Pýcha a rozkoš

Pýcha a rozkoš

Eliza Martinová, bohatá dědička, je vítaným soustem pro zlatokopy. Některý z jejích nápadníků spřádá ďábelské plány, jak ji dostat k oltáři, Eliza si to však nemíní nechat líbit. Potřebuje muže, který zloducha vypátrá, a lovec zločinců Jasper Bond je schopný, prohnaný a nebezpečný. Kdo by řekl, že by někdo takový mohl Elizu zajímat? Pro Jaspera je ovšem důležité, aby klientka byla spokojená – ve všech směrech......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/192931/pycha-a-rozkos-192931.jpg 3.5144

Pride And Pleasure (2011)

Vydáno:, Beta-Dobrovský

hadenka

Kn ihu jsem opět přečetla jednim dechem

LMFantasy
28.09.2017

Asi nie som na erotické romány... Keď totiž opomeniem túto stránku knihy, tak zápletka bola sama o sebe zaujímavá, ale tie sexuálne scény mi zážitok z knihy veľmi kazili...

Anna.Ure
23.08.2016

Po knížce jsem sáhla náhodou v knihovně a i když mám za sebou sérii 50 odstínů, tohle jsem nečekala :D Lehká porno povídka s detektivním námětem, a pozor, Bondem v hlavní roli?! Naštěstí jsem knihu neodložila a dočetla jí do konce, takže můžu s klidným svědomím říct, že pokud nejste extrémně náročná čtenářka (spíš než čtenář), nebudete zklamaní. Lehčí čtení s prvky sexu a tajemné zapletky, proč ne.

havrmoni
06.03.2016

Líbila se mi upřímnost hl.hrdinky,chvílemi vtipná a na tehdejší dobu ve vyšší společnosti nevítaná. Jinak první půlka byla nijaká pak už to bylo lepší.

jaja10
28.07.2015

Na to, že kniha pochází z "pera" Sylvii Day je zde překvapivě málo erotických scén, ale i tak se mi kniha líbila a detektivní zápletka děj trochu zpestřila.

jitka7
30.05.2015

Polovina knížky mě bavila, velmi se mi to líbilo a pak se mi to zadrhlo. Trošku mě to začalo nudit. Přímočarost Elizy mě pobavila. Jasper Bond jako sexy lovec - hezká představa.

Nause
01.05.2015

První třetina knížky se mi vážně líbila, tak na ****, bohužel, od toho okamžiku dál se to pro mě stalo téměř nečitelným. Děj šel do háje, postavy se slovníkem dostali do dnešní doby, pro mě to ztratilo to kouzlo a dočítala jsem ji už jen ze setrvačnosti a snahou o nalezení něčeho (asi děje).

PomněnkaPrvní
15.01.2015

Z historických romancí paní Day knížku hodnotím jako nejpovedenější. Eliza je velmi netypická (v dnešní době by jí možná diagnostikovali lehčí Aspergerův syndrom :), ale o to větší to byla legrace. Její netaktní a upřímné reakce byly opravdu dobré ("...chcete mě osouložit...?"). Zápletka byla dobrá, padoucha jsem neodhalila (byl u mě na druhém místě, sázela jsem na jinou postavu). Závěr už byl hodně sladký, o bezmezné důvěře a bezmezné lásce, ale stejně se mi to moc líbilo.

kuky921
25.10.2014

Vše až moc předvídatelné, dočetla jsem asi do třetiny a odložila. Myslím, že na mě čekají lepší knížky.

SiminkaS
16.09.2014

Chvílema jsem se ztrácela kdo je kdo... přečetla jsem ji jen proto, že jsem ji číst začala. Ale nějak mě to neuchvátilo....

dubakm
07.09.2014

LOL :-) Jasper Bond, jako sexi lovec zločinců- kdo by odolal téhle návnadě:-)) Tak na koho si vzpomene p. Day příště?

Melaanie
01.09.2014

Knížka se mi líbila, měla rychlý spád a četla se opravdu rychle. Děj byl sice jednodušší, ale myslím si, že jako dobrá oddechovka je pěkná.

