Romčuška Romčuška komentáře u knih

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

(SPOILER) Knihu jsme si koupila jako dárek k narozeninám ???? chtěla jsem konečně něco strašidelné a povedlo se to ???? až na ten konec..SPOILER jsem zvyklá u Kinga ale i tak u hororovek, na opačné konce, brutální.. tohle bylo spíš jako konec romantických románů..

13.08.2020 5 z 5

Stopa v mém srdci Stopa v mém srdci Lenka Lanczová

Tahle mi přišla jako docela fakt humorná :D hlavně na začátku :D a pak fakt uplná miss šoking :D

21.07.2011 5 z 5

Čaroděj a sklo Čaroděj a sklo Stephen King

Tak jsme si pobrečeli u Kinga, což je vlastně takové zvláštní... Moc krásný příběh, konečně jsme zbloudili do světa Rolandova mládí (konečně jsem se mnohé o něm dozvěděla, nebot v mé světě je to muj největší hrdina) . Ač se příběh odehrává v kterémkoliv světě, tak první láska vždy bude ta nejkrásnější... Děkuji pane King, protože to byl opravdu drsný pistolnický, ale zároveň moc citlivý příběh.

24.05.2017 5 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Byla fajn, ale podle těch varování jsem čekala něco víc strašidelného... Osobně pro mě je víc strašidelný Salem Lot ale i tak to nebylo špatné ale výborné a Kingovské (i když na začátku opakování se stejného příběhu pořád a pořád dokola což mě hodně nudilo ale konec byl taková skvělá tečka).. Osobně nejvíc se mi stejně líbila scénka s dámou ze dvěstěsedmnáctky (ta byla nejstrašidelnější)

10.01.2017 4 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

Když to zhodnotím myslím, že je daleko hrůznější pocit opravdové, nefalšované smrti než nějakých bytostí, co neexistují příklad upíři... Myslela jsem si, že Salem byl strašidelný ale daleko horší pocit byl pro mě pocit smrti, která čeká na každého a nikdo neví, jaká je pro to ten konec... Opravdu ta smrt tam dýchá na každé stránce, v každém slově a na každém písmenku a ještě ted slyším jak jejich chodidla pleskají o asfalt a cítím smrad z pušek... brrrr.... Tak umí King krásně vtáhnout do děje!

26.10.2016 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Krásný příběh. Moc se mi líbí ta fantazie, kterou autor má! I ty fotografie jsou skvělé :) Opravdu povedené obě knihy!! :-*

17.07.2014 5 z 5

Nadaný žák Nadaný žák Stephen King

Skvělá (jebnout v kouli muže každému z nás) :))

12.09.2013 5 z 5

Cujo Cujo Stephen King

Skvělá knížečka, dojemná a napínavá!! Doporučuji!! Je kratší a navíc muže být i reálná což je ještě strašidelnější!! :) Má fantazie nemá totiž hranic :)

12.08.2013 5 z 5

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

zatím jsem přečetla prvních dvacet stránek (není to moje knížka ale mého přítele který má všechny jeho knížky, já zase sbírám LL :D takže je škoda že si ji ted nemůžu přečíst ale i těch dvacet stránek mě strašně moc navnadilo a prostě to je NEUVĚŘITELNÉ, taky bych chtěla tak psát tak jako KING!! :)

29.12.2011 5 z 5

Most do Země lásky Most do Země lásky Lenka Lanczová

Nejoblíbenější knížka :) fakt krásná i smutná ale stopovat se nevyplácí...

21.07.2011 5 z 5

Nejbohatší muž v Babylóně Nejbohatší muž v Babylóně George Samuel Clason

Pro člověka utrácivého je to velmi dobrá kniha (teda pokud si z ní něco vezme)... pro mě jakožto člověka spořivého je to jen připomenutí toho, že to dělám dobře... Ale tohle z Vás milionáře asi neudělá (ale možná bych ani nechtěla)... Ale budete mít aspon takovou jistotu kdyby se něco po*ralo... Ta první věta zase tak nic neznamená, protože získat je může každý (prácí, dobrý nápadem), ale udržet si je to je právě to oč tu běží!!

23.03.2017 4 z 5

Pustiny Pustiny Stephen King

Skvělé a zase skvělé!! Uplně jsem tomu příběhu podlehla. Putování čtyř poutníku a jednoho brumláka je fakt pusobivé a těším se na další. Hlavně je skvělé že i když se to špatně vyhrotí vždycky je to napínavé... zvlášt mě zaujala to povídání o ka-tet, ka a khef....

