Tajemství krásné léčitelky

Tajemství krásné léčitelky https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179746/tajemstvi-krasne-lecitelky-179746.jpg 4 28 5

Clans série

Píše se rok 1141. Rhoenne Guy de Ramhurst patří k nejvýznamnějším šlechticům ve Skotsku, ale své lenní panství si může udržet jen za určitých podmínek. Poté, co v bitvě utrpí zranění, setkává se s krásnou léčitelkou Aislynn, jež mu může zraněnou nohu zachránit. Rhoenne zjišťuje, že je k ní přitahován silou, kterou téměř nedovede ovládnout, jenže jako lenní pán krále Davida se nemůže prostě oženit - musí si vzít ženu podle králova rozkazu. Sebelepší úmysly a vznešené sliby však tváří v tvář touze neznamenají nic a Rhoenne s Aislynn začínají podléhat vzájemné přitažlivosti. Když se Aislynn dozví, že jejich láska bude mít za následek Rhoennovu destrukci z rukou krále, rozhodne se zachránit ho za každou cenu… Milostný příběh, v němž se emoce střídají s napětím a v němž nechybí ani humor, vás rozhodně vezme za srdce. Milostná historická romance ze skotského prostředí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

A Knight Well Spent , 2008

Amitiel76
16.01.2018 5 z 5

Po přečtení zdejších komentářů, a celkovém hodnocení knihy, jsem se zdráhala, zda se mám vůbec dát do čtení....
A nyní jsem moc ráda, že jsem nedala na mínění a názor ostatních, a knížku přečetla.
Zhltla jsem ji za dva večery, a kdybych nemusela ráno brzy vstávat, dala bych ji snad na jeden zátah. Chytla mě. A moc....
Perfektní návrat do středověku, do Skotska...mezi silné a nádherné muže, se smrtícími meči. Právě tady se zrodí kouzelný příběh opravdové a čisté lásky, která je bohužel vystavena zlé a těžké zkoušce.
Námět krásný, zpracování krásné....spousty a spousty dialogů, které v jiných knížkách často postrádám. Dialogy, které vše vysvětlují, objasňují a dávají nahlédnout pod samotný povrch hlavních hrdinů. Jejich chování a rozhodování je vám hned jasné. Nic nemusíte domýšlet a tápat mezi řádky....Závěr knihy nebyl vůbec uspěchaný, byl pozvolný, a dal prostor hezkému zakončení celého příběhu.
Bylo to fajn počtení, a určitě se ke knížce ještě někdy vrátím.
DOPORUČUJI !!!! :-)

orinka3
02.12.2015 odpad!

Strašné. Po pár stránkách jsem toho nechala. Buď je hrozná předloha anebo za to může překlad - každopádně je to tak příšerný škvár, že bych ho nechala jen jako četbu na wc.

rosse007
12.06.2015 4 z 5

Slabší rozjezd, musela jsem se několikrát vracet abych zjistila o čem vlastně čtu, pak se ale vše o 100% zlepšilo a už to šlo samo. Zajímavý návrat do dob rytířů v brnění :D

*Pájuše*
08.09.2014 3 z 5

Odpočinková kniha. Na léto jak dělaná. Obálka přímo zavání romantikou. ;-)
Začátek byl pro mě, hm, zvláštní, pravděpodobně to dělal styl psaní autorky. Musela jsem si na to asi prvně zvyknout. Trošku slabší rozjezd, ale pak už to bylo dobré. Navíc
*SPOILER* - Nepochopila jsem, jak by mohla ženská dupat po hrudi muži, jako by se mu nic nestalo a on pak tvrdil, že je lehká jako peříčko, že nic necítil. Nad tím mi fakt rozum zůstal stát. - *KONEC SPOILERU*

alnahu
27.05.2014 5 z 5

Skvělé počtení pro romantické duše.

12. století romance

Jackie Ivie
americká
2013  71%Tajemství krásné léčitelky
2017  76%Láska přes oceán
2014  56%Tajemství krásné čarodějky
2017  69%Hašteřivá kráska

Kniha Tajemství krásné léčitelky je v