Láska si tě najde

Láska si tě najde https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/231409/bmid_reid-family-laska-si-te-najde-Z6x-231409.jpg 4 92 16

Reid Family série

< 4. díl

Devin měl nelehké dětství. Otce nepoznal a matka ho dala na výchovu k příbuzným. Nad matčiným hrobem přísahal, že už nikdy nikomu neotevře své srdce. Platí to i tehdy, když se seznámí s půvabnou Amandou, která má vážný problém: je krásná, bohatá a urozená, ale nedaří se jí najít toho pravého. Nečekaně se však její city promění a ona poprvé v životě pocítí vášeň...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Let love find you , 2012

jaja1989
29.04.2023 odpad!

Bohužel mi Amanda nesedla, byla mi nesympatická a uknourana. Devin byl super a jeho tajemná minulost mě bavila.
Ale jinak nuda.

Ála1968
12.04.2023 5 z 5

Tak zase nádherné.Devin byl od začátku úžasný. Škoda, že takoví chlapy jsou jen v románech

Zelvicka03
31.10.2020 4 z 5

Opět nemám autorce, co vytknout, super kniha.

ariel platto
09.08.2017 5 z 5

Oba hrdinové mi byli moc sympatičtí. Líbilo se mi jak autorka nám čtenářům dala znát, jak se v Amandě rodí zájem o Devina, aniž si to hrdinka sama uvědomuje. A Devinovy prupovídky na konci kapitol sám k sobě, když se mu to vymykalo kontrole :)

jarkaska
11.01.2017 5 z 5

Pěkná romantická kniha, jako každá od této autorky.

moudivlacek
16.05.2016 4 z 5

Tento příběh mě zas dostal skvěle napsanými vtipnými scénkami mezi hlavními hrdiny. Devin skvěle se ovládající muž a přitom popichující impulsivní mladou dívku. A víte, co se říkává: Co se škádlívá, rádo se mívá. A to je přesně toto.

avalonek
23.01.2016 5 z 5

Moc hezká kniha,z dob,kdy muži byli ještě gentlemani a ženy nesměly ukázat ani odhalený kotníček aby to nebylo neslušné.Hezký se to četlo,bylo to takové slušné a jemné a okouzlující představovat si Londýn v té době.Je to má první kniha od spisovatelky a opravdu mě zaujala.Těším se na další,snad stejně okouzlující čtení.

joslin
15.11.2015 4 z 5

Nejlepsi dilo z cele serie pro me. Amanda byla sice chvilkama precitlivele prudna, ale jeji protejsek byl docela obstojny. Akorat mam u knih teto autorky obcas pocit, ze jede porad podle stejneho schematu bez emoci.

evca7271
11.10.2015 5 z 5

Velice se mi tato kniha libila

rosse007
28.07.2015 4 z 5

Pěkná oddychová kniha která stojí za přečtení ,ačkoliv bych si dokázala představit ještě rozšíření příběhu,každopádně si ještě něco od této autorky pořídím!

helenkan
17.07.2015 5 z 5

Zase jedna skvělá knížka.Paráda!

mac.martina
05.06.2015 5 z 5

Pekna knizka. moc se mi libila a nemohla jsem se od ni odprostit dokud jsem ji nedocetla. Od tehle autorky se mi moc libili zatim vsechny knizky, ktere jsem cetla. doporucuju :-)

Aracely
04.05.2015 5 z 5

Opravdu Krásná a zajímavá kniha. Četla se jedním dechem. Moc se mi líbila. Už jsem toho od ní četla spoustu a některé se mi líbily a jiné ani moc ne. Tahle kniha je jedna z nejlepších co napsala řekla bych... Doporučuji přečíst ! :-)

havrmoni
27.02.2015 5 z 5

Hezký jako celá série. Sice mi Amanda lezla chvílemi na nervy,ale když jsem se na ní přestala dívat z dnešního pohledu a představila si výchovu v té době a v Anglii,četlo se mi to lépe a nevadila mi.

miruska1
17.05.2014 5 z 5

Zaujimavy pribeh, nič ine som od Tejto autorky ani nečakala.

suzan
26.09.2013 5 z 5

Práve som dočítala a musím povedať, super... ako tie predošlé. Obdivujem pani Lindseyovú, za nápaditosť, pútavosť a rozmanitosť jej knih. Každá z nich sa číta na jeden dych. Už sa nemožem dočkať ďalšej.

romance

Johanna Lindsey
americká, 1952 - 2019
2001  89%Bouřlivé objetí
1999  88%Řekni, že mě miluješ
2001  84%Okouzlení
2012  82%Dokonalá partie
2001  81%Zajatá nevěsta

Kniha Láska si tě najde je v