19.12.2016 5 z 5

Tři vyvolení Tři vyvolení Stephen King

Myslela jsem si, že pistolník je skvělý ale tohle je ještě lepší a jelikož už mám rozečtený třetí díl tak se to stupnuje a pokud to tak bude i nadále tak asi pro mě reálný svět přestal existovat :D Božské! Nikdy jsem o tom příběhu neslyšela, ale vždycky jsem tajně doufala, že když otevřu dveře bude tam něco jiného než koupelna či chodba :)

30.11.2016 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Zpočátku kdy jsem si tuhle knihu vybrala jsem netušila jak moc na konci bude populární. Jsem ráda, že mám tak dobrý čuch na knihy, protože tohle byla velmi povedená trilogie, kterou si vzal na paškál muj nejoblíbenější režisér Tim Burton. Ač mám jeho filmy ráda, myslím si, že knížka bude stejně vždycky Top!! :) Podle mě nejlepší díl byl druhý a třetí jenže u třetího dílu ten konec byl hodně nakombinovaný a už nebyl tak dobrý ale zase moc se mi líbilo Panopticon. Palec nahoru tomuto vzkvétajícímu spisovateli. Doufám, že bude pokračovat ve svých fantazií i na dále.

26.09.2016 5 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Mě se teda líbil :) Já jsem tedy věděla, že to bude příběh spíše pro mládež stačilo se jen podívat mě to vůbec nezklamalo a fotky jsou tam fakt super ale když to čtete v noci s baterkou pod stanem tak vám to přijde strašidelné až moc :D Je to mladá začínající spisovatelka já ji dala šanci tím že jsem si koupila knihu a třeba za několik let bude lepší a lepší jen jí dát šanci!! :) četla jsem daleko děsnější věci ale abych říkala jak to bylo hrozné tak proč to čtete?? když vidíte že to není nic pro vás a je to o středoškolácích...

16.08.2014 5 z 5

Rain Man Rain Man Leonore Fleischer

Nádherný příběh!! Dosti dojemný.

12.05.2014 5 z 5

Neřekla bych že byla nejslabší byla skvěláá!!!! Tohle byla realita milý Gerrete!!!! tyhle lesy opravdu existuji a dost casto se v nich ztraci lidi a jsem rada že ta mala přežila byla dojemná zase uplně jiná ale skvěláá!!

05.08.2012 5 z 5

Pistolník Pistolník Stephen King

Musím říct že sem četla prvních dvacet stránek a je to úžasné!! ještě k otmu chyběla ta hudba na harmoničku!!! Prach, poletující tráva, sucho a krákající havran pěkně vylíčeno!!

27.05.2012 5 z 5

Závan klíčovou dírkou Závan klíčovou dírkou Stephen King

Moc krásný příběh... no vlastně takový bonbonek tři v jednom... líbí se mi že se v tom člověk neztratí, že se v tom dokáže zorientovat... prostě nejlpeší série všech dob.... bude mi smutno Rolande, hrdino můj!!

13.06.2018 5 z 5

Když projížděl Chruščov naší vesnicí Když projížděl Chruščov naší vesnicí Ylljet Aliçka

Do Albánie ráda jezdím, albánský lid patří k naší rodině a proto jsem si řekla, že chci něco přečíst od jejich autora. Musím říct, že je to velmi povedená kniha a když jsem ji četla tak, jelikož vím jaké jsou povahy tak to plně vystihuje... Je to originální národ, který má svou vlastní povahu a navíc na kterou jsou strašně pyšní... Opravdu jsem nevěděla, že to tam bylo tak kruté, to mi je docela líto, přitom ta dovolená u toho moře ve Vloře je stokrát lepší tam než v nějaký Itálii nebo Chorvatsku... Mají krásné moře, krásné hory a jejich povaha je dobrosrdečná ale na druhou stranu se tam najdou dosti horkokrevní lidé jak psal autor ale prostě je to jejich povaha a tečka... Moc mě pobavil Odborník a Těžký rok, a moc hezké bylo o těch starých manželech, jinak jejich svatby jsou fakt na dlouho a dosti honosné... Za mě palec nahoru!

10.02.2017 5 z 5