Ivy
10.08.2014

Naopak přestože nejsem vůbec žádnou příznivkyní historických románů tenhle se mi vcelku líbil. Se začátkem jsem musela trochu bojovat, protože to nebylo téma o kterém bych dvakrát chtěla číst, ale přišla mi pod ruku v knihovně tak proč ne, že. Asi po kolem padesáté stránky mě to opravdu chytlo a celý zbytek knihy jsem četla rychleji než těch prvních padesát stránek. A nakonec nebylo to jen nudné shledání dvou spříznených duší, ale byla tam i zápletka, která to celé zpestřila :).

Lucka.79
22.07.2014

No ... tohle mě tedy vůbec nebavilo. Ale věřím, že příznivkyně historických romancí si můžou přijít na své ...

Než se do knihy pustíte, doporučiji zapomenout, že jste kdy četli Crossfire .... neřekla bych, že knihy pochází od stejné autorky.

Samira
18.07.2014

Jestli Sylvia Day opravdu něco umí, tak to je vystihnout nepopsatelné mezi hlavními postavami, erotické a vztahové pasáže měly štávu a doslova jsem je hltala vtažena do děje. Zápletka nebyla špatná i její vyústění, jen trošku kostrbaté popisy závěrečného děje. Pomalejší je i rozjezd knihy. Jinak je to kniha moc příjemná na letní večery. Ale Jasper Bonda si mohla odpustit:)!

IFu
14.07.2014

Tato kniha je určitě lepší než Sedm let hříchu. Zaujala mě. Mám ráda historické romány. Bylo tam napětí, zápletka, i veselé okamžiky. Do poslední chvíle nebylo možné určit "škodiče". Crossfire je ale opravdu jedinečný.

malazluta
01.07.2014

Crossfire sérii od této autorky mám opravdu ráda, ale nemůžu si pomoct, z jejích historických romancí jsem více než rozpačitá. Z těch, které jsem od ní doposud četla, je tato asi nejlepší, ale i tak to podle mě není žádná sláva. Tuto knihu bych popsala jedním slovem - nuda.

rafej
19.06.2014

Mě se kniha líbila, ale musím předeslat, že mám slabost pro historické romance. Nebyl to žádný zázrak, místy je znát, že autorka ještě není vypsaná, trochu tápe, ale bylo to docela roztomile zábavné.

Beni
15.06.2014

Souhlasím s názorem "nenáročná oddychovka" :-)

rosse007
03.06.2014

No, knihu jsem přečetla a bohužel nebude patřit k autorčiným TOP, ale není to zase taková katastrofa -nenáročná oddychovka, za mne 3* ,jen se taky musím pozastavit nad výběrem jména pro našeho hrdinu!

Moniisek
26.05.2014

Docela pěkná oddychovka.... Ale Jasper Bond??? To jako vážně?? To už bylo hodně směšný :D

Terry11
19.05.2014

"Existují jedinci, kteří se neumějí vcítit do ostatních. Nedokážou si vytvářet citová pouta ani je udržovat a jejich vidění světa je omezené na jejich vlastní úhel pohledu."
Jasper je předobrazem Gideona. Bojí se o svou "Evu", vykazuje majetnické sklony, je pro něj ta jediná na celý život. Pseudohistorický příběh je nuda, celou dobu se nic neděje, erotické scény jsou zbytečně natahované, dobové reálie nefungují. Jen tam občas probleskne pěkná myšlenka, bystrý dialog mezi Jasperem a Elizou, ostré špičkování, které se mi tolik líbilo u Crossfire. Ale jestli tohle byl jen trénink, pak jsem ho měla přeskočit, protože samotná série se mi dost líbí.

Tétéčko
17.05.2014

Kdepak! Mě si získala Corssfire serií, a tohle je slabý odvar.

eva0535
07.05.2014

Cekala jsem od knihy vic napeti. Je to klasicka cervena knihovna. V nekterych mistech nudna.

Nuttelka
24.04.2014

Sylvia Day prostě nezklame :-) Knížka se mi líbila, mělo to spád a sexu tak akorát :-) Jen jsem se musela pousmát - Jasper BOND - lovec zločinců :-)))