku do konce a přečtená byla za asi 18 hodin. Velice čtivá a podařená!

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nemohu nic než jen souhlasit s Eevinou, krásný příběh u něhož do poslední chvíle doufáte v hapyand. Četla ho i moje sestra a dokonce jsem dostala vynadáno že jsem jí neřekla jak to dopadne a ona to ,,ořvala''. :D

15.01.2014 5 z 5

Pád Pád Maya Banks

No, do půlky to byla nuda ale pak se to zlepšilo že se mi to začalo i líbit, ale styl psaní nic moc.

06.10.2013 3 z 5